Jump to content
Dogomania

Dwupak już w domu! Nieaktualne


Ajula

Recommended Posts

Gospodarza wątku przepraszam - z mojej strony to już naprawdę koniec dyskusji nie na temat - choćby Ryss wyszedł ze skóry i stanął obok :)


Jakiej dyskusji? Dla mnie to żadna dyskusja - to tylko nazywanie głupoty po imieniu. Jak to z "cioteczkami", które muszą koniecznie mieć ostatnie słowo - choćby wcześniej ogłaszały pińcet razy:
 

Dla mnie koniec tematu

Link to comment
Share on other sites

Ojoj, jakie dobre panisko - a mógł zabić, jak Stalin - i tylko sumienie z etyką powstrzymało go przed kaźnią tych piesków. Bo oczywiście o Ustawie o ochronie zwierząt panisko nie słyszało i nie wie, że to nie "klauzula sumienia" nie pozwalała mu na zabicie psów, ale prawo:

Gdyby weterynarz nie miał sumienia to nie zaoferował by pomocy psom, podziękował by urzędnikom, a los zwierząt był by mu obojętny. Kto wie czy oni nie wynajęli by kogoś innego na pozbycie się psów. Na wsiach o takie osoby nie trudno, jak i o weterynarzy, którzy nimi nie powinni być, a dla pieniędzy zrobią wszystko.

 

Zamiast tworzyć dopiski do przypisków, trzeba korzystać z funkcji "Edytuj", widocznej pod wpisem. Heh.

Naprawdę bardzo mi przykro, że Panu tak to przeszkadza i koli w oczy, ale w wersji mobilnej nie ma funkcji edytuj :(  Zwracanie uwagi innej osobie tutaj na forum pozostawmy administratorom i moderatorom.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę, przenieście się z dyskusjami do innego działu, wśród tych postów gubią się psiaki. Państwo po raz pierwszy mają do czynienia z dogomanią, czytają wątek, mają oglądać psiaki do adopcji a nie przedzierać się przez posty nie związane z tematem :(

 

A za kolejne propozycje dziękuję :) Naprawdę trudny wybór, wszystkie dwupaki są super. Wszystkie zżyte ze sobą, aż żal je rozdzielać w przypadku pojedynczych adopcji.

 

Szkoda, że tak mało jest domów chętnych do adopcji dwóch psów jednocześnie, bo rację ma Ryss:

Bardzo dobry pomysł - bowiem od jednego psa w domu lepsze są tylko dwa psy.

 

Ja też mam w domu dwa :)

Link to comment
Share on other sites

Państwo po raz pierwszy mają do czynienia z dogomanią, czytają wątek, mają oglądać psiaki do adopcji a nie przedzierać się przez posty nie związane z tematem :(


Jak tak będzie one państwo przebierać jak w ulęgałkach w tych dwupach, to im jeszcze ktoś najfajniejszą z fajnych parkę podbierze. Tu się nie ma co zastanawiać, tylko brać, bo lepszego dwupaka jak ten tu pokazany - no, ja wiem i Ty wiesz, Ajula, który i powiedz to państwu - już się na Dogo nie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Ja podrzucam jeszcze cudownego Bingo i słodką Julkę, które przez wiele miesięcy mieszkają razem w schroniskowym boksie. Psiaki super się dogadują i bardzo się lubią :) Są bardzo przytulaśne :) <3

Bingo: http://olx.pl/i2/oferta/szorstkowlosy-bingo-idealny-dla-rodziny-z-dziecmi-CID103-IDc7Fsd.html#:453655a3f5

Julka: http://olx.pl/i2/oferta/sliczna-owczarkowata-julka-pilnie-szuka-domku-CID103-IDcxdQn.html#:e58c33bfe5

Link to comment
Share on other sites

Jak tak będzie one państwo przebierać jak w ulęgałkach w tych dwupach, to im jeszcze ktoś najfajniejszą z fajnych parkę podbierze. Tu się nie ma co zastanawiać, tylko brać, bo lepszego dwupaka jak ten tu pokazany - no, ja wiem i Ty wiesz, Ajula, który i powiedz to państwu - już się na Dogo nie znajdzie.

