Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

Sunia jest już u mnie :)

Dzięki TZowi szafirka,

za bezpieczne przywiezienie suni do mnie

z%252520kwiatuszkami.gif

Bardzo gorąco Wam dziękuję, że tak serdecznie interesujecie się maleńką :)

Ona jest słodka, choć widać, że  jeszcze bardzo niepewnie się czuje. Gdy byłam zajęta pisaniem o Niej i wklejaniem zdjęć, skorzystała z chwili nieuwagi i rozwiązała sobie kubraczek, gdy go z powrotem zawiązywałam, próbowała mnie dziabnąć :)

Zastanawia mnie sposób w jaki się porusza. Tylnymi nóżkami nie porusza, jak to zwykle robią psiaki, ale jakby skakała oboma równocześnie. Być może jest to spowodowane jakimiś ograniczeniami fartuszka posterylkowego. Jutro, jak wetka zdejmie fartuszek sprawdzę jak rusza tylnymi łapeczkami.

Niunia bardzo chętnie zjadła nieco paszteciku, który przywiozła z sobą w wianie, napiła się wody i zajęła strategiczne miejsce w swoim legowisku wyścielonym szalem, jaki dostała od Asi :) Śpi sobie teraz i wygląda bardzo słodko. Na razie nie chcę robić więcej zdjęć, żeby nie stresować suni, ale możecie być pewni, że często będą relacje zdjęciowe :)

Przyglądam się maleńkiej. Śpi teraz koło moich nóg i odnoszę wrażenie, że zbyt szybko oddycha. Ale to może stres,  może jest Jej zbyt cierpło ?

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, anecik napisał:

No cudowna Nutelka. Na kotecka to chyba to legowisko za małe :D Ale jak chce się zakumplować to się jakoś wciśnie do niego.

Komitet powitalny niczego sobie.

A ja normalnie zrobiłam bazarki i nie miałam problemu z wklejaniem zdjęć. No coś tam masz nie halo chyba.

Koteczka po nieudanej próbie zaprzyjaźnienia się wskoczyła do szafy w przedpokoju i siedziała tam dość długo :)

Ale co jest nie halo :( Dotychczas było ideolo. Zdjęcia wklejały mi się superowo, a teraz to orka na ugorze :(

Anulka, bardzo serdecznie dziękuje za kubraczek :) Myślę, że maleńkiej będzie w nim cieplutko i ślicznie :) Ile jestem za niego winna ?

Jak wystawisz na bazarku ten drugi kubraczek,  przeciwdeszczowy nie ocieplany, to bardzo proszę podrzuć mi link do tego bazarku, to powalczę o niego ja, albo Asia :) Nutelci bardzo się przyda też taki kubraczek na deszczowe lato, albo wczesną jesień.

Integracji ciąg dalszy :)

20160108_141256.jpg
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Gusiaczek napisał:

O matulu tyle się dzieje, a ja gdzie?!?

Naprawdę znaleźć cokolwiek po nowemu graniczy, dla mnie, z cudem :(

Nutelcia słodka w ogóle całe Stadko kochane.

Serdeczności zostawiam

Stado do Ciebie także z serdecznościami :)

Gusiaczku bywaj często :) Mili Ludzie mile widziani :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anecik napisał:

Nie wiem Elu co jest nie halo ale ja robię tak jak dotychczas i jest ok.

Ja też tak, jak dotychczas i wychodzi, jak wychodzi, czyli cdd :(

A jakiej przeglądarki używasz i na jakim serwerze stawiasz zdjęcia ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gusiaczek napisał:

Elik, właśnie porobiłam nieco porządku w obserwowanych i pokasowałam, bo na co mi mój bazarek sprzed 2 lat?

Jednak nie ma możliwości skasowania w "dziale" aktywności, a tam śmietnik !

 

Kochany Gusiaczku, ja na razie tego nie ogarniam :( Mam kilka gorących wątków i na nie też czasem brakuje czasu :( Koszmar !!!

Link to comment
Share on other sites

Czytam, oglądam zdjęcia  i znowu czytam. Miód na moje serce ;-))) ....Elu z całego serca ci dziękuję za malutką :-)))Aż oczy mi się spociły...zresztą pocą mi się cały czas odkąd malutka wyjechała. Ale  wiem, że Nutelka trafiła do raju.

Ja mówiłam, że charakterna z niej dziewuszka, potrafi dziabnąć jak coś jej nie pasuje. ale to tylko takie capnięcie. Jutro u weta uważaj, bo tam już taka delikatna nie będzie. 

Jeśli chodzi o kubraczek, biorę na siebie, tylko poproszę link do bazarku ;-))) .

Elu, pogłasiaj kruszynkę ode mnie i od mojego TZ. 

Będę stałym bywalcem tego wątku. Ściskam was z całego serca. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

Ja też tak, jak dotychczas i wychodzi, jak wychodzi, czyli cdd :(

A jakiej przeglądarki używasz i na jakim serwerze stawiasz zdjęcia ?

Firefox a zdjęcia - po szkoleniu u Poker :D - w postimage.org

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Czytam, oglądam zdjęcia  i znowu czytam. Miód na moje serce ;-))) ....Elu z całego serca ci dziękuję za malutką :-)))Aż oczy mi się spociły...zresztą pocą mi się cały czas odkąd malutka wyjechała. Ale  wiem, że Nutelka trafiła do raju.

