Jump to content
Dogomania

II Europejska Wystawa Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Z 2 za ciężko było by mi się ogarnąć zwł ze przy dziewczynie Gastkowi już całkiem włącza się doskakiwanie do wszystkiego czworonożnego co mogło by się do jego dziewczynki zbliżyć... Miała bym nie relaks a izolację kilometr z boku ;) Myślałam i o Melu ale za bardzo by go umęczyło-ostatnio dłuższy spacer nawet nie wchodzi w grę a co dopiero tak daleki wyjazd.

Ale przyjedziemy dzień wcześniej na wieczór bo zbyt byłam w ub roku wykończona .. Muszę szybciutko pokój zaklepać dla nas.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Norel napisał:

Z 2 za ciężko było by mi się ogarnąć zwł ze przy dziewczynie Gastkowi już całkiem włącza się doskakiwanie do wszystkiego czworonożnego co mogło by się do jego dziewczynki zbliżyć... Miała bym nie relaks a izolację kilometr z boku ;) Myślałam i o Melu ale za bardzo by go umęczyło-ostatnio dłuższy spacer nawet nie wchodzi w grę a co dopiero tak daleki wyjazd.

Ale przyjedziemy dzień wcześniej na wieczór bo zbyt byłam w ub roku wykończona .. Muszę szybciutko pokój zaklepać dla nas.

Cieszę się Dag! To wysyłaj zgłoszenie i zdjęcia Pumci, ale lepiej na FB, albo na maila: [email protected], bo tutaj, to sama wiesz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Alla Chrzanowska napisał:

Tak, czas jest do 25.05 :) W tym roku i tak można "polubić" po 3 chłopców i 3 dziewczynki :)

Tak mi się wydawało, że trójkami, ale zgłupłam kompletnie ;) w takim razie będę się delektowała zdjęciami póki co, chociaż parę faworytów już mam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...