Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam się wieczorkiem u Nutelci słodkiego orzeszka  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_origWidzę, że nasza księżniczka ma nowych odwiedzających. Elu, jak nastroje przed podróżą? My wszyscy będziemy sercem i myślami z Wami. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze.    

Ręce opadają :( Tyle się napisałam i jak chciałam wysłać, to się okazało, że pisałam na Berdyczów. Już nie dało się wysłać. Teraz nie można pisać  długich postów, bo w każdej chwili może siąść serwer.

Witam Asieńko :) Dzięki, że zaprosiłaś na wątek DONnka,  to wielka fanka onka i wielce pożyteczna osoba :)

Bardzo mi będą potrzebne Wasze dobre fluidy  gif%252520%252520p%2525C5%252582acz.gif  i z góry za nie bardzo dziękuję :)

 

3 godziny temu, b-b napisał:

To dogo powoli zaczyna doprowadzać mnie do białej gorączki :(

nie ma nic gorszego niż rozliczać bazarek z tymi przerwami i jeszcze nie móc wysłać PW do kupujących.

Już zaczynam trzymać kciuki za Was kochane, za waszą sobotnią podróż.

Znam ten ból, sama teraz jestem na etapie rozliczania bazarku. Najpierw kilka razy zabierałam się za rozliczenia i co trochu dogo padało. Potem nie można było rozesłać PW, a teraz pewnie są trudności z ich odczytaniem - wpaść na działające dogo, to teraz jak rosyjska ruletka.

Dobre myśli są nam bardzo potrzebne :)

Mam nadzieję, że Nutelcia dobrze zniesie podróż pociągiem, bo to "tylko" 3 godziny. Potem samochodem będzie się można zatrzymać w razie potrzeby więc już strachu nie będzie. Ze strachem myślę jednak, jak Nutelcia zniesie rozstanie. Oby długo nie tęskniła. Zostanie otoczona miłością więc może nie będzie źle.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Nadziejka napisał:

Ciociu

serduchem sciskam za wszystko

 za podroz z malenka skarbenkatany.gif

 za zdrowko

 spokojnego i cudownego wszystkiego

 Ciociu eliczkowa

sciskamy trzymamy

 zagladamy poki dogo jest  chwilowo

 ech ....

Nadziejko kochana

bardzo mi pomagają Wasze słowa wsparcia i otuchy i wielkie dzięki Wam za nie niewinny.gif

Lżej się robi na duszy, gdy czuje się wsparcie :) Nutelcia jest z nami raptem miesiąc, ale bardzo głęboko wkradła się w nasze serca.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Dzięki, że zaprosiłaś na wątek DONnka,  to wielka fanka onka i wielce pożyteczna osoba :)

Kiedyś przypadkowo weszłam na wątek Aslana. Owczarki to zaraz po malamutach moja ukochana rasa. Poczytałam o problemach psiaka, nawet podrzuciłam im zapas biotyny. od tamtego czasu zaglądam na jego wątek   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Kiedyś przypadkowo weszłam na wątek Aslana. Owczarki to zaraz po malamutach moja ukochana rasa. Poczytałam o problemach psiaka, nawet podrzuciłam im zapas biotyny. od tamtego czasu zaglądam na jego wątek   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

 

Tak właśnie rodzą się sympatie i to też "lubię" w dogo  :)

28 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, ona u mnie była 5 dni i nie mogłam sie z nią rozstać!! Taki ma dar rozkochiwania w sobie ta nasza kruszynka.

Tak, to jest dar, albo jej umiejętność :) Ma w tym swój udział jej kalectwo. Bidusinka taka, choć trzeba przyznać, że jak goni gołąbki to zasuwa tak szybko na tych swoich trzech łapeczkach, ze muszę dobrze kroku naciągać, żeby za nią nadążyć :)

Pozwalam jej, bo ma radochę, a i tak ptaszka nie dorwie żadnego :) Ptaszki niezbyt się jej boją, bo ledwo odlecą i zaraz lądują kilka metrów dalej :)

A te jej spojrzenia spod łebeczka to serce rozwalają i choćby nie wiem co narozrabiała, bo człek nie da rady się na nią gniewać :)

0027339896.jpeg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

M5pU-3CV.gif

54 minut temu, Tola napisał:

Malutka, słodka, zamojska  kruszynko  - jak najwięcej miłości w nowym domciu, już własnym!

