Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

3 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki kochane :) Myślę że już mogę napisać :) 

Proszę usiąść spokojnie w fotelu bo z wrażenia mnie osobiście  było trudno ustać :) a więc nadaję ........

image.jpeg.dc8de15decf5d9b6f0a4c8d8d508dd2f.jpegPo 3 latach nasz Kapselek pojechał do  domu !!!!!!!!!!!!!  

O jeny! Jak wspaniale!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki kochane :) Myślę że już mogę napisać :) 

Proszę usiąść spokojnie w fotelu bo z wrażenia mnie osobiście  było trudno ustać :) a więc nadaję ........

image.jpeg.dc8de15decf5d9b6f0a4c8d8d508dd2f.jpegPo 3 latach nasz Kapselek pojechał do  domu !!!!!!!!!!!!!  

Ale super wiadomość!!!

Marticzko, uchylisz rąbka tajemnicy, co to za domek wreszcie docenił cudnego Kapselka

 

Mam nadzieję, że do "mojej" Tigruni też w końcu uśmiechnie się szczęście

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki Emiś zawiozła Kapselka do nowego domu :) Ludzie już wcześniej adoptowali psiaka z jej hoteliku. Zadzwonili ze smutną informacją iż biduś z racji wieku odszedł za TM i chętnie zaadoptują kolejnego psiaczka. I tu musiałyśmy sprawdzić i dać chwilkę psiakom ponieważ nasz Kapselek zamieszkał z psim kolegą :) Pierwsza wizyta w hoteliku, potem druga u Państwa w domu, wspólny spacer :) Kapselek jak to Kapselek troszeczkę się nie spisał ale ostatecznie chłopcy doszli do porozumienia :) W tej chwili ustaliłyśmy że damy jeszcze ogonom okres próbny czy się dogadają :) Państwo są naprawdę bardzo, bardzo fajnymi ludźmi i na pewno nie zrezygnują bo np. źle spojrzał albo nie w tą stronę machnął ogonkiem :) Wierzą że psiaki się dogadają :) Podpisana została oczywiście umowa z tym że Emiś zastrzegła że gdyby jednak Państwo sobie nie radzili z chłopakami prosi o telefon i odbierzemy naszego aniołka :) 

Ja jestem dobrej myśli :) I już nie mogłam się doczekać aż podzielę się z Wami tą wspaniałą wiadomością :) :) :) 

Ostatnie wieści z frontu : Chłopaki śpią w łóżku a Pan wybiera się na posłanie ;) Taka to zamiana !!!!!!!!!!! :D 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki Emiś zawiozła Kapselka do nowego domu :) Ludzie już wcześniej adoptowali psiaka z jej hoteliku. Zadzwonili ze smutną informacją iż biduś z racji wieku odszedł za TM i chętnie zaadoptują kolejnego psiaczka. I tu musiałyśmy sprawdzić i dać chwilkę psiakom ponieważ nasz Kapselek zamieszkał z psim kolegą :) Pierwsza wizyta w hoteliku, potem druga u Państwa w domu, wspólny spacer :) Kapselek jak to Kapselek troszeczkę się nie spisał ale ostatecznie chłopcy doszli do porozumienia :) W tej chwili ustaliłyśmy że damy jeszcze ogonom okres próbny czy się dogadają :) Państwo są naprawdę bardzo, bardzo fajnymi ludźmi i na pewno nie zrezygnują bo np. źle spojrzał albo nie w tą stronę machnął ogonkiem :) Wierzą że psiaki się dogadają :) Podpisana została oczywiście umowa z tym że Emiś zastrzegła że gdyby jednak Państwo sobie nie radzili z chłopakami prosi o telefon i odbierzemy naszego aniołka :) 

Ja jestem dobrej myśli :) I już nie mogłam się doczekać aż podzielę się z Wami tą wspaniałą wiadomością :) :) :) 

Ostatnie wieści z frontu : Chłopaki śpią w łóżku a Pan wybiera się na posłanie ;) Taka to zamiana !!!!!!!!!!! :D 

Ale się cieszę, Kapselek kanapowcem!!!!

Kapselku, bądź grzeczny, bo taki dom, to jak trafienie szóstki w totka!!!!

Czy będą jakieś fotki Kapselka z psim braciszkiem?

Ps. Poryczałam się ze wzruszenia.

A w jakim mieście zamieszkał Kapselek? ( to nieistotne, tak z ciekawości pytam)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki kochane i Panie Mieszko oczywiście :) 

Ogromnie ale to Ogromnie Wam dziękuję za Wasze ogromne serducha!!!! Za wieloletnie wsparcie !!!! Za bazarki !!! Za moc ogłoszeń !!!! Jestem Wam ogromnie, ogromnie wdzięczna :) Wspólnymi siłami w końcu się udało !!!!!! :) :) :):) 

Dziękuję :*:*:* 

bo208-xl.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki kochane i Panie Mieszko oczywiście :) 

Ogromnie ale to Ogromnie Wam dziękuję za Wasze ogromne serducha!!!! Za wieloletnie wsparcie !!!! Za bazarki !!! Za moc ogłoszeń !!!! Jestem Wam ogromnie, ogromnie wdzięczna :) Wspólnymi siłami w końcu się udało !!!!!! :) :) :):) 

Dziękuję :*:*:* 

bo208-xl.jpg

 

Marticzko, Tobie i Joli należą się największe podziękowania.

Wypatrzyłyście Kapselka  Punkcie Przetrzymań, umieszczając go w hotelu dałyście szansę na cudowne, szczęśliwe życie.

Bez Was nie byłoby tego Happy Endu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Nareszcie się doczekałeś kochany chłopaczku  hurra.gif.167fe4cd916972631a34b904bd51ed5c.gif

Będziesz teraz mógł spacerować ze swoim Ludziem noga w nogę  1206468596_idziezpsem.gif.1d24847901940b237b40339a34d12e12.gif

Szczęścia  na nowej drodze życia Kapselku.

Gratuluję Dziewczynki.

eliczku kochana ogromna, ogromna radość :) Tak się cieszę że w końcu i Kapselek dostał szansę na swój wymarzony dom :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...