Jump to content
Dogomania

Nieaktualne !! Dziękuję !!! Psa/sunię aktywną


Poker

Recommended Posts

Znajoma kobieta ok.40 lat przygarnie sunię albo psa do 10  kg, do 2 lat , krótkowło/są/sego. Bardzo ważne ,żeby futrzak lubił się ruszać ,bo pani biega i chce mieć towarzysza. To będzie pierwszy pies pani. Z decyzją dojrzewała od roku ,aż podjęła pozytywną, więc raczej jest przemyślana.  Pani mieszka  w bloku,sama, pracuje i stworzenie musiałoby być samo w domu w dni powszednie ok. 8,5 godzin. Ważne też żeby nie było lęku separacyjnego ( blok).

Mogę wykonać wizytę  PA , bo panią znam od roku ,ale w domu nie byłam.

Link to comment
Share on other sites

Jaka miejscowość? ;)  Transport naszych psiaków w razie potrzeby do uzgodnienia! Okolice Łodzi. Tel. 604-101-165 

 

Podsyłam kilka wulkanów energii i miłośników niekończących się spacerów ;)

 

Lusia - http://olx.pl/oferta/sliczna-malutka-wyjatkowa-lusia-szuka-wspanialego-domku-CID103-IDcG0nj.html#132b7e03df

 

Fred - http://olx.pl/oferta/roczny-szczeniak-fred-ktory-nie-zaznal-w-zyciu-milosci-CID103-IDc7FOL.html#132b7e03df

 

Dropsik - http://olx.pl/oferta/malutki-sliczny-dropsik-szuka-domku-CID103-IDcRU6H.html#132b7e03df

 

Aria - http://olx.pl/oferta/madra-slodka-aria-do-przytulania-od-zaraz-CID103-IDaFj8w.html#132b7e03df (Aria waży ok. 15 kg, ma mega dużo energii, uwielbia ruch! )

Link to comment
Share on other sites

Z jakiego rejonu szukamy psiaka?

Pani powiedziała ,ze podjedzie po psa.Lepiej uściślę do jakiej odległości może pojechać, bo może nie ma wyobrażenia ,że psy wędrują po całej Polsce.

Myślę ,że Śląsk nie byłby problemem.

Link to comment
Share on other sites

O 8.01.2016o00:00, Poker napisał:

Wygląda na babulinkę z chorym oczkiem , a piesek ma być aktywny.

 

Pokerku - ona raczej nie ma chorych oczek :) tak sie światlo raczej odbiło, a drugie oczko ma niebieskie -kolorystyka merle - mogla w przodkach mieć owczarka australisjkiego :)

Link to comment
Share on other sites

O 8.01.2016o00:00, Poker napisał:

Wygląda na babulinkę z chorym oczkiem , a piesek ma być aktywny.

 

W opisie jest, że suczka ma ok. 4 lat, to chyba jej merlakowego umaszczenie daje złudzenie optyczne odnośnie jej wieku. Oczy też ma zdrowe, to tylko różnobarwność tęczówek.

Pani widziała już proponowane psiaki? Ma faworytów?

Ja znalazłam takiego psiaka ze śląska http://olx.pl/oferta/dingo-wesoly-psiak-szuka-domu-CID103-IDdmpCt.html#0197285ba1

Link to comment
Share on other sites

Podesłałam pieski.

Ja mam poczucie ,że do pani powinien iść piesek sprawdzony.Jak pisałam pani mieszka sama w bloku. Jak piesek będzie szczekał ,wył w czasie jej pracy, to może być ciężko ,a nie chciałabym ,żeby doszło do zwrotu. Chciałabym ,żeby piesek i dom były jak najlepiej dobrane.

Link to comment
Share on other sites

gdzie ta babeczka mieszka,  jakoś nie dopatrzyłam?

 

Znalazłam 2 tygodnie temu młodziutka, niespełna roczną, czarna, krótkowłosą suńkę, tutaj filmik, jak zabawia sie z psami w schronisku:

 

 

 

mam tylko zdjecie z dnia znalezienia, więc niewiele. male to to jest, ale na dość wysokich nóżkach, więc biegać będzie mogła nawet w średnim wieku będąc. Powiedziałabym, że w kłębie nie sięga kolana, ale nogi ma wyższe,niż jamnikowate.  moim zdaniem  na filmie  wydaje się większa, ale przez chwilę widac ją obok spanielki to dobra skala do porównania.

01_zpsqudkterr.jpg

Link to comment
Share on other sites

O 10.01.2016o23:44, Poker napisał:

Podesłałam pieski.

Ja mam poczucie ,że do pani powinien iść piesek sprawdzony.Jak pisałam pani mieszka sama w bloku. Jak piesek będzie szczekał ,wył w czasie jej pracy, to może być ciężko ,a nie chciałabym ,żeby doszło do zwrotu. Chciałabym ,żeby piesek i dom były jak najlepiej dobrane.

Informacja od Sylwiji

ślicznotka o oryginalnej urodzie Emotikon smile

Dżina szuka domu. 
Wiek ok. 2 lat. Zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona, badania zrobione, 
Dżina jest bardzo aktywna - uwielbia spacery, a jednocześnie bardzo posłuszna.
Dżina kocha człowieka nad życie i nie chce się nim z nikim dzielić, dlatego adopcja najchętniej do domu bez innych zwierząt.

kontakt: 604 629 734 możliwość dowozu

12540650_1101254843227480_10065541878402

 

12417938_1101254866560811_42590919747608

 
   
 
Zdjęcie użytkownika RUNA.
Link to comment
Share on other sites

POker, jak pisałam, dziewczyna w kłebie jest pod kolanem, ale ile, to zalezy, czyim. na filmiku widac, ze jest niższa od spaniela. waży ok 10kg, szczupłe toto. I,e zacznie ważyć w ds, to wiadomo, że nie wiadomo ;-)

ona może nawet roku nie ma, więc na pewno energia młodzieńcza ją rozpiera, trzeba psa wybawic i wyganiac, natomiast jest mega elastyczna i się uczy, taki wiek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...