Jump to content
Dogomania

"Azyl" Biała Podlaska walczy w sierpniowym konkursie krakvet ! ZAGŁOSUJ !


kinga_kinga7

Recommended Posts

10 minut temu, JOLY napisał:

Zagłosowałam. Trzymam kciuki,żeby udało się wygrać

pozdrawiam

 

 

www,beardedyork.pl

Ale jeszcze nie ma ankiety do głosowania ! Będzie w niedzielę ( 16 lipca ) Mam nadzieje, że zagłosujesz ...? Wysylam zaproszenia i zbieram na razie dobre duszyczki, które oddadzą na nasz bialski Azyl głos

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, jola&tina napisał:

Help!!! W co mam klikać? Krótką instrukcję proszę!

To jest forum,żeby zagłosować trzeba się zarejestrować i kliknąć w pomoc schroniskom 2017. Łatwizna. Ja podałam takie namiary jak na dogo. Po głosowaniu dostaniesz kod sms do potwierdzenia. Wszystko jest czytelnie opisane . Powodzenia http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=20895&sid=4f19dc7174b2436ae62ae9b35ac526fe

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak głosować

1. Wejdź na stronę www.krakvet.pl/forum/
2. Zarejestruj się na forum podając swoja nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło (linka do rejestracji znajdziesz w górnej części strony, po prawej stronie nad datą). Zapamiętaj nazwę użytkownika i hasło.
5. Odbierz wiadomość mailową z kodem aktywacyjnym i aktywuj konto na forum.
6. Następnie ponownie się zaloguj i napisz minimum 1 post np. przedstaw się w "Poznajmy się ". (znajdź na dole strony po lewej stronie okienko „odpowiedz“ , kliknij i wpisz w wolne miejsce treść wiadomości, a następnie kliknij "wyślij".
7. Następnie wejdź na "Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc w czerwcu 2017" 
8. Na liście schronisk i fundacji ubiegających się o pomoc wybierz Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt "Azyl" Biała Podlaska i wyślij swój głos.
9. Podaj swój numer telefonu komórkowego w systemie 9-cyfrowym.
10. Odbierz sms-a z kodem do autoryzacji, wpisz kod w odpowiednie okienko i zatwierdź.
11. Z jednego komputera możesz wysłać jeden głos.
12. Głosujemy do 31 sierpnia do godz. 12.

GŁOSOWANIE JEST BEZPŁATNE! PODANIE SWOJEGO NUMERU TELEFONU NICZYM NIE SKUTKUJE!!!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, jola&tina napisał:

A ja nie zagłosowałam :( bo dostałam odpowiedź,że już zagłosowano z mojego komputera,co jest absolutnie bez sensu ;)

Do 31.08. zdążę z innego sprzętu :)

 

u mnie dokładnie ta sama sytuacja :( czy ktoś wie o co chodzi ??? :( 

" Oddano już głos z twojego komputera"

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

u mnie dokładnie ta sama sytuacja :( czy ktoś wie o co chodzi ??? :( 

" Oddano już głos z twojego komputera"

mam to samo już któryś m-c z rzędu. Napisałam do nich z prośbą o wyjaśnienie sprawy ponieważ to bzdura . A oni się upierają ,że mają taką informację i nie docierają do nich żadne moje argumenty. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, mdk8 napisał:

mam to samo już któryś m-c z rzędu. Napisałam do nich z prośbą o wyjaśnienie sprawy ponieważ to bzdura . A oni się upierają ,że mają taką informację i nie docierają do nich żadne moje argumenty. 

dzięki za chęci:) może się uda:) proszę proście znajomych :)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, mdk8 napisał:

mam to samo już któryś m-c z rzędu. Napisałam do nich z prośbą o wyjaśnienie sprawy ponieważ to bzdura . A oni się upierają ,że mają taką informację i nie docierają do nich żadne moje argumenty. 

oby nie było tak, że wygrana jest przesądzona i wygrywa ten kto ma wygrać :( bo to troszeczkę tak wygląda skoro nie możemy oddawać głosów. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, danka488 napisał:

dzięki za chęci:) może się uda:) proszę proście znajomych :)

 

46 minut temu, Martika&Aischa napisał:

oby nie było tak, że wygrana jest przesądzona i wygrywa ten kto ma wygrać :( bo to troszeczkę tak wygląda skoro nie możemy oddawać głosów. 

w poniedziałek spróbuję  w pracy zagłosować . 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...