Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

40 minut temu, Martika&Aischa napisał:

. . .

Strasznie mi przykro i wstyd bo nigdy zaden psiak nie był zadluzony:( miałam też więcej czasu na bazarki :( 

Marticzko nie może być tu mowy i wstydzie. Jeśli już, to może mogą się wstydzić ci którzy mieli płacić, a nie płacą ?

Na jaką kwotę Kapselek ma deklaracji, a ile wynosi miesięczny koszt jego pobytu w hotelu?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Marticzko nie może być tu mowy i wstydzie. Jeśli już, to może mogą się wstydzić ci którzy mieli płacić, a nie płacą ?

Na jaką kwotę Kapselek ma deklaracji, a ile wynosi miesięczny koszt jego pobytu w hotelu?

Eluniu koszt hoteliku 10 zł doba. Więc płacimy miesięcznie 300-310zł.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Martika&Aischa napisał:

Eluniu koszt hoteliku 10 zł doba. Więc płacimy miesięcznie 300-310zł.

A ile miesięcznie spływa deklaracji?

Może dobrze byłoby przypomnieć deklarowiczom, którzy zapomnieli o Kapselku.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

Jaka jest aktualna kwota deklaracji stałych? 

Jak dostanę nr konta wpłacę 70,00 zł od mojej znajomej Agnieszki. Zostało mi z października.  Niewiele, ale choć trochu uzupełni brakującą kwotę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Jak dostanę nr konta wpłacę 70,00 zł od mojej znajomej Agnieszki. Zostało mi z października.  Niewiele, ale choć trochu uzupełni brakującą kwotę.

Eliczku kochana ogromnie dziękuję:* Podziękuj proszę ode mnie swojej koleżance za ogromne serduszko :* to ogrooomna pomoc:* Yolanovi jak zajrzy na pewno napisze ile aktualnie wpływa deklaracji. Myślę że około 100 zł. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Martika&Aischa napisał:

Yolanovi jak zajrzy na pewno napisze ile aktualnie wpływa deklaracji. Myślę że około 100 zł. 

Ojej :( To faktycznie ptrzy potrzebie 300/310 zł bardzo mało :( Najgorsze, że z miesiąca na miesiąc dług będzie się powiększał.

Kapselku kochany tak bardzo chciałabym, żebyś wreszcie znalazł swój osobisty domek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Myślę że nikt nie spodziewał się że Kapselek tak długo zasiedzi się w hoteliku:( sama byłam pewna że chłopak znajdzie swoje miejsce na ziemi. Były ogłoszenia w gazecie, na bieżąco ogłoszenia na olx. Emis również przedstawia naszego Kapselka ludziom odwiedzajacym hotelik i nic :( jak zaczarowany:( w sumie było kilka zapytań o Kapselka. Na palcach jednej ręki można zliczyć:( 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Ojej :( To faktycznie ptrzy potrzebie 300/310 zł bardzo mało :( Najgorsze, że z miesiąca na miesiąc dług będzie się powiększał.

Kapselku kochany tak bardzo chciałabym, żebyś wreszcie znalazł swój osobisty domek.

W tej chwili Kapselek ma wyróżnione ogłoszenia i cisza:( nawet jednego telefonu ;( 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

W tej chwili Kapselek ma wyróżnione ogłoszenia i cisza:( nawet jednego telefonu ;( 

Naprawdę dziwne :( Przecież chłopakowi nic nie brakuje. Zdrowy, ładny, wesoły, kocha ludzi - czego więcej od psiaka oczekiwać? Chyba jeszcze tylko, żeby gotował i dzieci przewijał.

Polecę go św. Franciszkowi, może ON pomoże.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Naprawdę dziwne :( Przecież chłopakowi nic nie brakuje. Zdrowy, ładny, wesoły, kocha ludzi - czego więcej od psiaka oczekiwać? Chyba jeszcze tylko, żeby gotował i dzieci przewijał.

Polecę go św. Franciszkowi, może ON pomoże.

Eliczku w grudniu będzie 3 lata jak Kapselek zasiedzial się w hoteliku:( Kochana a co myślisz o zorganizowaniu bazarku na FB ? 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Martika&Aischa napisał:

Eliczku w grudniu będzie 3 lata jak Kapselek zasiedzial się w hoteliku:(

Co najmniej o 2,5 roku za długo :(

 

1 minutę temu, Martika&Aischa napisał:

Kochana a co myślisz o zorganizowaniu bazarku na FB ? 

Byłoby to na pewno dobre dla finansów Kapselka, ale ja niestety nie potrafię zorganizować na fb bazarku. Co jakiś czas na fb robiono zmiany i teraz nawet zwykłe wydarzenie założyć, to dla mnie sztuka :(   Udostępniam na swoim profilu różne wydarzenia, ale sama nie zakładam, bo nie jest to już takie proste, jak kiedyś, a na szukanie sposobów niestety nie mam czasu :(

Ale może uda mi się znaleźć kogoś, kto pomoże. A masz jakieś konkretne, fajne fanty, żebym mogła zaproponować zrobienie z nich bazarku?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Co najmniej o 2,5 roku za długo :(

 

Byłoby to na pewno dobre dla finansów Kapselka, ale ja niestety nie potrafię zorganizować na fb bazarku. Co jakiś czas na fb robiono zmiany i teraz nawet zwykłe wydarzenie założyć, to dla mnie sztuka :(   Udostępniam na swoim profilu różne wydarzenia, ale sama nie zakładam, bo nie jest to już takie proste, jak kiedyś, a na szukanie sposobów niestety nie mam czasu :(

Ale może uda mi się znaleźć kogoś, kto pomoże. A masz jakieś konkretne, fajne fanty, żebym mogła zaproponować zrobienie z nich bazarku?

Eluniu jak zawsze poproszę dziewczyny z pracy aby nas wsparly fantami. Wiem też że można poszukać dostępu do hurtowni i po odliczeniu kosztów towaru zorganizować taki bazarek na FB. Tylko nie wiem czy tak na pewno można? Słyszałam że tak. Hmmmm

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

Wiem też że można poszukać dostępu do hurtowni i po odliczeniu kosztów towaru zorganizować taki bazarek na FB. Tylko nie wiem czy tak na pewno można? Słyszałam że tak. Hmmmm

Dopytam :)

Na razie muszę kończyć, Wzywają mnie pilne sprawy z poza dogo, ale będziemy kontynuować temat :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znalazłam taki post

zapisuje Kapsla, jest mi szczególnie bliski Jego temat, na fb wciąż dopytywałam co u chłopaka, ale rzetelnej odp. się nie doczekałam:(

Czyli Kapselek ma na fb wydarzenie. Może dobrze byłoby go reaktywować. Czy mogę prosić o link do tego wydarzenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...