Jump to content
Dogomania

Brit, pro plan, belcando, markus-mühle....?


Vailet

Recommended Posts

Witam :) Mój kundel i pseudo york są teraz na pro planie, ale chciałabym zmienić im karmę na coś lepszego jakościowo w podobnym przedziale cenowym (do 190zł za 15kg). W internecie znalazłam kilka przyzwoitych jakościowo karm w moim przedziale cenowym, tylko teraz pytanie-którą wybrać, która wypada najlepiej jakościowo? Na analizowaniu składu nie najlepiej się znam, wiadomo, im więcej mięsa tym lepiej, ale co z resztą? Może pro plan nie jest taki zły i nie warto przerzucać psy na inną?

 

Karmy podane w temacie to tylko te które znalazłam, ale wezmę pod uwagę też inne propozycje :)

 

Link to comment
Share on other sites

Z tych z tematu mogę polecić Brita nowe care mają bardzo fajne składy w stosunku do ceny, a i na starszej wersji pies miał się dobrze. Miałam Markusa tego zielonego i to była porażka na całej linii, nie dość, że w połowie wora odmówiła jedzenia to strasznie się drapała i wypadła jej chyba połowa sierści. Rzucając tak na szybko okiem na pro plan Brit wydaję mi się lepszy, w tej cenie ma bezzbożówki, tańsze z ryżem, a bez kukurydzy i z większą ilością mięsa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Coraz więcej dobrego slysze na temat brita :) dzięki kocurkotka tym karmom będę musiala sie bliżej przyjrzeć ;) na razie jeszcze nie doszla mi stara purina, więc mam jeszcze troche czasu na zastanowienie, jak będę miala pół worka puriny to wtedy zamówię nową i będę mieszać

Link to comment
Share on other sites

Moja Amy dostała ostatnio do testów karmę Purina Pro Plan Medium i ogólnie jestem zadowolona - żadnych rewolucji po wprowadzeniu nie miała, karma nie śmierdzi, a ona chętnie ją je. Skład ma w miarę przyjemny, oprócz hydrolizowanego białka dodatkowo 14 % mięsa, choć sądzę, że i tak mogło być więcej za tę cenę ;) Szkoda, że nie podają ile tego hydrolizowanego białka drobiowego ;) Kupy też dobre do zbierania, gazów brak :P Plus też za zamykane opakowanie (nawet to 3 kg). 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Trochę minęło,  więc chyba moge juz napisać,  ze brit care najbardziej służy moim psom (przynajmniej jednemu,  bo z drugim po każdej karmie jest ok).  Gru zawsze robil byle jakie kupy,  nie byly ani dobre,  ani złe,  myslalam ze tak juz musi być.  Po bricie jest duuuza poprawa,  robi małe bobki,  ktore latwo sie zbiera,  no i w końcu chyba sam opróżnia sobie gruczoły,  co mnie bardzo cieszy :p Polecam! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...