Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

8 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Kapselku, zaklinam dobry los, by Twoja bezdomność nareszcie dobiegła końca i trzymam, rzecz jasna!, kciuki

 

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Ja tak po cichutku tez podczytuje i tez wierze i trzymam kciuki

 

 

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Jest szansa na domek?

 

Dziewczynki dzwoniłam do Emiś pod koniec tamtego tygodnia ale z pewnością była zabiegana z psiakami bo nie mogłam się dodzwonić. Spróbuję ponownie jutro. Sama czekam na wieści i strasznie się niecierpliwie. Bardzo bardzo Wam dziękuję za wsparcie i że wciąż jesteście i trzymacie mocno kciuki :* 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Martika&Aischa napisał:

Eliczku nasza kochana niestety szukamy dalej :( bedziemy z yolanovi myslaly gdzie chlopaka jeszcze ogłosić. 

Bidulinek kochany nadal nie ma swojego ludzia :(  A czy próbowałyście ogłaszać go w papierowej wersji jakiejś gazety ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

Tak kochana. Byl ogłaszany w wydaniach swiatecznych Dziennika Zachodniego. 

Można jeszcze spróbować w gabinetach wet. w Waszych okolicach. Zdarza się, że ktoś,komu umarł piesek adoptuje pieska, który jest ogłaszany w tym gabinecie, w którym leczył swojego przyjaciela.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...