Jump to content
Dogomania

Mała kudłatka walczy z wielkim strachem


terierfanka

Recommended Posts

25 minut temu, anecik napisał:

Dzwoniła do mnie pani - emerytka z mężem z Wrocławia szuka małej kudłatej. Podesłałam jej Kejlę, może i podesłać Iskiereczkę?

Jak najbardziej.Tusia ma ok. 8 lat i potrzebny jest stabilny, spokojny domek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, terierfanka napisał:

To się dziewczyna na regularne spa załapała:)) to prawda, ze u niej strach mniejszy niż u Gigi bo ani agresji ani sikania pod siebie, więc gdyby się mądry domek znalazł to by już mogła iść i oswajać się dalej w ds

Doczytałam :D

Link to comment
Share on other sites

54 minut temu, anecik napisał:

Poker nie mogę przekopiować Twoich zdjęć. Nie wiem czy mogłabyś mi przesłać na pocztę czy dać Pani odnośnik da wątku? No i co na to terierfanka? Bo tak się rozporządzam :)

podsyłaj, podsyłaj :)

jak chcesz fotki na maila to podeślij adres na pw

fotki sprzed chwili:

DSC09425.JPG.82d5f460b41fc072f2305b73a3dDSC09426.JPG.a8486f5640a97bec8b274d88d94

 

DSC09424.JPG

Link to comment
Share on other sites

dzwoniła do mnie Pani, ale chyba nie ta sama, co tu wspomniana, tylko inna, przekierowana przez Szirę

Chciałaby psią przyjaciółkę dla babci, reszta rodziny mieszkająca w pobliżu wspomagałaby babcię w obowiązkach

Pani jednak ma też inne pieski "na oku", więc nie wiadomo czy jeszcze zadzwoni

T(r)usia coraz śmielej sobie poczyna, kilka razy zaszczekała nawet :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkichheej.gif

przywędrowałam za Poker, podczytuję chyłkiem między ,jednym a drugim klientem i sama do siebie się uśmiecham! a jak mnie ucieszyła.... pierwsza koopa( wpadka w pierwszy dzień u Poker ,w salonie to tylko dowód ,że w różnych domkach ,ten sam pies może różnie zareagować)... pierwsze machnięcie ogonkiem do Terierfanki, dziewczynka jest do zakochania!  na filmiku jak tak biega, widać dokładnie, że się rozkręca!... że chce zaufać!... ja myślę ,że szybko znajdzie domek ...

zapisuję....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...