Jump to content
Dogomania

rekawica Econetti


asher

Recommended Posts

to zle myslisz i Twoj tata rowniez:roll:material materialowi nie rowny, wiec nie ma co porownywac. Gdyby to byl 'recznnik' i dawalby taki efekt napewno opinie bylyby inne (po co kupowac skoro mozna recznikiem?) a i cena bylaby jednak nizsza. Ja sama mam zamiar zakupic rekawice, ale czekam na jakas promocje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie, Hawana, fakt, że dwie rzeczy są z materiału, to trochę za mało, by porównywać. Przykładowo podam, że jakieś 6 lat temu kupiłam niemieckie ścierki z mikrofibry do mycia szkła. Mam je do tej pory i traktuję jak świętość. Faktycznie bez uzycia jakichkolwiek detergentów, wyłącznie przy użyciu wody, używane do wszystkiego - luster, szyb w meblach po kilka razy w tygodniu oraz okien z częstotliwością raz na dwa tygodnie, do tej pory sprawują się idealnie, myją, nie zostawiają smug, nie wymagają polerowania.. Pomimo, że niby na rynku obecnie jest mnostwo podobnych ścierek, gdzie producenci deklarują podobne działanie, żadne tak nie działają. Piszę o tym z uwagi na to, że pojawiły się tu uwagi, że są także inne, dwukrotnie tansze niż econetti rękawice. Moja ściereczka byłą wtedy piekielnie droga, ale warta była każdych wydanych na nią pieniędzy. Niestety, rzadko coś robione "na wzór", kilkakrotnie tańsze, sprawdza się tak dobrze, jak pierwowzór.
Ja swoją rękawicę zamówiłam dzisiaj- dlatego pytałam Hawanę o szczegóły opinii- no i mam nadzieję, że będę wsród tych zachwyconych klientów :).

Link to comment
Share on other sites

pewnie gdyby rekawica byla tansz to ok, ale za 60 zł ?
Za tyle kasy juz wole zgłosic psa na jakąs krajówke niz wydac na ścierke.
Mam wspomniany wyżej ręcznik, wode i szampon dla psów i to mi wystarcza.
Pies jest czysty i zadowolony. Takie jest moje zdanie.
jeżeli chcecie kupic ta rekawice to prosze bardzo. Miłego uzywania

Link to comment
Share on other sites

moj pies uwielbia tarzac się w padlinie, biega po łąkach, często po gliniastym, piaszczystym podłożu, po lesie. Ma 3 zaprzyjaznione psy, z ktorymi uwielbia się tarzać - najczesciej po trawie, ale często "wytarzaja" się na scieżke. Zbliza się jesien. Aby utrzymać go w tych warunkach we względnej czystości, tak by nie ubrudzil mi wszystkich dywanów- musialabym go myć codziennie. Nie wyobrazam sobie tego, a i chyba nie byłoby najzdrowsze. Dlatego mycie bez uzycia wody, bądź kąpiel bez uzycia detergentów- tak skuteczne, jak tu niektorzy opisują- moim zdaniem warte jest tego, by w nie zainwestować. Ręcznikiem "na sucho" to ja mogę najwyżej łapy obetrzeć z największego błota i piachu.

Link to comment
Share on other sites

No fakt długo schnie i jest tak puszysta, że właściwie ciężko ją wykręcić porządnie. Chyba to właśnie wpływa na długi czas schnięcia.

Na miom dogu niemieckim sprawdza się świetnie i do ręcznika nie ważyłabym się porównywać.


