Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

13 minut temu, Martika&Aischa napisał:

kurcze mam nadzieję że niebawem Emiś tu zajrzy i wstawi troszeczkę nowych wieści i nowe zdjęcia. Czekam niecierpliwie :)

Wszyscy czekamy a ja tak mysle czy w ogloszeniach nie lepiej byloby podac numer do Ciebie Marticzko?

Wiem ze Emis go zna najlepiej ale tak bylybysmy bardziej na bierzaco

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Wszyscy czekamy a ja tak mysle czy w ogloszeniach nie lepiej byloby podac numer do Ciebie Marticzko?

Wiem ze Emis go zna najlepiej ale tak bylybysmy bardziej na bierzaco

kiyoshi nasza kochana numerek podałam do Emiś bo wiem że ona będzie umiała powiedzieć o nim jak najwięcej. Ja niestety jeszcze chłopaka nie zdążyłam poznać :( wybierzemy się na pewno z yolanovi do hoteliku w jakiś ciepły weekend i też zrobimy troszeczkę zdjęć :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wrzucam świeże fotki, przepraszam za opóźnienia.

Kapsel ma się dobrze. Bardzo chętnie biega, bawi się. Nawet odpuścił kombinowanie przy ogrodzeniu. Telefonów brak. Trochę lepiej jest już z przywoływaniem, ale jak zapędzi się w zabawie lub rozkopywaniu kretowiska, to można sobie nawoływać... Czekamy teraz z niecierpliwością na jakieś cieplejsze i suchsze dni, bo wszystkie wybiegi nam wspaniale zamokły a psy po bieganiu wyglądają jak stado prosiaków :/

 

DSC_9218.jpg

DSC_9118.jpg

DSC_9120.jpg

DSC_9123.jpg

DSC_9160.jpg

DSC_9162.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dziewczyny...dziś znów od rana czytam wątek suni, która pół roku była w hoteliku i nawet jednego telefonu o nią nie było. A kilka dni temu...pIERWSZY telefon i dom jakich ze świeczką szukać- NAJlepszy:) Pani już jedzie po sunię! Widzicie- warto czekać i wierzyć:)

Takie piękne zdjęcia mamy od Emiś, trzeba by podmienić w ogłoszeniach;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 19.03.2016o15:36, kiyoshi napisał:

dziewczyny...dziś znów od rana czytam wątek suni, która pół roku była w hoteliku i nawet jednego telefonu o nią nie było. A kilka dni temu...pIERWSZY telefon i dom jakich ze świeczką szukać- NAJlepszy:) Pani już jedzie po sunię! Widzicie- warto czekać i wierzyć:)

Takie piękne zdjęcia mamy od Emiś, trzeba by podmienić w ogłoszeniach;)

wierzę że i nasz Kapselek się doczeka :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

nie nie Eluś .....rodzina dostała eksmisję do lokalu socjalnego i nie mogą zabrać wszystkich psiaków.

To i ludzie biedni :(

Pokażecie dzieciaka. Będzie miał swój wątek  ?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

To i ludzie biedni :(

Pokażecie dzieciaka. Będzie miał swój wątek  ?

Eluś szczeniaczek już odebrany i pojechał prosto do lecznicy z Emiś. Jak tylko dostanę zdjęcia założę maleństwu wątek. Emilka stwierdziła że to maleństwo i z pewnością 3 miesięcy jeszcze nie ma. Jest uroczy :) :) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...