Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

3 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

trochę tak jakby ktoś wrzucił w "tłumacza" treść ;) zobaczymy :)

albo ktoś napisał nie pod tym ogłoszeniem co chciał.

Wiem też że czasem jak się pisze z komórki to może wyjśc niechcący taki "misz- masz" dlatego wolałam jednak przekazać tego maila Marticzce, ale też nie nastawiam się, to raczej jakaś pomyłka niestety:(

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, kiyoshi napisał:

albo ktoś napisał nie pod tym ogłoszeniem co chciał.

Wiem też że czasem jak się pisze z komórki to może wyjśc niechcący taki "misz- masz" dlatego wolałam jednak przekazać tego maila Marticzce, ale też nie nastawiam się, to raczej jakaś pomyłka niestety:(

Pan na @ już nie odpowiedział więc całkiem możliwe że to pomyłka :)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

"Zainteresowała mnie ta oferta. Proszę o kontakt.
Gdzie i kiedy mogę to zobaczyć?

Zainteresowała mnie ta oferta. Proszę o kontakt.Gdzie i kiedy mogę to zobaczyć?Witam, jak moglibysmy sie spotkać chciałbym psa zobaczyć jeszcze dziś jeśli to mozliweKontakt jedynie mailowy, nie posiadam telefonu, gdyż nie mogę zarejestrować numeruPozdrawiam "

Wstawim treść @ na którego odpiszę oczywiście ale jak dla mnie brzmi co najmniej dziwnie.

 

 

W ogóle dziwnie to brzmi i że tu i teraz i że telefonu nie ma?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki dziś był telefon o Kapselka. Dzwonił Pan w imieniu starszego 80-letniego zrozpaczonego Pana po stracie psiaka. Pan podobno jest w świetnej formie i też "podobno" "w razie czego może córka Pana przejęła by opiekę nad Kapselkiem" hm...córka jednak w tej sprawie nie zadzwoniła tylko Pan w imieniu Pana bo jest mu go żal. Emiś zaproponowała z racji wieku  psiaczka nieco starszego ale Pan upiera się na adopcję Kapselka. Dziewczynki co o tym myślicie ? My niestety mamy mieszane uczucia.

Mam już młodego ok 4 letniego Mentoska adoptowanego przez starszego Pana i powiem szczerze że od 2 lat trzymam rękę na pulsie i upewniam się że u nich wszystko w porządku.

Tutaj jednak boję się zaryzykować bo Kapselek jest dosyć żywiołowym psiakiem i szukamy jednak domu bardziej aktywnego.

Ale proszę wypowiedzcie się.

Link to comment
Share on other sites

NIe Marticzko, tak do 65 lat to jeszcze bym się zgodziła, ale 80 lat absolutnie odradzam:( Kapsel to energiczny pies, będzie potrzebował ruchu, spacerów....
sądze, że będzie się męczyć w takim domu:(

Trzeba szukać dalej- ważne, że coś się ruszyło.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, kiyoshi napisał:

NIe Marticzko, tak do 65 lat to jeszcze bym się zgodziła, ale 80 lat absolutnie odradzam:( Kapsel to energiczny pies, będzie potrzebował ruchu, spacerów....
sądze, że będzie się męczyć w takim domu:(

Trzeba szukać dalej- ważne, że coś się ruszyło.

oj tak. Musimy szukać dalej. Najważniejsze że coś się  dzieje i o Kapselka w końcu są zapytania :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki dziś był telefon o Kapselka. Dzwonił Pan w imieniu starszego 80-letniego zrozpaczonego Pana po stracie psiaka. Pan podobno jest w świetnej formie i też "podobno" "w razie czego może córka Pana przejęła by opiekę nad Kapselkiem" hm...córka jednak w tej sprawie nie zadzwoniła tylko Pan w imieniu Pana bo jest mu go żal. Emiś zaproponowała z racji wieku  psiaczka nieco starszego ale Pan upiera się na adopcję Kapselka. Dziewczynki co o tym myślicie ? My niestety mamy mieszane uczucia.

Mam już młodego ok 4 letniego Mentoska adoptowanego przez starszego Pana i powiem szczerze że od 2 lat trzymam rękę na pulsie i upewniam się że u nich wszystko w porządku.

Tutaj jednak boję się zaryzykować bo Kapselek jest dosyć żywiołowym psiakiem i szukamy jednak domu bardziej aktywnego.

Ale proszę wypowiedzcie się.

dziwi mnie to czemu starsi ludzie nie chcą starszego psiaka tylko młodego.... :/:/ poza tym wiek 80 lat to naprawdę już swoje lata i aż nie potrafię sobie wyobrazić opieki nad młodziutkim,pełnym energii psiakiem Pana,który sam potrzebuje opieki...

Link to comment
Share on other sites

A co z pieskiem jakby tak Panu zmarło się wcześniej? Przykro odmawiać ludziom starszym, ale oni też powinni podchodzić do sprawy odpowiedzialnie i mniej egoistycznie. Niestety zawsze dla zwierzaka jest większą tragedią gdy odchodzi jego człowiek, niż odwrotnie. Dlatego też  jestem na nie dla takiej adopcji. Chyba żeby była 100% gwarancja, że ktoś z rodziny zaopiekuje się psiakiem. Ale wiemy, że 100% gwarancje nie istnieją.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, yolanovi napisał:

A co z pieskiem jakby tak Panu zmarło się wcześniej? Przykro odmawiać ludziom starszym, ale oni też powinni podchodzić do sprawy odpowiedzialnie i mniej egoistycznie. Niestety zawsze dla zwierzaka jest większą tragedią gdy odchodzi jego człowiek, niż odwrotnie. Dlatego też  jestem na nie dla takiej adopcji. Chyba żeby była 100% gwarancja, że ktoś z rodziny zaopiekuje się psiakiem. Ale wiemy, że 100% gwarancje nie istnieją.

z doświadczenia wiemy że w takie deklaracje "co by było gdyby" nie warto wierzyć. Życie niestety pisze różne scenariusze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...