Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

Dziewczynki coś się ruszyło w sprawie Kapselka. Były 3 telefony. W związku z tym że wcześniej nie było ani jednego cieszymy się bardzo :)

Jak na razie nic sensownego. Jeden Pan jak usłyszał o warunkach adopcji to się rozłączył. Drugi Pan chciał naszego Kapselka "na obiekt" więc pewnie do stróżowania. I trzeci telefon Pani z Tarnowa ale jak usłyszała że psiak jest w hoteliku w Katowicach to zrezygnowała. To na razie tyle.

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiście fajnie, że chociaż się coś podziało:)

tylko Ci ludzie mnie wkurzają- wizyta przedadopcyjna czy nawet transport do Tarnowa to przecież nie sa ogromne problemy prawda?

Trzymam kciuki by wreszcie zdarzyła sie ta miłość od pierwszego wejrzenia dla której nie będzie przeszkód!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fajnie,że ktoś dzwonił,ale szkoda,że nic z tego nie wynikło.

Mentalność ludzi co do wizyt przedadopcyjnych,adopcji itp itd jest okropna,ale z drugiej strony następuje naturalna selekcja. Skoro ktoś się boi adoptować,spisać umowę czy zgodzić się na wizytę przedadopcyjną to raczej nie ma dobrych zamiarów. Echhhh

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Kapselku, z ciebie taki urodny facet! niechaj ktoś sensowny wypatrzy i pokocha!

No właśnie wlazłam tu, żeby powiedzieć, że z tego Kapselka to piękny psiak i jak to się dzieje, że tak długo czeka na swojego człowieka ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

No właśnie wlazłam tu, żeby powiedzieć, że z tego Kapselka to piękny psiak i jak to się dzieje, że tak długo czeka na swojego człowieka ?

Bo czarne, duże psy mają pod górkę. Wiem coś o tym. Mogą być piękne zdjęcia a i tak nikt nie zadzwoni. Jednak trzeba nie dawac za wygraną. Teraz dzięki fb psy znajdują domy.

Ile kosztowało ogłoszenie?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 16.06.2016 o 16:21, bakusiowa napisał:

Bo czarne, duże psy mają pod górkę. Wiem coś o tym. Mogą być piękne zdjęcia a i tak nikt nie zadzwoni. Jednak trzeba nie dawac za wygraną. Teraz dzięki fb psy znajdują domy.

Ile kosztowało ogłoszenie?

ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim : 35 zł 67 gr

myślę że powtórzymy je pod koniec sierpnia :) choć cichutko liczę na to że ktoś się wcześniej w naszym Kapselku zakocha :) na koncie również deklaracja stała ( powiększona) 30 zł od cioci bakusiowa :) ślicznie dziękujemy :* :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...