Jump to content
Dogomania

Mała, niepozorna, roczna Daszeńka ma już swoich wspaniałych ludzi!!! Bądź szczęśliwa cudny Cukiereczku!!!


Gabi79

Recommended Posts

20 godzin temu, b-b napisał:

Mam nadzieję, że ten ktoś nie wyda innym chętnym tej suni.

Huraaaa załatwione !!! Sunia zarezerwowana, wykupi ją  w tym tygodniu pani z fb.

Ogłoszenie już usunięte więc nikt nie przebije ceny :)

10 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry :)

Nieśmiało przypominam o potwierdzeniu wpłaty - chciałabym zamknąć bazarek

 

 

Gusiaczku kochany bardzo przepraszam. Miałam awarię, nie mogłam się przez dwa dni zalogować w banku. Udało mi się dopiero dzisiaj i już biegnę potwierdzić.

Na koncie Daszeńki zameldowała się kwota 91,40 zł

z bazarku zorganizowanego przez Gusiaczek

Bardzo serdecznie dziękujemy

%2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Konto Daszki zasiliła także wpłata w kwocie 85,00 zł z bazarku zorganizowanego przez b-b

Bardzo serdecznie dziękujemy

%2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

 

Nie wiem, gdzie mogę potwierdzić :(

Gusiaczku, b-b bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty z bazarków!!!

Izunia, ślicznie dziękujemy za ogłoszenia!!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Gusiaczku, b-b bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty z bazarków!!!

Izunia, ślicznie dziękujemy za ogłoszenia!!!

 

4 godziny temu, elik napisał:

Konto Daszki zasiliła także wpłata w kwocie 85,00 zł z bazarku zorganizowanego przez b-b

Bardzo serdecznie dziękujemy

%2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

 

Nie wiem, gdzie mogę potwierdzić :(

Elu z bazarku na czysto będzie z tego tylko 71zł -reszta to koszty przesyłki :0

Czekamy jeszcze za 3 cegiełkami.

Link to comment
Share on other sites

O 31.12.2015o13:40, Gabi79 napisał:

Obiecałam sobie, że nie będę zakładać wątków psiakom, które nie są pod moją opieką.

Sunię wypatrzyłam jakiś czas temu na wątku psiaków z zamojskiego schroniska.

Tak jak bym to już gdzieś widział. Deja vu?

 

O 31.12.2015o13:40, Gabi79 napisał:

Skarbnikiem suni jest elik

Od 08.01.2016 sunia przebywa w hoteliku u Szafirki  koszt 250 zł + karma + koszty weterynaryjne

I wszystko jasne. I pogrubione. I kolorowe. Więc ja też na kolorowo i boldem:

Żerowanie na krzywdzie zwierząt uważam za niegodziwe i naganne, szczególnie tu, na psiolubnym forum. I będę to powtarzał na wątkach, gdzie mowa jest o płatnych domach tymczasowych, gdzie mowa jest o tzw. hotelikach pod różami, które z hotelowania psów wyciąganych ze schronów przez zaprzyjaźnione osoby i organizacje, uczyniły sobie źródło stałego dochodu.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ryss napisał:

Tak jak bym to już gdzieś widział. Deja vu?

 

I wszystko jasne. I pogrubione. I kolorowe. Więc ja też na kolorowo i boldem:

Żerowanie na krzywdzie zwierząt uważam za niegodziwe i naganne, szczególnie tu, na psiolubnym forum. I będę to powtarzał na wątkach, gdzie mowa jest o płatnych domach tymczasowych, gdzie mowa jest o tzw. hotelikach pod różami, które z hotelowania psów wyciąganych ze schronów przez zaprzyjaźnione osoby i organizacje, uczyniły sobie źródło stałego dochodu.

Jak Pan trafnie zauważył jest to forum psiolubne. Wyciągając psiaka ratujemy go przed zamarznięciem, zagryzieniem, lub wegetacją przez długi czas w schroniskowym boksie. Szukamy domu.

Wyjaśniłam Panu na pw kilka spraw, myślałam że Pan ma coś do zaoferowania Daszeńce, a Pan mi kazał spier....

Bardzo to przykre, ale wybaczyłam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bogusik napisał:

Widzę,że kochana  halszka "naprodukowała" mnóstwo ogłoszeń dla Daszki :) Trzymam kciuki za pozytywny odzew!

Bogusiu, tym razem ogłoszenia zrobiła kiyoshi, za co jestem ogromnie wdzięczna.

Tak, jak Iza napisała, uzgodniłyśmy, że wyróżnienie na olx będzie na Poznań.

Izunia, dzięki serdeczne!!!

Link to comment
Share on other sites

O 24.01.2016o18:56, elik napisał:

Huraaaa załatwione !!! Sunia zarezerwowana, wykupi ją  w tym tygodniu pani z fb.

Ogłoszenie już usunięte więc nikt nie przebije ceny :)

 

4 godziny temu, beka napisał:

witam, i jaka jest sytuacja tej oneczki? bo ogłoszenie widze nieaktualne

 

Została wykupiona przez panią zFB

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Wyjaśniłam Panu na pw kilka spraw, myślałam że Pan ma coś do zaoferowania Daszeńce, a Pan mi kazał spier....

Bardzo to przykre, ale wybaczyłam.

Tak to jest jak człowiek miłosiernie odpowie hołocie na priv - będzie ona potem prywatną korespondencję relacjonować na forum publicznym. Ponieważ mleko się już rozlało, zatem rozwinę Ci tu ten skrót myślowy, gdzie posłużyłem się - kultowym już na Dogo - powiedzeniem niezawodnej w takich przypadkach Usiatej. Otóż: będę się wspomnianym powiedzeniem Usiatej posiłkował nie tylko na PW, jeśli mój interlokutor pozwoli sobie nieroztropnie na wycieczki ad personam, miast merytorycznej dyskusji. Bo chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom, jak uczył nas Pan Majster u Dudka.

Link to comment
Share on other sites

Drogi Ryssie 

Wyciagnelysmy sunie ze schronu i teraz utrzymujemy ja w hoteliku kazdy kto zainwestowal w jej lepsze zycie robi to w pelni swiadomie wydajac na ten cel swoje, uczciwie zarobione pieniadze, tzw hejtowi mowimy NIE bo zadna z nas nie zasluzyla sobie na to

To jest watek Daszki Teraz szykamy dla niej domu gdzie bedzie bezpieczna Nie ma tu miejsca na dyskusje nie na temat a szczegolnie na wylewanie pomyj na siebie nawzajem Prosze to uszanowac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...