Jump to content
Dogomania

Szczeniak na łańcuchu


Recommended Posts

Witajcie, potrzebuję rady, sugestii. Moi sąsiedzi kupili sobie owczarka niemieckiego - szczeniaka i od razu uwiązali go łańcuchem do budy. Mały już się trochę uspokoił ale na początku strasznie się szamotał. Dalej skomli jak widzi swoich "gospodarzy" w zasięgu wzroku.

Może znacie kogoś z okolic Mińska Mazowieckiego, kto mógłby przyjść i postraszyć trochę sąsiadów. Pies pewnie jest już 2 miesiące, a może ze dwa razy był z łańcucha spuszczony. Widać, że jest wesoły (jeszcze) i chce pobiegać i pobawić się z ludźmi.

 

Link to comment
Share on other sites

proszę to zgłosić nawet do OTOZ w warszawie
ja mieszkam na śląsku i z zgłaszałam taki przypadek z Seterem i przyjechał do mnie pan z Fundacji SOS seterom
tu OTOZ na pewno może pomóc
z chęcią ja bym pojechała i zrobiła zadymę - aż się krew gotuje ! jak można szczeniaka dać na łańcuch jeszcze na zimę  !

Link to comment
Share on other sites

Biedny piesek, ma pecha,ze mu sie takie parszywe panciostwo na starcie trafilo. Zglos to koniecznie. Trzymanie psa bez przerwy na lancuchu jest karalne. Ja nie moge Ci pomoc poniewaz mieszkam bardzo daleko. Uwazam, ze osoba, ktora wiezi psa na lancuchu w ogole nie zasluguje na to, zeby miec psa. Dopilnuj tej sprawy, prosze. Zycze powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...