Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

59 minut temu, Gemmei napisał:

Zgłaszam deklarację stałą od listopada 50 zł od mojego tz - Mieszko :) 

Podałam mu linka do tematu Kapselka i nr konta :)

O rany kochana ogromnie ogromnie dziękuję:* to ogromna pomoc:* Podziękuj  proszę mężowi w moim imieniu i oczywiście Kapselka :* dziękuję również za ogromne dotychczasowe wsparcie:* 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, elik napisał:

Znalazłam taki post

zapisuje Kapsla, jest mi szczególnie bliski Jego temat, na fb wciąż dopytywałam co u chłopaka, ale rzetelnej odp. się nie doczekałam:(

Czyli Kapselek ma na fb wydarzenie. Może dobrze byłoby go reaktywować. Czy mogę prosić o link do tego wydarzenia?

 

24 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Też pomyślalam o wydarzeniu na FB i ogólnie o pokazaniu Kapselka na FB, na grupach staruszków, spów długo czekających na dom itd.

Dziewczynki ja na FB jestem od niedawna. Wydarzenia chyba nigdy nie miał. Jest tylko na stronie hoteliku w którym przebywa. I tam go udostępniam. Już przesyłam. I prośba jak na FB zrobić wydarzenie ? bo ja na FB czuje sie troszeczkę jak dziecko we mgle! 

Link do strony hoteliku na FB, który udostępniam. 

https://www.facebook.com/search/top/?q=hotel dla zwierząt "raszka"

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Udostępniłam chłopaczka, a przy okazji jeszcze innego psiaka z tego hotelu Kacperka, który też bardzo długo jest bez domu :(

Pisałam przed chwilką do Emiś. Ludzie szukali w hoteliku psiaczka ale okazało się że już dawno ma dom :) Zaproponowała zatem Toniego i Kapselka. Do domku pojechał Tonio. Bardzo się cieszę i życzę mu jak najwięcej szczęśliwych dni u boku człowieka :) . Mam nadzieję że i Kapselek w końcu będzie dumnym posiadaczem swojego jedynego i wymarzonego domku :) Należy mu się :) Bo jak na razie cierpliwie znosi że ciągle jest tym drugim ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Martika&Aischa napisał:

Do domku pojechał Tonio. Bardzo się cieszę i życzę mu jak najwięcej szczęśliwych dni u boku człowieka :)

Szkoda, że nie Kapselek, ale dobrze, że w ogóle los uśmiechnął się do jakiegoś bezdomniaka.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki kochane dziś ogromną ale to ogromną niespodziankę sprawiła mi swoim telefonem przecudowna Pani Aneczka ze Szczekocin, która to od lat wspierała naszych podopiecznych. To cudowna, ciepła, wspaniała osoba. Czytając wątek naszego Kapselka bardzo zmartwiła ją sytuacja finansowa i postanowiła po raz kolejny nas wesprzeć. Pani Ania ma na utrzymaniu kilka swoich psiaczków i kociaków a mimo to zawsze pamięta o bezdomniaczkach. Pani Aneczka postanowiła nas wesprzeć po raz kolejny fantami na bazarek tak więc już niebawem ruszymy z bazarkiem. Tak strasznie ucieszył mnie telefon od Pani Ani i to już nie chodzi o samą zaoferowaną pomoc która oczywiście jest nam tak bardzo potrzeba ale o fakt że Pani Ania po tylu latach wciąż o nas pamięta :* :) Pani Aneczko DZIĘKUJĘ :* 

Pani Aneczko dziękuję również za zaoferowaną pomoc finansową :*  

Kapselek nawet nie wie ilu dobrym ludziom leży na sercu jego los :* 

Dziewczynki kochane ogromnie, ogromnie Wam Wszystkim dziękuję że jesteście :* 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, yolanovi napisał:

Na koncie Kapselka dziś zameldowały się wpłaty od cioci Olena84 i Gemmei, od cioci Koja Kapselek dostał deklarację plus 50 zł bonusik i dotarła deklaracja od Pana Miszka. Pięknie dziękujemy za wsparcie. Zniknął nam minusik

Super :) Ogromnie, ogromnie dziękujemy za wsparcie :* Dziewczynki jesteście jak zawsze NIESAMOWITE :* DZIĘKUJĘ :) 

popkorn.pl_Slub-i-inne-wydarzenia_groszki-i-rOZe-bukiet-slubny_291047.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, bakusiowa napisał:

Minusik zniknął lecz opłata za hotelik za jaki miesiąc jest ostatnia?

Na razie mamy opłacony sierpień. Jak wpłyną wszystkie wpłaty z cegiełek zapłacę wrzesień. Powinno wystarczyć. Za październik nie mam jeszcze faktury. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, danka488 napisał:

dziewczyny, czytam i szkoda mi tego chłopaka, jeśli konto jest takie samo jak z bazarku dla Niego to wpłacę 100,-zł. na konto hoteliku dla Kapselka :)   czy mogę do tej wpłaty dodać również 2 doby z bazarku?

Danusiu jak najbardziej można tak. Konto to samo. Serdeczne dzięki za wsparcie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...