Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

Dnia 17.01.2019 o 23:30, Murka napisał:

Otrzymałam wpłatę dla Carmen - dziękuję pięknie:)

 

3 minuty temu, ewu napisał:

 

528,04 zł na koncie Maleństw. Dziękuję:):):)

Bardzo dziękuję za potwierdzenie wpłat. Wątek rozliczony. Pięknie wszystkim dziękuję za obecność, na wątku, pomoc przez tak długi czas i ogromnie się cieszę, że kończymy happyendem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, yolanovi napisał:

Kochani, czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z ciocią milagros? Znowu wpłynęła deklaracja na moje konto dla Kapselka, mimo tego, że poprzednią odesłałam z komentarzem, iż Kapselek ma już dom.

Milagros jest chyba za granicą i nie docierają do niej wiadomości. Mi też wpłaca na psiaka, który już ma dom. Po którejś z rzędu interwencji przestałam reagować. Przeznaczam te 5,00 zł na innego psiaka, który  szuka domu. W ewidencji wpłat, jaka prowadzę, piszę dla którego psiaka przekazałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
34 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki Kochane i dla Was i dla Wszystkich Ogonków Szczęśliwego Nowego Roku :) 

Marticzko kochana, to niefart dalej głosić, że Kapselek szuka swojego domu. Znalazł, ma i już nie szuka  :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...