Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

Emis kochana przepraszam Cie bo chyba zle odebralas moje intencje

Nie mialam na celu wysnuwania takich insynuacji jak sadzisz

Chodzilo mi tylko o to ze przy sporej gromadzie psow masz mnostwo spraw na glowie oporzadzenie calego stada, wizyty u weta, spotkania z zainteresowanymi adopcja

Wiem ze nie trzymasz psow na sile- nikt tego nie robi bo kolejki do hotelikow to norma

Dziekuje Ci jednak ze odpowiedzialas tak konkretnie- moze wlasnie tego brakowalo tu na watku

W takim razie zamieniam numery w olxach spowrotem na Twoje i bardzo prosze zebys sie na mnie nie gniewala

Na pewno jestes jedyna osoba ktora zna Kapselka i na pewno zalezy Ci na jego dobru

Jeszcze raz przepraszam

Link to comment
Share on other sites

Drogie dziewczyny, 

tak w ramach wyjaśnienia co do podawania nr telefonu Emiś:

Współpracujemy z Emilką już ponad 4 lata. Non stop mamy u niej jakieś nasze psiaki. Zawsze kontakt w ogłoszeniach podajemy na Emiś ze względu na to, że jednak ona jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z psem no i przy okazji umówić się na ewentualne spotkanie. Wcześniej bywało, że podawaliśmy namiary bezpośrednio na Fundację, ale wychodził z tego bezsensowny głuchy telefon (proszę poczekać zadzwonię do hotelu, zapytam, proszę zadzwonić do hotelu, itd). 

Nie martwcie się o to czy Emilka odbiera telefony - gwarantuję, że to robi :) Zresztą to jest jedyny hotel, który pomaga nam w adopcjach :) Dlatego tak chętnie trzymamy u Emilki psiaki, bo to jednak ogromna pomoc i odciążenie. 

Ja osobiście również miałam kilka telefonów o Kapsla (promujemy go na naszej stronie), niestety nie zadzwonił jeszcze nikt sensowny z którym w ogóle byłby sens umawiać się na wizytę :/ 

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Avilia napisał:

Drogie dziewczyny, 

tak w ramach wyjaśnienia co do podawania nr telefonu Emiś:

Współpracujemy z Emilką już ponad 4 lata. Non stop mamy u niej jakieś nasze psiaki. Zawsze kontakt w ogłoszeniach podajemy na Emiś ze względu na to, że jednak ona jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z psem no i przy okazji umówić się na ewentualne spotkanie. Wcześniej bywało, że podawaliśmy namiary bezpośrednio na Fundację, ale wychodził z tego bezsensowny głuchy telefon (proszę poczekać zadzwonię do hotelu, zapytam, proszę zadzwonić do hotelu, itd). 

Nie martwcie się o to czy Emilka odbiera telefony - gwarantuję, że to robi :) Zresztą to jest jedyny hotel, który pomaga nam w adopcjach :) Dlatego tak chętnie trzymamy u Emilki psiaki, bo to jednak ogromna pomoc i odciążenie. 

Ja osobiście również miałam kilka telefonów o Kapsla (promujemy go na naszej stronie), niestety nie zadzwonił jeszcze nikt sensowny z którym w ogóle byłby sens umawiać się na wizytę :/ 

Avillo ale tu absolutnie NIKT nie ma żadnych pretensji do naszej Emiś :) współpracujemy z hotelikiem od wielu lat i wiemy ile Emiś robi dla psiaków :) a że Kapselek ma pecha ? no cóż. Niestety nigdy nie wiemy ile psiak będzie czekał w hoteliku na ten jeden jedyny i wymarzony dom. Ja ciągle wierzę że Kapselek się doczeka :) trafi na swojego człowieka bo to cudny, przesympatyczny psiak :) Cieszę się że również ogłaszacie Kapselka i szukacie mu domu. Oby los się w końcu odmienił :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2016 o 11:34, elik napisał:

Kapselku, piesku kochany, nadal nie masz domku  :( Ale on gdzieś jest, tylko musi się o tobie dowiedzieć, że jesteś i czekasz na niego !

 

Dnia 15.12.2016 o 13:55, Gusiaczek napisał:

Kapselku kochany <3 doczekasz, doczekasz na pewno domku i ludzia :)

Mam nadzieję że Nowy Rok będzie dla Kapselka szczęśliwszy. I niech się spełni :)

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj pod naszą opieką jest również yorczek Lego :) dziewczynki zapraszamy na watek naszego bohatera. Na razie chłopaka czeka wizyta u weterynarza a potem zobaczymy. Może znajdzie się właściciel. Choć patrząc na mocne zaniedbanie psiaka właściciel chyba nie jest za bardzo odpowiedzialny.

Chętnych natomiast do natychmiastowej adopcji nie brakuje. Aż trudno się odgonić. Gorąca linia. Ech.....szkoda że inne psiaki są wciąż niezauważone i siedzą latami w schroniskach. A jak york to telefon nie przestaje dzwonić :/

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

Od wczoraj pod naszą opieką jest również yorczek Lego :) dziewczynki zapraszamy na watek naszego bohatera. Na razie chłopaka czeka wizyta u weterynarza a potem zobaczymy. Może znajdzie się właściciel. Choć patrząc na mocne zaniedbanie psiaka właściciel chyba nie jest za bardzo odpowiedzialny.

Chętnych natomiast do natychmiastowej adopcji nie brakuje. Aż trudno się odgonić. Gorąca linia. Ech.....szkoda że inne psiaki są wciąż niezauważone i siedzą latami w schroniskach. A jak york to telefon nie przestaje dzwonić :/

Kapselek to żywe srebro :) Pięknie wygląda na tym wideo :)

A link do yorczka gdzie ? :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Emiś napisał:

Kapselek załapał się na fragment reportażu :) https://silesion.pl/najslynniejsza-kura-slaska-i-jej-dom

Emiś ale uroczy filmik. Kapselek pięknie sie zaprezentował i cała reszta stada również:)

Z Ciebie też taka miła, ciepła osoba....mam nadzieje, że wybaczysz mi ten 'zgrzyt' między nami. Wierz mi, że nie miałam złych intencji i wybacz proszę, bo bardzo lubie Cie i szanuje!

<3 dla Twoich zwierzaków:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwych, spokojnych,
przeżytych w zgodzie
ze światem i z sobą samym,
pełnych życia i miłości
świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego sylwestra życzą Aneta z Arkiem i całe Mimronkowo

 

Choinka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...