Jump to content
Dogomania

ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!


Bogusik

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Kurcze, pisałam do Was kilka razy ale nie widzę wpisu :/ 

W każdym razie u nas wszystko w najlepszym porządku. Jesteśmy po szkoleniu, teraz same ćwiczymy. Niestety dłuuuga droga przed nami bo Incia ma niezły temperament :) Z jakiegoś powodu szczeka i rzuca się na psy i to na wszystkie. Ale tylko jak jest na smyczy. Teraz uczymy się chodzenia na luźnej smyczy i skupienia uwagi na mnie. Jestem dobrej myśli. 

Wreszcie spełniło się moje marzenie i przeprowadziliśmy się do większego mieszkania w wymarzonej dzielnicy a tutaj mam 8-10 minut spacerkiem do psiego wybiegu! Jakie jesteśmy obie szczęśliwe! Incia wybiegana na maxa kilka razy w tygodniu. Trochę jeszcze robi kiszkę na wybiegu bo głośno bardzo zaczepia inne psy i trochę się jej boją a ona po prostu ma taki sposób zaproszenia do zabawy. 

Dziewczyny, mam nadzieję, że ten wpis się pojawi. 

Pozdrawiam Was bardzo ale to bardzo gorąco!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Też pozdrawiam serdecznie.Fajnie,że Abi się szkoli a Wam będzie lżej żyć z Abi.Przesyłam także gratulacje dotyczące nowego mieszkania,to taki następny etap bardzo znaczący w życiu i poprawiający egzystencję.Dzięki za wiadomość fajnie się czyta co jakiś czas o Abi i mile ją wspomina.Cudna ta Abiczka jest i jestem przekonana,że jest szczęśliwa A Wy razem z nią.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...