Jump to content
Dogomania

Josera Festival


WiedźmOla

Recommended Posts

Witam. Kupuję psu Joserę Festival od pół roku. Najpierw kupowana była na wagę (ze względu na finanse), teraz na worki. Niestety, psu wdała się alergia, jak twierdzi pani weterynarz, przez karmę.
Wiecie może czy ostatnimi czasy zmienił się skład tej Josery? Zauważyłam, że zmienił się wygląd opakowania, jednak nie zwróciłam uwagi na skład. Jest to dla mnie dosyć istotne, ponieważ kupiłam właśnie nowy worek i nie mam pojęcia czy go otwierać czy zwrócić do sklepu. Pani weterynarz zaproponowała mi karmę Happy Dog dla alergików, ale jest ona droższa i jest jej mniej w worku...

Link to comment
Share on other sites

A były wykonane testy stwierdzające, że jest to alergia pokarmowa? Jeżeli tak, to wiesz czego pies jeść nie może i musisz poszukać karmy, która nie ma danego składnika w swoim składzie. Jeżeli nie, to albo wykonasz testy (kilka dobrych lat temu kosztowały one ok. 200 zł), albo ewentualnie metodą eliminacji sama dojdziesz do tego co uczula Twojego psa (najczęściej są to zboża, lub kurczak).

Alergia może się ot tak nagle pojawić, skład tej karmy wcale nie musiał się zmienić. 

Jeżeli kwestia finansowa wchodzi w grę, to może przerzucisz się na karmienie psa mięsem? Na pewno mu wyjdzie  to na lepsze. 

Link to comment
Share on other sites

Cóż, pani wet powiedziała, że "takie objawy to najczęściej alergia" i zaproponowała mi po prostu zmianę karmy. Szczerze powiedziawszy wyszłam od niej średnio zadowolona.
Kupię mały worek karmy dla alergików i zobaczę jak to podejdzie... Karmienie mięsem jest trochę uciążliwe, jestem strasznym leniem ;)
Szkoda, bo Joserę psiur jadł w przeciwieństwie do innych karm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...