Jump to content
Dogomania

Dogtrekking


patatajko

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Jeśli nie masz w sobie wystarczająco determinacji, aby biegać po górach z psem samemu, polecam zapisać się do profesjonalnej szkoły, która ma w swojej ofercie szkolenie z dog trekkingu. 

Myśmy, z moją almą były na takim szkoleniu w Krakowie w szkole Psi Ekspert. Nie orientuje się czy w innych miastach inne szkoły też organizują takie szkolenie.

Szkolenie było niesłychanie ciekawe, bo oprócz zajeć na placu z torem przeszkód i basenem były organizowane zajęcia na łąkach, w lasach a także w mieście.,był również trening z tropienia w naturze.

Musze przyznać że to był niezły trening nie tylko dla almy, ale także dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Arleta112 napisał:

Jeśli nie masz w sobie wystarczająco determinacji, aby biegać po górach z psem samemu, polecam zapisać się do profesjonalnej szkoły, która ma w swojej ofercie szkolenie z dog trekkingu. 

Myśmy, z moją almą były na takim szkoleniu w Krakowie w szkole Psi Ekspert. Nie orientuje się czy w innych miastach inne szkoły też organizują takie szkolenie.

Szkolenie było niesłychanie ciekawe, bo oprócz zajeć na placu z torem przeszkód i basenem były organizowane zajęcia na łąkach, w lasach a także w mieście.,był również trening z tropienia w naturze.

Musze przyznać że to był niezły trening nie tylko dla almy, ale także dla mnie.

Polecasz w każdym poście psiego eksperta - taka agresywna reklama = antyreklama.

Już myślałam, że to coś ciekawego, nowego o dog trekkingu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam wszystkich

Jestem nową osobą na tym forum. Mam 11 miesięczną suczkę husky. Bardzo podoba mi się dogotreking i w przyszłości będę chciała zacząć trenować z moją sunią ale na razie szukam jakiejś grupy osób z Rzeszowa,którzy byli już na takich zawodach i którzy mogliby mi przybliżyć jak zacząć.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...