Jump to content
Dogomania

Nowe Miasto -mały brażowy pies jamnikopodobny pod kioskiem ruchu PKS


kobix

Recommended Posts

Bardzo proszę o pomoc ludzi z Nowego Miasta nad Pilicą.

W dniu 23 stycznia około 9 rano na miejscowym przystanku PSK z okna autobusu widziałam skulonego i zmarzniętego małego brązowego psa/suczkę "jamnikopodobnego"(niski wzrost,krótkie nóżki i korpus).Nie miałam możliwości zrobienia zdjeć.Psiak siedział pod kioskiem ruchu-obok miał położoną tekturę,co wskazywało ,że być może jest tam stale i ciągle tam siedzi.Być może jest tam tylko dokarmiany.Być może ma jakiś dom i nie jest trwale bezdomny.A być może właśnie jest i nie ma domu i pilnie potrzebuje pomocy..:(

Apeluję do "ciotek" z Nowego Miasta koło Pilicy-może ktoś kojarzy tego psa i udzieli mi informacji na jego temat...

Ciągle myślę jak mu pomóc.

Bardzo chciałabym móc mu pomóc,ale muszę wiedzieć jaki jest jego status,płeć i czy jest bezdomny .

 Proszę o pilny kontakt:priv na dogo lub 511 809 340.

Link to comment
Share on other sites

pilnie poszukuję osoby z Nowego Miasta będącej na dogo?

czy ktoś wie kto z ciotek jest z tego miasta?nie proszę aby ktoś brał na siebie odpowiedzialność na pomoc psu...potrzebuję informacji czy ciągle tam jest,czy jest bezdomny i jakiej jest płci...od tego zależy jakiej pomocy mogę mu udzielić.z tego co się orientuję Nowe Miasto ma jakiegoś hycla i paskudne schronisko/lub totalnie jego brak:)

dziękuję Malagos:)

 

Link to comment
Share on other sites

Z Nowego Miasta nikogo nie znam,może szukać z miast ościennych.Z Tomaszowa Mazowieckiego jest ocelot.Bliżej jest Grójec ale też nikogo nie kojarzę,jedynie Jest Hotelik dla Zwierząt Psi Kot k/Grójca - Prażmów tel.730 089 120.jeszcze papryka Hotelik Psia Chata Skierniewice tel.793 717 703 i 533 286 692.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za info.szukam dogomaniaczki/ka z Nowego Miasta aby ta osoba po prostu sprawdziła kilka rzeczy ,jako miejscowa:czy psiak tam nadal sterczy codziennie i wypytała czy jest bezdomny.płeć też ma ogromne znaczenie.też jestem z małego miasteczka i kojarzę psy ,jeśli są bezdomne...

hotel przecież nie pojedzie mi szukać psa;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

niestety ...pan z kiosku Ruchu twierdzi,że nie widuje już tego psiaka.to nie znaczy ,że nie ma tam innych psów.

wielka szkoda,że nie było tam nikogo ,kto wybrałby się i sprawdził czy jest pies wcześniej...być może udałoby się mu pomóc.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...