Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Marticzko, Tobie i Joli należą się największe podziękowania.

Wypatrzyłyście Kapselka  Punkcie Przetrzymań, umieszczając go w hotelu dałyście szansę na cudowne, szczęśliwe życie.

Bez Was nie byłoby tego Happy Endu

Gabi kochana pamiętam jak Kapselek przyjechał z punktu przetrzymań w Pszczynie zagrożony wywózką :(  I pamiętam doskonale kochana jak od razu ruszyłyście z pomocą .....bazarki, ogłoszenia, wpłaty pieniężne ....bez Was nie dałybyśmy rady !!!! 

Ogromnie, ogromnie Wam dziękuję za to że byłyście i NIGDY nie straciłyście nadziei. I jak miałam chwile zwątpienia zawsze potrafiłyście mnie podnieść na duchu. Dziękuję Wam dziewczynki kochane :* 

Znalezione obrazy dla zapytania serce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zawsze wierzyłam, że gdzieś jest TEN SUPER DOM dla Kapselka, przecież to super psiak!!!

Kapselek czekał długo, ale wygląda na to, że warto było czekać.

Może ktoś by się poddał, wydał psiaka do pierwszego lepszego domu, tłumacząc decyzję, tym, że się zasiedział w hoteliku.

Na szczęście w przypadku Kapselka taka sytuacja nie miała miejsca.

Dzięki wytrwałości wielu osób ma teraz super dom.

Jak ja się cieszę!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Gabi79 napisał:

Zawsze wierzyłam, że gdzieś jest TEN SUPER DOM dla Kapselka, przecież to super psiak!!!

Kapselek czekał długo, ale wygląda na to, że warto było czekać.

Może ktoś by się poddał, wydał psiaka do pierwszego lepszego domu, tłumacząc decyzję, tym, że się zasiedział w hoteliku.

Na szczęście w przypadku Kapselka taka sytuacja nie miała miejsca.

Dzięki wytrwałości wielu osób ma teraz super dom.

Jak ja się cieszę!!!

Gabi kochana pamiętam super telefon gdzie Pani proponowała Kapselkowi SZOPĘ ;) Pana, który zarzekał się że u niego Kapselek będzie biegał gdzie tylko będzie chciał :) Bo przecież Pan nie będzie go ograniczał :) Góry, doliny, ruchliwe ulice ....Niech żyje wolność :) ech .... zresztą z tego co pamiętam właśnie na ruchliwych ulicach stracił swoje poprzednie psiaki ale NIC go życie nie nauczyło. Wolność przede wszystkim. 

Link to comment
Share on other sites

Ale wspaniały prezent mikołajkowy:) dla wszystkich :) Kapselku powodzenia, jesteś szczęściarzem! a przy tym uszczęśliwiłeś wszystkich obecnych na Twoim wątku. Czapka z głowy dla dziewczyn walczących o Ciebie:) Was powinna duma rozpierać :) cudowne podsumowanie kończącego się roku kalendarzowego:) Uwielbiam takie zakończenia :):)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

Gabi kochana pamiętam super telefon gdzie Pani proponowała Kapselkowi SZOPĘ ;) Pana, który zarzekał się że u niego Kapselek będzie biegał gdzie tylko będzie chciał :) Bo przecież Pan nie będzie go ograniczał :) Góry, doliny, ruchliwe ulice ....Niech żyje wolność :) ech .... zresztą z tego co pamiętam właśnie na ruchliwych ulicach stracił swoje poprzednie psiaki ale NIC go życie nie nauczyło. Wolność przede wszystkim. 

Takim domom mówimy NIE!!!

Chyba dla wszystkich przyjaciół Kaspelka na Dogo DS dla niego to najlepszy prezent mikołajkowy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Martika&Aischa napisał:

Kapselek ze swoim cudnym kumplem  :) 

Obraz może zawieraÄ: pies i w budynku

Kapselek na łóżku, a z kumplem pełna zgoda.

Hurra!!!

Mam ochotę skakać z radości pod sufit.

Wreszcie ktoś docenił Kapeselka, przecież on jest taki śliczny!!!

Marticzko, jak będziesz mieć okazję proszę pozdrów serdecznie kapselkową Rodzinkę i podziękuj im za super dom dla przystojniaka!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Gabi79 napisał:

Kapselek na łóżku, a z kumplem pełna zgoda.

Hurra!!!

Mam ochotę skakać z radości pod sufit.

Wreszcie ktoś docenił Kapeselka, przecież on jest taki śliczny!!!

Marticzko, jak będziesz mieć okazję proszę pozdrów serdecznie kapselkową Rodzinkę i podziękuj im za super dom dla przystojniaka!!!

No i skończyły mi się lajki :( powinny być bez ograniczeń :) wnoszę skargę :) Gabi kochana Kapselek zamieszkał w Będzinie więc bliziutko nas :) Kanapowiec się zrobił :) 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Martika&Aischa napisał:

No i skończyły mi się lajki :( powinny być bez ograniczeń :) wnoszę skargę :) Gabi kochana Kapselek zamieszkał w Będzinie więc bliziutko nas :) Kanapowiec się zrobił :) 

 

O, to faktycznie po sąsiedzku.

Nie mogę się napatrzeć na tą fotkę, Kapselek wyluzowany, jakby mieszkał tam od dawna.

Chyba już wie, że to jego miejsce na ziemi.

Kapselkowy braciszek też mega słodki!!!

I najważniejsze, że psiaki na odpowiednim dla siebie miejscu - na kanapie.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

Kochana myślę że można usunąć :) tak aby nie zapeszać ;) 

A wiec ogłoszenie zakończone. 

I jeszcze raz wyrazy uznania za opiekę nad Kapselkiem przez te lata i za znalezienie mu dobrego domku :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki  chciałabym jeszcze ogromnie, ogromnie podziękować naszej kochanej Emiś za cudowną opiekę nad naszym Kapselkiem :) Za pomoc w poszukiwaniach  domu :) Za pokazywanie naszego chłopaka gościom hotelowym :) Za domek :) Za wizyty :)  Za wszystko :) 

Emiś kochana :* Dziękujemy :* 

bo208-xl.jpg

 

Przyłączam się do podziękowań!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki kochane poczekamy chwileczkę aż Kapselek się zadomowi, rozliczymy pieniążki z bazarku z którego właśnie wysyłam paczuszki i przeznaczymy wszystko co nam zostało na kolejne bidusie w potrzebie. Dziewczynki kochane podeślijcie proszę linki do wątku który psiak potrzebuje wsparcia i pomocy. Dziękuję :* 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, yolanovi napisał:

Doszła deklaracja od cioci milagros. 

KOCHANI, W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE NASZ KAPSELEK ZNALAZŁ W KOŃCU SWOJĄ SZCZĘŚLIWĄ PRZYSTAŃ, PROSZĘ O WSTRZYMANIE WPŁACANIA DEKLARACJI.   DZIĘKUJĘ 

milagros nie bywa już na dogo, trzeba będzie zrobić przelew zwrotny z info że znalazł dom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...