Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc dla Mojej Suni


Recommended Posts

Witam,


Piszę do Was forumowicze ze względu na mojego psa, proszę BARDZO o zbiórkę pieniędzy dla Mojego pieska 
Wiem, znaczy nie wiem czy takie coś jest legalne, czy robię dobrzę, ale chwytam się wszystkiego. Niestety 
jak niektórzy kiedyś zauważyli moje tamety na tym forum związane z Moim psem, Mój pies ma problemy z rzepką, 
miała w sumię psina 4 operacje ani jedna nie okazała się perfekcyjna, w jednej nodzę, prawdopodobnie wcale
Jej rzepka nie przeskakuje za to w drugiej, dość często, piesek ma problemy, chodzi nawet całkiem dobrze, 
ale przy mocniejszym obciążeniu drugiej nogi widać jak przeskoczy jej, sprawia jej to ból, nie byłem w moim
psem u byle jakich weterynarzy, chociaż pierwszego wspominam najgorzej dodam tylko że z Naramowickiej z Poznania,
byłem nawet aż we Wrocławiu, tak weterynarz pomógł i jak pisałem w jednej nodze prawdopodobnie wcale jej nie przeskakuje
Wydałem w sumię jak to zliczyłem około 7tys, na leki na zabiegi, na transport, teraz nie mam jak pomóc jej, dlatego proszę
Was serdecznie o zbiórkę pieniędzy, bo innego wyjścia chyba nie mam, potrzebuję około 2 tys zł, na kontrolę, transport i 
wkońcu na zabieg, piesek potrzebuje osteotomi kości piszczelowej, niestety urodziła się z krzywymi kośćmi, w drugiej nodzę
jest zrobiona. Proszę serdecznie o pomoc, nie wiem czy to legalne to co robię, nie wiem czy wogóle to co robią jest dobrę,
ale kocham swojego psa i za wszelką cenę muszę pomóc jej. Moja psina to trudny przypadek, krzywe kości piszczelowe, jedna już 
jest ok, oraz krzywkości udowe, nie tak bardzo, nie wymagające cięcia :(, Moje życie jest piekłem, nie wiem czy ktoś przez takie coś
przechodził. Ostatni zabieg miała rok temu.

 

Moja psina:

http://zapodaj.net/efec5b1536b55.jpg.html

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam raz jeszcze, chciałbym chociaż na kontrolę jechać z psinką, zobaczyć jak wyglądają jej stawy, nie mam kompletnie nic pieniędzy, potrzebuję około 500zł, tak to dużo, ale samochód mam w opłakanym stanie, a chciałbym jechać do Poznania dlatego wynająłbym taxówkę, we Wrocławiu, byłem taxówką z moim pieskiem już raz, tak wiem możecie myśleć że jestem niepoważny, ale nie mam innego wyjścia, muszę coś działać, a nie mam pieniędzy to jest najgorsze......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na prawdę nikt? :( Ja już straciłem nadzieje, nie mam możliwości zdobycia pieniędzy, miałem 7 tys oszczędności które przeznaczyłem na pieska, a teraz nic, nawet na kontrole, by dowiedzieć się w jakim stanie są jej stawy, rycze jak dzieciak, a mam 22 lata, wątpie by ktoś przechodził przez takie piekło jak ja, a na bazarek coś bym wystawił ale nie mam co niestety, mieszkam z rodziną w domu i wszystko jest wspólne, poza ubraniami, których mam mało... nigdzie nie moge znaleźć pomocy, tak może jeszcze wyśmiejcie mnie, ale ja juz sił nie mam by walczyć a ten pies to jedyna moja radosc z życia mimo iż cierpi i ja również...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj DonOmar

witaj Javeniu

zdjec nie widze wogole

gdybys mogl wstawic raz jeszcze zdjateczka Twojej sunienki

b prosimy

 napisalam do kilku cioteczek

 bedziemy myslec na bazarkiem

 pisz mi b prosze na pw jesli chcesz o  sytuacji swojej

waszej

kciukamy mocno mocno synku za Ciebie i suniateczko

zajrzalalm poczytalalm  i wklejam watuek starszy Omarowy

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Javena napisał:

No tak, znowu mar.gajko się odezwał.   Można było podpowiedzieć jak zrobić taki bazarek. 

Javeno, trzeba wejść do działu Bazarek i przeczytać.

Moja bratanica, jak ich pies miał przez rok chemię, a była młodsza o rok, studiowała, pracowała popołudniu aby choć w części odciążyć rodziców kosztami za leczenie suni. Koszt miesięczny to było ok. 1000 zł. Przez rok. Nie raz. Można? Można. Młody człowiek powinien znaleźć jakąś pracę i zarobić. Bo jak rozumiem mieszka na koszt rodziców i utrzymują go rodzice. Praca nie hańbi. Żadna.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...