Całym sercem życzę tego Nutelci. Nie mogę przestać myśleć o tym jutrzejszym wyjeździe....Pocieszające jest tylko to, że Ty Elu jedziesz z nią, chwilkę jeszcze tam pobędziesz....Staram się to wszystko racjonalizować, wierzę, że bedzie dobrze...Elu, proś panią Basię o zdjęcia Nutelci... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cholerne dogo. Napisałam z pół strony i nie zapisało na stronie  wrrrrrrrrrrrrrrrr

 

Nie mam już czasu, żeby znowu to wszystko napisać. Powiem tylko, że Nutelcia będzie miała wspaniałą rodzinę i morze miłości. Czeka na nią i tęskni do niej cała 4-ro osobowa Rodzinka. Pani Barbara jest malarka i tworzy w domu więc nasza Nutelcia praktycznie cały czas miałaby towarzystwo. Pani Barbara dzwoniła do mnie w sprawie adopcji Nutelci, zanim Nutusia do mnie przyjechała. Jak wiecie byli gotowi przyjechać po krupeczkę do Krakowa, bo nie wiedzieli, że ze mnie taka durna baba, która musi na własne oczy zobaczyć jak i z kim sunia będzie mieszkała. Pakuje dobytek suni do plecaka i buczę :( Wcale nie pociesza mnie fakt, że będę z nią jeszcze przez chwilę w jej DS, ani to, że będzie tak kochana. To już tak jest z tymczasami. Już wiele razy żegnałam się z tymczasikami i ciągle jest tak samo trudno. Tym razem szczególnie :(

Wielkie dzięki za troskę i dobre słowa. Bądźcie z nami myślami !

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, elik napisał:

Cholerne dogo. Napisałam z pół strony i nie zapisało na stronie  wrrrrrrrrrrrrrrrr

Nie mam już czasu, żeby znowu to wszystko napisać. Powiem tylko, że Nutelcia będzie miała wspaniałą rodzinę i morze miłości. Czeka na nią i tęskni do niej cała 4-ro osobowa Rodzinka. Pani Barbara jest malarka i tworzy w domu więc nasza Nutelcia praktycznie cały czas miałaby towarzystwo. Pani Barbara dzwoniła do mnie w sprawie adopcji Nutelci, zanim Nutusia do mnie przyjechała. Jak wiecie byli gotowi przyjechać po krupeczkę do Krakowa, bo nie wiedzieli, że ze mnie taka durna baba, która musi na własne oczy zobaczyć jak i z kim sunia będzie mieszkała. Pakuje dobytek suni do plecaka i buczę :( Wcale nie pociesza mnie fakt, że będę z nią jeszcze przez chwilę w jej DS, ani to, że będzie tak kochana. To już tak jest z tymczasami. Już wiele razy żegnałam się z tymczasikami i ciągle jest tak samo trudno. Tym razem szczególnie :(

Wielkie dzięki za troskę i dobre słowa. Bądźcie z nami myślami !

I dlatego będzie Najlepiej, jak to możliwe. Nie ma innej możliwości, po prostu   0018.gif 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, nie zgadzam się z tym, absolutnie!!!To tylko świadczy o tym, że masz serce po właściwej stronie!!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,mpmulck13lb

Tak, tylko wg starego porzekadła, kto ma miękkie serce,musi mieć twardą inną część ciała :)

 

3 godziny temu, Usiata napisał:

I dlatego będzie Najlepiej, jak to możliwe. Nie ma innej możliwości, po prostu   0018.gif 

Tyle czasu przegadałam z Panią Barbarą  i prze-meilowałam, że... ciiiiiicho, wiem !  puszcza%252520oczko.gif

2 godziny temu, b-b napisał:

Elu nie buczaj Kochana!

I tak podziwiam wszystkie DT. Gdybym tylko mogła też bym nim była bo wiem jak to wiele znaczy dla psiaka zwłaszcza dla takiego, który ma mało szans na adopcję.

Będę z Wami myślami.!

Bardzo dziękuję gif%252520daje%252520r%2525C3%2525B3%252

 

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

zagladamy zagladamy

 wielkie  serdecznosci zasylamymilosne10.gif

A my zabieramy te serdeczności z sobą w drogę :)

Godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

dobranoc+ruchomy+spij+i+snij+serduszko.g

Cały czas Cieplutko o Was myślę...

Nie wiem czy uda mi się dzisiaj usnąć :( Na pewno będę tulić maleńka do siebie. Dzisiaj na wieczornym spacerku,gdy już siedziała u mnie za pazuchą, rozglądała się w koło. Głupia pomyślałam, że chce się pożegnać z okolicą :(

Dziękuje Wam ogromnie, że jesteście tu teraz z nami

%2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...