Państwo wybrali już wczoraj :) ale mieli się z tym przespać, ochłonąć i na spokojnie powiedzieć.

 

Ryss - ja też miałabym problem. Najbardziej mi się oczy zaśmiały do urodziwych, puchatych, biało-czarnych misiów :) Nie mogę się na nie napatrzeć.

Te dwie laleczki: Mika i Kika - też są cudne.

Pandorka i Klusia - takie zwykłe, kochane, jak bym mogła to bym brała, bo w natłoku setek ogłoszeń ślicznych, młodych i typie rasy te dwie zwyczajne sunie mogą długo czekać na dom.

Rita i Rufi - brałabym natychmiast, bo sama mam właśnie dwa czarnuchy i każde inne czarne przypominają mi moje ukochane własne.

 

I tak można by pisać długo. Ludzie kochający psy znajdą w każdym, nawet najzwyklejszym coś godnego uwagi.

Jak ratowaliśmy mojego Gaciutka z ulicy, to powiedziałam do niego: "no piękny to ty akurat nie jesteś". A teraz nie mogę się na niego napatrzeć i nadziwić, jaki on ładny :)

 

Ok... dosyć tych moich mądrości.

To nie ja wybieram, tylko Państwo. Ja założyłam wątek, bo dogomanię znam, a Państwo nie znają. Nie wtrącam się.

Link to comment
Share on other sites

Ok, to już mogę powiedzieć, że Państwo chcą adoptować MIni i Łapka :)

 

To ja podrzucam Mini i Łapka :) mieszkają razem w boksie, super się dogadują i są podobnym wieku( ok. 1.5 roku). Ładnie chodzą na smyczy, a na łące szaleją puszczone luzem. Są grzeczne, kochane i wpatrzone w człowieka. Obydwoje mimo młodego wieku wiele już przeszli. Mini wróciła z adopcji bo nie szczeka, Łapek do schroniska trafił ze złamanym obojczykiem, ponieważ zerwał się z łańcucha i uciekając ze swojego "domu" wpadł pod samochód.... Najwyższy czas żeby ktoś pokazał dzieciakom że można mieć fajny dom!

http://olx.pl/oferta/szczeniak-lapek-ktory-z-lancucha-potem-polamany-trafil-do-schronu-CID103-IDbGM6P.html#132b7e03df

http://olx.pl/oferta/mini-ktora-z-malego-kojca-nie-szczekala-wrocila-do-schroniska-CID103-IDcvTbP.html#132b7e03df

 

Państwo dziękują wszystkim za pokazanie psiaków, życzą wszystkim, aby także dostały swoją szansę.

 

Hej dziewczyny od Mini i Łatka - jaki kontakt? Dzwonić na telefon podany w ogłoszeniu, czy jak?

Państwo chcą sami jechać po psiaki, najchętniej w najbliższą niedzielę. Jest to możliwe?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Proszę w sprawie Mini i Łapka dzwonić pod 604-101-165! :))) Ale super :D

No ja też się cieszę :)

Nie znam waszych procedur, ale mam nadzieję, że wizyta PA w wykonaniu moim i WhatMyNN (teraz już nie bywa na dogo, ale nadal działa) zostanie przez Was uznana za wystarczającą.

Potem się zgłaszamy na wizytę poadopcyjną jakby co.

Link to comment
Share on other sites

Super!! Niech państwo dzwonią, ewentualnie proszę również zadzwonic do Romki i zarekomendować domek osobiście! :)

czyli to jest schronisko w Łowiczu? Telefon jest do Romki? Kojarzę Romkę z dogomanii jak najbardziej, ale osobiście nie znam. Ona nie wie, że Mini i Łatek były tu przedstawiane?

Link to comment
Share on other sites

Czyli pieski już wybrane ?

 

edycja

Bo gdyby jeszcze nie, to w schronisku w Orzechowcach na Podkarpaciu są dwa niewielkie,  zżyte ze sobą pieski  (dokładnie piesek i sunia) Trafiły do schronu po śmierci właściciela w lipcu br.  Mają ok. 2 lat. 

http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1907&Itemid=7

http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1908&Itemid=7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...