Jump to content
Dogomania

Przeciwbłotne ubranie dla Goldena


wykrzyknik

Recommended Posts

Cześć! Kojarzycie internetowy problem jak psy powinny nosić spodnie? Uświadomiło mi to, że potrzebuje właśnie spodni bądź kombinezonu dla Goldena, który będzie chronił przez błotem po i w trakcie deszczu, bo usuwanie piachu i brudu z sierści jesienią, przed wejściem do domu jest strasznie uciążliwe. Wydaje mi się, że przeszukałam znaczą część internetu i nic takiego nie mogę znaleźć. Zależy mi na tym, żeby chroniło łapy i brzuszek. Czy ktoś z Was posiada coś takiego, albo wie, gdzie mogę takich rzeczy szukać? Będę bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę :)

Link to comment
Share on other sites

Podepnę się pod temat :D. Moja suczi miała okazję przymierzać taki kombinezon:

http://pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-przeciwdeszczowka-Slush-Combat-30S30M30L35S35M40XS40M45XS-szarazolta/6212

Nie ma w środku żadnego ocieplenia, służy tylko ochronie przed deszczem, wiatrem no i brudem. Sam zamysł bardzo mi się spodobał, ale wykonanie za taką cenę już mniej :/. Jak zwykle niedopracowane detale, jakieś wychodzące nitki, no i generalnie wewnątrz to ubranie sprawia wrażenie niedokończonego:

23692386303_a234053cef_z.jpg

 

Podobno na ebayu można je dorwać w bardziej okazyjnej cenie, ale ja rozglądam się też za czymś, co normalnie można kupić trochę taniej.

Link to comment
Share on other sites

Podłączam się pod temat, też mam goldena i po spacerze w taką pogodę jak teraz (roztopy, wszędze błoto) wygląda jak szmatka do podłogi :/

Poważnie sie zastanawiam nad tym kombinezonem z Hurtty, co prawda cena powala, ale póki co chyba nie znalazłam nic lepszego...

A ten kombinezon z zooplusa ? co myślicie ?

http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_dla_psa/plaszczyki_dla_psa/kombinezony/262965?rrec=true

Tylko on jest znowu podszyty polarem, więc po pierwsze będzie nie do doczyszczenia z sierści, a po drugie ja nie potrzebuję ocieplenia, tylko ochrony przed brudem i wilgocią...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dla charcicy 60. Wzięłam mniejszy, bo się bałam, że będzie zbyt obszerny i żałuję, bo jej brakuje te kilka cm jak się rozciąga w biegu i trochę ją ciągnie od dołu. 60 jak na moją (bardzo lekką) lekką charcicę nie jest zbyt obszerna, daje się ładnie dopasować. Żałuję, że nie ma teraz 65.

Link to comment
Share on other sites

Kombinezon dotarł, rozmiar wydaje się być dobry :) Zdjęcie robione na szybko, pies niezbyt zachwycony niestety :P ale coś tam widać. Kombinezon wydaje się być porządnie wykonany, fajny materiał, paski odblaskowe. Regulacja nie jest zbyt duża.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t34.0-12/12666448_10205191792786384_1693008970_n.jpg?oh=bb35c708c0180bfe1766e7f5b6ef3d73&oe=56B194D8

Link to comment
Share on other sites

Cóż, kombinezon jest naprawdę fajny i porządnie wykonany, ale jednak dla mojego psa za ciepły :/ zostawie go, przyda się pewnie na jakies jesienno-zimowe chlapy, jak bedzie chłodniej... Bo teraz mimo zimy pogoda bardziej wiosenna (dzis u nas 11 stopni i mimo wiatru ciepło), założyłam na próbę i widać było, ze psu za gorąco :/ chyba jednak kupno Hurtty nas nie ominie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...