Jump to content
Dogomania

Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2016 roku


malagos

Recommended Posts

  • 1 month later...

4 lutego odeszła nasza ukochana sunia SARA lat 13 zachorowała tak nagle i wszystko tak szybko się potoczyło. Musieliśmy podjąć tą straszną decyzję o zakończeniu jej cierpienia................to tak strasznie boli.

Żegnaj maleńka byłaś z nami 13 lat, dziękujemy za twe wielkie serducho i bezgraniczną miłośc. Nigdy o Tobie nie zapomnimy, przepraszam ,że nie zdołaliśmy ci pomóc...nasza rodzina już nigdy nie będzie kompletna

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zarejestrowałam się tutaj, ponieważ wczoraj pożegnałam swoją ukochaną psinę, bokserkę.. Nie mogę sobie z tym kompletnie poradzić. Spędziłam z nią 12 lat - najpiękniejszych lat..

Niestety zjadł ją rak - musieliśmy jej pomóc w bólu... nie mogła już chodzić, jeść, pić..

Decyzja o tym, by pomóc jej skrócić to okrutne cierpienie była strasznie trudna i wiem, że teraz jest jej lepiej, ale ja sama nie umiem pogodzić się z tą pustką, która zapanowała w domu.. Cicho, pusto..zimno..
Serce boli, łez nie jestem w stanie zahamować..
Bardzo za nią tęsknię..

 

nu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Agatko, wiem co czujesz. 30 maja 2014 roku odeszła od nas nasza boksiołka Kana (też musieliśmy podjąć ciężką decyzję- inulinoma).  Przez dwa tygodnie tylko rozpacz, i deklaracje- żadnego psa w domu. Jednak w domu bez boksera nie dało się żyć (cisza i smutek).... pod koniec lipca pojawił się Shadow (i było to najlepsze możliwe lekarstwo na nasze łzy). Trzymaj się jakoś, ona jest w Twoim sercu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

         07.2005-11.08.2016 

Ta data zostanie w mej pamięci,tyle żyło całe moje szczęście ,moja Tinka :(

Tak ciężko o tym pisać,tak ciężko się z tym pogodzić a najgorsze to,że to ja musiałam podjąć tą okropną decyzję ale nie mogłam pozwolić jej tak cierpieć a mogła jeszcze z nami parę latek sobie spokojnie żyć miała dopiero 11 lat cóż to jest.Stanowczo za mało aby odchodzić od nas ale choroba wygrała, pan rak wygrał ;(.Moje słoneczko tak mi cię brak. :(

Tak tęsknię,ta cisza w domu,ten spokój jest okropny,ty zawsze byłaś tak blisko gdzie ja tam ty moja kruszynko,a teraz pustka która boliiii .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...