Jump to content
Dogomania

Chaps-Uroczy, energiczny 4-latek szuka domu!


Thaenda

Recommended Posts

Chaps zaprasza :)

DSC_1377.jpg

 

Opis: Chaps to 4 letni psiak średniej wielkości ma 40 cm i waży 12 kg. Jest nieco za chudy, powinien przebrać trochę na wadze. Jest to wesoły i energiczny psiak, przyjaźnie nastawiony do całego świata z każdym chce się przywitać. Jest strasznym pieszczochem, nie przepuści żadnej okazji na odrobinę czułości ze strony człowieka. Nie przeszkadza mu branie na ręce. Ma dość dużo energii-powinien trafić do ludzi lubiących aktywnie spędzać czas. Bardzo przyjemnie się z nim pracuje, szybko uczy się nowych komend, na razie opanował: siad, łapa i piątka i ciągle uczy się nowych, ładnie reaguje na imię, uczy się również pokonywać tor do agility. Na smyczy dość mocno ciągnie i plącze się między nogami, trzeba go nauczyć jak się na niej chodzi. Ma krótką dość gęstą sierść, którą trzeba będzie wyczesać od czasu do czasu, co może stanowić mały problemem, bo Chapsowi trudno ustać w jednym miejscu. 

Kontakt w sprawie adopcji: 510 952 767

Numer: 744/15

Album: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Chaps744154Lata40Cm12Kg27102015GosiaGOwa

 

DSC_1370.jpg

 

DSC_1374.jpg

 

12386731_987012598004089_864386205_n.jpg

 

_MG_8913.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po dłuuuugiej przerwie wczoraj w końcu mogłam zabrać Chapsia na spacer. Chłopak bardzo się ucieszył na mój widok i pierwszej chwili chciał od razu wyjść jednak dość szybko się uspokoił i pozwolił mi się zapiąć. Zaczęliśmy do wybiegu i agility, do opanowania został nam jeszcze tunel i będzie umiał przejść cały nasz tor :) Na spacer poszliśmy razem z Sarą i Burym. Na smyczy szedł już bardzo ładnie, nie plątał się, nie ciągnął tylko większość spaceru szedł ładnie koło nogi ;) Na dworze był też troszkę smutniejszy, ale gdy grzaliśmy się w schronisku już wszystko było ok, musiało mu być trochę zimno na dworze, a kosteczki tak samo mu wystają jak wystawały na razie ta moja chudzinka nie przybiera na wadze :( w schronisku poćwiczyliśmy komendę poproś i utrwaliliśmy znane już komendy. Dzisiaj w ogóle nie chciał wrócić do boksu :( musiałam go na siłę wkładać :( 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...