Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

Jutro wielki dzień dla Kapselka,nie wiem czy jutro będę miała czas na dogo więc już dzisiaj życzę szerokiej drogi! :)

 

 

a ja mimo nawału obowiązków muszę być na bieżąco!!! będę zaglądała i czekała na wieści:) powodzenia chłopaku:)

 

 

Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień! Powodzenia Kapselku!!!!

 

 

Ja także, już nie mogę doczekać się pierwszych wieści po opuszczeniu Punktu przez Kapselka.

Dziękujemy :* :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Gabi :D Ale bez przesady :) Mam hojnych znajomych, którym nie jest obojętny los zwierzaków ;) A może uda się jeszcze dobić do 300 zł, to byłby opłacony jeden miesiąc Kapselka w hoteliku ;) Zobaczymy ;)

 

Zazdroszczę, moi znajomi deklarują, że lubią zwierzęta, ale jakoś na tym gadaniu się kończy, niestety.

 

Trzymam kciuki, by udało Ci się zebrać 300. A do kiedy trwa bazarek?

Link to comment
Share on other sites

Gabi! :D Jest 300 zł :) A będzie i więcej, bo Kryśka (ta, która zresztą ma deklarację stałą) namówiła swojego kumpla do wpłaty na Kapselka. Nie wiem ile i głupio mi pytać ;) Także jak przelew dojdzie to się dowiem! Udało się uzbierać na cały jeden miesiąc! 

Link to comment
Share on other sites

Gabi! :D Jest 300 zł :) A będzie i więcej, bo Kryśka (ta, która zresztą ma deklarację stałą) namówiła swojego kumpla do wpłaty na Kapselka. Nie wiem ile i głupio mi pytać ;) Także jak przelew dojdzie to się dowiem! Udało się uzbierać na cały jeden miesiąc! 

 

SUPER, SUPER, SUPER!!!

 

Podziękuj wszystkim darczyńcom!!!

Link to comment
Share on other sites

Czekam i ja na wieści.

Co do deklaracji "miłości do zwierząt' ..... przerabiam, podobnie jak Wy, od kilku lat :(

ale nie ustaję w żebractwie ;)

Mam bardzo chętnych na książki, które pozostają mi z bazarków - za darmo w lansadach dziękują, gdy powiedziałam,

ze byłoby cudownie gdyby (to są dziesiątki książek) wrzucili do skarbonki dla bezdomniaków symboliczną złotówkę

nagle tracą zainteresowanie wzbogaceniem domowej biblioteczki ....

nie chciałabym wzbudzić w kimś takich emocji, jak oni we mnie

wstyd!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...