Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Kawa z myślą o Tobie, Elu  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_origNo chyba że Nutelcia też jest fanką kawy (jak ja) 

Asiu pięknie dziękuję. Tez jestem kawomanką - jedna, dwie kawy dziennie to mus :)

 

Kochani. Wysłałam kilka zdjęć naszej Niuni pani Barbarze na Jej prośbę i otrzymałam taką odpowiedź:

Dzień dobry Pani !
Chciałabym bardzo podziękować za zdjęcia - jest cudna, najpiękniejsze
jest jej spojrzenie, rozczuliłam się. Nie ma dnia, bym o niej nie
myślała, czuję się z nią związana, mimo braku kontaktu, nie potrafię
tego wytłumaczyć. Czasem sobie myślę, że potrzebujemy się nawzajem. 
Bardzo raz jeszcze dziękuję.  Nawet nie wie Pani jak bardzo mi zależy.
Rozmawiamy z mężem o przewiezieniu małej suni. Jesteśmy gotowi
przyjechać po nią, ale to wymagałoby od Pani dużego zaufania,
ponieważ, nie zobaczy Pani warunków, w jakich przyszłoby mieszkać
Nutelci. Pomyślałam, że w takiej sytuacji, wizyty kontrolne mogłyby
przychodzić osoby mieszkające gdzieś w naszym regionie związane z
Państwa organizacją. 
Nie wiem co jeszcze migłabym zaproponować, by pomóc. 
Pozdrawiam bardzo serdecznie. 
Uściski dla malutkiej Nutelci, dla czarnego pieska i burego kota też. 
Barbara ....

Powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem. Dzisiaj będę rozmawia z panią z fb, która podjęła sie zrobić wizytę PA.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Kochani. Wysłałam kilka zdjęć naszej Niuni pani Barbarze na Jej prośbę i otrzymałam taką odpowiedź:

Czy Ty, kochana, za przeproszeniem, masz zgodę autorki prywatnej korespondencji do Ciebie, na upublicznianie tej korespondencji? Bo jeśli masz, to OK, a jeśli nie, to brzydko się bawisz, kochana, za przeproszeniem. Gdybyś była Machiavellim, kochana, za przeproszeniem, to mogłabyś mówić, że cel uświęca środki. Ale nie jesteś.

Link to comment
Share on other sites

A czy Ty, kochany, za przeproszeniem, myślisz, że nie znam zasad lub, że ich nie przestrzegam w imię wyższych racji ?

I czy Ty, kochany, za przeproszeniem, jesteś stróżem porządku publicznego, za przeproszeniem ? Bo jeśli tak, kochany za przeproszeniem, to OK, a jeśli nie, to bardzo brzydko się bawisz.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Bardzo obiecująco to wygląda, trzymam kciuki za wszystko ;)

 

6 godzin temu, Nadziejka napisał:

0_a3c72_182a18b_L.png.jpgsciskam mocniutenko malunia cudna kruszyneczko

 za wszystko najlepsiutenkie Tobie

 

3 godziny temu, AgusiaP napisał:

Zaciskam z całych sił!!!!

 

3 godziny temu, b-b napisał:

Mi się wydaje, że mała już domek ma ;) 

I jeśli PA wypadnie pomyślnie to tylko trzeba będzie zazdrościć małej świeżego powietrza, wspaniałych okolic i kochającego DS ;)

 

Rozmawiałam kilka razy z Panią Barbarą i za każdym razem nabieram większej pewności, że to ten DOM, że maleńka będzie tam, a raczej już jest, kochana :)

Jutro podam nr Pani Barbary Pani Kasi, która wyraziła chęć przeprowadzenia wizyty PA, żeby panie mogły się umówić.

 

 

38 minut temu, Gusiaczek napisał:

napis-dobranoc-migajace-gwiazdki1.gif?w=

Dobrej nocy, kolorowych snów Wam życzę i bardzo dziękuję za obecność na wątku i życzliwość :)

%2525C5%25259Bpi%2525C4%252585cy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania ruchome obrazki na dobranoc  

Elu, wygłaskaj na dobranoc wszystkie swoje czterołapki i naszą Nutelke. I życzę Tobie i sobie aby nikt ani nic nie zakłóciło cudownej atmosfery, jaka panuje na tym wątku....

Kochana Asiu bardzo dziękuję za tak miłe życzenia %2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

 

Po powrocie z balangi wszystkie futrzaki, bez względu na ilość łapek, wygłaskane :) Mizdrzyły się jeden przed drugim. Poszliśmy na spacerek, a teraz wszystkie już grzecznie leżą na swoich i naszym legowisku :)

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, b-b napisał:

Elu jestem pewna, że jeśli to TEN domek dla maleńkiej to Ty będziesz o tym bardziej pewna niż my :)

Dzięki za zaufanie  gif%252520daje%252520r%2525C3%2525B3%252

Niestety stu procentowej pewności nie będziemy miały chyba nigdy. Zawsze gdzieś w mrokach umysłu czai się obawa, że czegoś nie zauważyliśmy, nie przewidzieliśmy... Takie rozważania towarzyszą zawsze odpowiedzialnym ludziom :) Na szczęście rzeczywistość okazuje się bardziej łaskawa :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Dzięki za zaufanie  gif%252520daje%252520r%2525C3%2525B3%252

Niestety stu procentowej pewności nie będziemy miały chyba nigdy. Zawsze gdzieś w mrokach umysłu czai się obawa, że czegoś nie zauważyliśmy, nie przewidzieliśmy... Takie rozważania towarzyszą zawsze odpowiedzialnym ludziom :) Na szczęście rzeczywistość okazuje się bardziej łaskawa :)

Niestety i tym najlepszym zdarza się ulec czarowi przyszłego domku a później okazuje się, że to jednak nie ten dom.

Tu niestety nie mamy na to wpływu.

Nie umiemy przewidzieć przyszłości. 

 

 

PS Elu wysłałam do Ciebie PW. Doszło?

Chodzi o wpłaty z bazarku dla Daszeńki.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...