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mimo,ze wypowidałem się juz w tym temacie,ze rękawica jest ok,to coś jeszcze napiszę-podczas kapieli psa sierść nacieramy najczęściej ręką,tak jakw przypadku mycia głowy u nas ludzi,rękawica pozwala o wiele lepiej umyc zarówno sierść jak i skóre psa,zwłaszcza po deszczowo-błotnistym spacerze.Co więcej-nie musze kąpać psa w wannie-wystarczy trochę wody w misce+psi szmpon i mokra rekawica -rewelacja,mój pies zadowolony,bo nie musi być w wannie i ja także,bo mam psa czystego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja nie żałuję, że zainwestowałam w Econetti. Mam 2 psy i 2 koty i wszystkie odkurzam za pomocą rękawicy, od czasu do czasu kąpię przy użyciu mydełka.
Efekty sa świetne, właściwie, to nie muszę burków kąpać, bo wszystko załatwia ten kawałek ścierki frotte :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

kolejna jesien i kolejna zima przed nami....a ja znowu zaczelam myslec o tej rekawicy:roll:chodzi za mna juz prawie rok...
tak sie zastanawiam - bo mozna prac za pomoca rekawicy na sucho, tzn przecierac, ew na mokro z uzyciem mydelka. Jak rekawica jest brudna trzeba ja wyprac - obstawiam ze brudzi sie szybko i czesto trzeba ja prac - w mydelku econetti. Czy mozna w tym przypadku zastapic to mydelko i wyprac w normalnym? Czy to juz zmieni wlasciwosci rekawicy? Chodzi mi o cene mydelka (i ew oszczednosci ;)), ktora niska to nie jest dla mnie sam fakt wydania 60 zl na rekawice jest...chore ;) ale jak jest taka ach i och to czemu nie? tym bardziej, ze pies byl kapany miesiac temu a teraz wyglada jak przed kapiela :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Właśnie skorzystaliśmy z promocji w Karusku i dziś rękawica plus gratisowe mydełko(wszystko za 55 pln) przyszło pocztą.Rękawica naprawdę dobra a moje dwa ONki i koty zadowolone z zabiegu baaaardzo.Polecam Karuska- bardzo miła współpraca a jednocześnie przestrzegam przed firmą nelpart.Wyjątkowo niesympatyczna a do tego maniery ekspedientki z PRLowskiego geesu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='dan1']Rękawica jest znakomita.
W Krakvecie kosztuje 19,90.[/quote]
:-o:-o:-ojak to gdzie co?? ta rekawic ktora normalnie kosztuj 60 zl?? jak tak to kupuje:cool3:

znalazlam, ale czemu kosztuje tylko 20 zl i nazwan jest 'myjka' a rekawica w tym sklepie juz 60 zl? czym sie rozni myjka od rekawicy?

Link to comment
Share on other sites

ale ta "porecznosc" kosztuje 40 zl:roll:no i mydelko, ktore mozna zastapic szmponem napewno jesli mialabym kapac psa to w szamponie wlasnie, a potrzebuje do przecierania czegos na sucho badz na wilgotno ;)
Ale nie wiem czy rekawic sie u nas sprawdzi:roll:pies dosyc szybko nabier nieprzyjenego zapaszku, kapac nie bede co 3 miesiace i dlatego chcialam kupc to cudo - czy to pomoze? Siersc ogarowata, ew krotka owczarkowata

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja też myślę nad zakupem, ale nie wiem czy wybrać [URL="http://www.allegro.pl/item162874609_pielegnacja_psa_kota_nowosc_myjka_econetti.html"][B]to[/B][/URL] czy [URL="http://www.allegro.pl/item162875214_pielegnacja_siersci_econetti_zimowa_promocja_.html/"][B]to[/B][/URL].
Różnica w cenie jest spora. :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja sie ze sklepu dowiedzialam tyle, ze myjka jest mniejsza o polowe od rekawicy podobno, wiec dla wiekszych psow sie nie nadaje. Bo dziala tak samo. A poniewaz rekawica ciagle droga, a ja ciagle nie wierze w jej dzialanie to sie wstrzymuje;)zostaje nam kapiel:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']ja sie ze sklepu dowiedzialam tyle, ze myjka jest mniejsza o polowe od rekawicy podobno, wiec dla wiekszych psow sie nie nadaje. Bo dziala tak samo. A poniewaz rekawica ciagle droga, a ja ciagle nie wierze w jej dzialanie to sie wstrzymuje;)zostaje nam kapiel:roll:[/QUOTE]
Z tego co tu czytalam, to chyba juz od roku sie tak wstrzymujesz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...