Ja mówiłam, że charakterna z niej dziewuszka, potrafi dziabnąć jak coś jej nie pasuje. ale to tylko takie capnięcie. Jutro u weta uważaj, bo tam już taka delikatna nie będzie. 

Jeśli chodzi o kubraczek, biorę na siebie, tylko poproszę link do bazarku ;-))) .

Elu, pogłasiaj kruszynkę ode mnie i od mojego TZ. 

Będę stałym bywalcem tego wątku. Ściskam was z całego serca. 

A ja Tobie Asiu dziękuję, że tak szybko zabrałaś maliznę ze schroniska i w expresowym tempie załatwiłaś sterylkę i dzięki temu sunia mogła dzisiaj przyjechać do nas :)

I za wiano maleńkiej dziękuję Tobie i Toli. Dzięki Wam pannica jest całkiem zamożną partią :)

Asiu, jeśli chodzi o głaskanie, to masz to, jak w banku :)

Bywaj na wątku jak najczęściej :)

Pozwoliłam sobie odznaczyć tekst odnośnie kubraczka, żeby przypadkiem Anula nie przeoczyła :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, piesiołki Twoje śliczne!!!! I takie grzeczne. A koteczka to istne cudo :-))). Teraz dopiero widać jaka malizna z tej Nutelki....Mniejsza od kotka...

Dzięki :) Koteczka to taki kot z zachowaniem psiaka :)  Bardzo potrzebne jest jej towarzystwo do zabawy, a moje psiaczki to już staruszki nie chce się im bawić :)

Twój Kazanek też śliczności psiaczek :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Havanka napisał:

Nutelka ma bardzo fajne kocio-psie towarzystwo. Wszyscy są w stosunku do niej delikatni i wyrozumiali. Czuję, ze już jutro bedą się razem kumplować i bawić. Będzie dobrze ! Asiu, nie płacz już ! Tola zaraz znajdzie Ci inną bidusię.

Moje psiaki są przyzwyczajone, że ciągle jakiś nowy zwierzaczek pojawia się w domu i wiedzą, że trzeba go miło przyjąć :)

Z zabawy to pewnie nic nie będzie, no ewentualnie kotka byłaby chętna, ale nie wiem, jak Nutelka by ją przyjęła. Na razie nawarczała na kotkę, gdy ta zbytnio się zbliżyła podczas podjadania :)

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Też tak czuję :-)))) Kochana Tola, jak dobrze, że jest :-)))

Ha,  ha, ha

Na Toli można polegać :)

Link to comment
Share on other sites

O 8.01.2016o18:06, elik napisał:

Ja też tak, jak dotychczas i wychodzi, jak wychodzi, czyli cdd :(

A jakiej przeglądarki używasz i na jakim serwerze stawiasz zdjęcia ?

Elu zdjęcia można wklejać bezpośrednio na forum przeciągając je z pulpitu w miejsce gdzie pod okienkiem z tekstem widać spinacz.

Trzeba tylko pamiętać aby było ono w wymaganej przez forum wielkości max 640x640 pikseli

 

Poniżej wgrane właśnie tak zdjęcie :)

Niestety tylko takie  z neta mam teraz na kompie syna.

 

 

A malutka urocza i mam nadzieję że szybko zakumpluje się z resztą domowników :)

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

Elu zdjęcia można wklejać bezpośrednio na forum przeciągając je z pulpitu w miejsce gdzie pod okienkiem z tekstem widać spinacz.

Trzeba tylko pamiętać aby było ono w wymaganej przez forum wielkości max 640x640 pikseli

Poniżej wgrane właśnie tak zdjęcie :)

Oooooo retki, ale piękne pudełeczko :)

A jak ja nie na pulpicie, a w Picasa web albums mam zdjęcia :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Oooooo retki, ale piękne pudełeczko :)

A jak ja nie na pulpicie, a w Picasa web albums mam zdjęcia :(

Wklejasz adres obrazka bezpośrednio bez żadnego wpisywania go w okienko...ale tak chyba robiłaś gdy wklejałaś zdjęcia suni.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Wklejasz adres obrazka bezpośrednio bez żadnego wpisywania go w okienko...ale tak chyba robiłaś gdy wklejałaś zdjęcia suni.

Zdjęcia suni, tak jak z resztą zawsze, wklejałam z serwera zdjeciowego Picasa web albums metodą kopiuj, wklej. Nie adres, a zdjęcie.

Spróbuję tak jak pisałaś - przeciągnąć z pulpitu tzn. z jakiegoś pliku w Moje dokumenty

Link to comment
Share on other sites

 

569003c13903e_BianusiaprzymisceBinga.jpg

Ooooo udało się !!!! Ale to było zdjęcia na pulpicie - moja kiedysiejsza tymczasowiczka, która do dzisiaj jest w moim awatarku :)

Ale jak dodać zdjęcie z netu ???

 

Druga próba :)

to ma być zdjęcie Nutelci z Bingiem. Zobaczymy co "wyjdzie" :)

20160108_135636.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...