Jump to content
Dogomania

dysplazja biodra-odczyt zdjęcia rtg


frugus33

Recommended Posts

Kurcze ja też jeździłam do Olsztyna z moją psinką, ale do Instytutu Weterynarii,spędziłam tam parę godzin,gdyż miała robionych sporo badań no i bronchoskopię. I nie żałuję tych kilometrów gdyż trafnie postawiono diagnozę.Czasami warto pojechać gdzieś dalej,byleby pies się nie męczył i właściciel.Nie miałam nigdy do czynienia z ortopedami i nawet nie myślałam że są do nich takie terminy.Tydzień to sporo czasu,nawet 3-4 dni to dużo.Jak pojedziesz w poniedziałek to daj znać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szczerze to myślałam, że uda mi się już na forum coś dowiedzieć, ale niestety trzeba czekać. Wizyta byłaby może wcześnie,j ale pani weterynarz u której robiliśmy zdjęcie mnie zwiodła obiecując konsultację z ortopedą i czekałam, ale niestety się nie doczekałam. Potem nie mogliśmy jechac, bo kolega męża z pracy zachorował i musiał zostawać w pracy cały dzień i nie było jak. Trochę się martwię, bo mam wrażenie, że Tosieńką gorzej utyka na łapkę. Fakt trochę pochodziłyśmy sobie, gdyż czytałam żeby nie dopuszczać do zaniku mięśni, ale już sama nie wiem, czy jej nie zaszkodziłam. Oj to będzie bardzo długi weekend. Na pewno dam znać co i jak? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...