Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

Dziewczyny nie wiem jak mogę pomóc, bo sama walczę o przetrwanie dla Poli. Deklaracje się wykruszyły i Poli grozi eksmisja.

Na razie dam jednorazowo 20 zł. Wiem, że to bardzo mało, ale może później jakiś bazarek wymyślę.

Proszę o nr konta.

Proszę też zajrzyjcie do Polci:

http://www.dogomania.com/forum/topic/110511-10-z%C5%82-deklaracji-na-wag%C4%99-%C5%BCycia-dla-poli-pomocy/page-208#entry16675517

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie wiem jak mogę pomóc, bo sama walczę o przetrwanie dla Poli. Deklaracje się wykruszyły i Poli grozi eksmisja.

Na razie dam jednorazowo 20 zł. Wiem, że to bardzo mało, ale może później jakiś bazarek wymyślę.

Proszę o nr konta.

Proszę też zajrzyjcie do Polci:

http://www.dogomania.com/forum/topic/110511-10-z%C5%82-deklaracji-na-wag%C4%99-%C5%BCycia-dla-poli-pomocy/page-208#entry16675517

Eva kochana ogromnie Ci dziękuję :*  Pieniążki będziemy zbierać dopiero jak zapadnie ostateczna decyzja aby zabrać Kapselka do hoteliku. U Polci już byłam i strasznie mi jej żal :( dołączę na pewno Polcię do naszego bazarku. Myślę że zaraz po świętach powinnam  ruszyć z bazarkiem.

Link to comment
Share on other sites

Eva kochana ogromnie Ci dziękuję :*  Pieniążki będziemy zbierać dopiero jak zapadnie ostateczna decyzja aby zabrać Kapselka do hoteliku. U Polci już byłam i strasznie mi jej żal :( dołączę na pewno Polcię do naszego bazarku. Myślę że zaraz po świętach powinnam  ruszyć z bazarkiem.

Dziękuję Marticzko. A ile macie czasu na zorganizowanie pomocy dla Kapselka? Jak często te wywózki są?

Link to comment
Share on other sites

dziewczynki znacie kogoś kto mógłby wykonać nam banerek dla Kapselka ?

Też chciałam o to pytać! 

Nawet sama się zabrałam za jakieś tworzenie ale jednak nic z tego nie będzie... 

Kiedyś zawsze prosiłam o banerki fochu ale widzę,że jej już od marca nie było na dogo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...