Jump to content
Dogomania

Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)


sylwija

Recommended Posts

Kochani, zobaczyłam wpis konfirm na moim bazarku ogłoszeniowym ale dziewczynki- mój bazarek juz zakończony i rozliczony- niczego więcej na nim nie sprzedam.

Poker, owszem, ma jeszcze 2 pakiety ze starego bazarku który daaaawno zakończony....

Ale wiecie co- ja zrobie ogłoszenia dla Sheldona poza bazarkiem. Bez kosztów, tylko błagam- dajcie mi kilka dni, bo ja jestem wyczerpana:( robienie ogloszeń to wrew pozorom ciężka praca:( mąz już jest u granic wytrzymałości, bo ja ciągle przed kompem:(

Za jakiś tydzień coś wyczaruje, tylko przypomnijcie na priv jakbym się długo nie odzywała, ok??

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sylwija napisał:

Przepiękny film! Trzeba by go dorzucić do tekstu do ogłoszęń;) dziś juz mniej więcej wybrałam zdjęcia, jutro zaczne działać;)

Znajdziemy mu dom!! (pewnie mnie zabijecie, za takie teksty, ale....tak bym go chciała!! Jakbym tylko mogła! Przejrzałam watek i się zakochałam:( ale nie martwcie się- trójłapka adoptują tylko naprawde dobrzy ludzie, a takich nie brakuje, i oni go znajdą! Jestem pewna;)

Sylwija...przeglądając watek najbardziej mnie ujęły te zdjęcia z pierwszego dnia gdy go znalazłaś przy drodze....Boże, jak dobrze że był właścnie tak, że właśnie na Ciebie zaczekał!!

Cudny piesek, tyle radości na jego pyszczku:)

<3

 

edit: napiszcie proszę jak Sheldon zachowuje się w domu? umie na smyczy chodzić? jaki konkretnie dom jest wskazany? moga być starsze dzieci?

i co jeszcze jest w nim najlepszego? :)

Link to comment
Share on other sites

umie chodzić na smyczy, małe dzieci na pewno nie, starsze - pewnie tak, jest kochany i miły, ale .. trochę zazdrośnik, tz. dogaduje sie z psami i kotami, ale może być zazdrosny. ogólnie ludzi lubi, jak pozna, do obcych na spacerze nieufny, do 'swoich' jak w dym

i nie lubi zostawac sam w domu

umie zachowac czystosc, ale jak zostaje sam, moze niszczyc, szczekac, moze koope narobic  - nie dlatego, ze nie wytrzyma, tylko dlatego, ze sam zostal

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, sylwija napisał:

umie chodzić na smyczy, małe dzieci na pewno nie, starsze - pewnie tak, jest kochany i miły, ale .. trochę zazdrośnik, tz. dogaduje sie z psami i kotami, ale może być zazdrosny. ogólnie ludzi lubi, jak pozna, do obcych na spacerze nieufny, do 'swoich' jak w dym

i nie lubi zostawac sam w domu

umie zachowac czystosc, ale jak zostaje sam, moze niszczyc, szczekac, moze koope narobic  - nie dlatego, ze nie wytrzyma, tylko dlatego, ze sam zostal

ooo...to ważne.Niestety trzeba będzie o tym delikatnie wspomnieć w ogłoszeniu i szukać mu domu gdzie zawsze ktoś jest ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, sylwija napisał:

nie uwierzycie, ktoś się zainteresował Sheldonem..

będziemy rozmawiać w poniedziałek. na razie się nie podniecam, bo niestety, Sheldon to nie aniołek, a raczej aniołek i diabełek w jednym :)

haha! ale super:) trzymam kciuki z całych sił!

Właśnie napisałam mu tekst i zrobiłam olx, ale poczekam do poniedziałku z resztą ogłoszeń, skoro już sie coś ruszyło;)

TRZYMAM KCIUKI!!!

http://www.olx.pl/oferta/sheldon-szczeniaczek-pelen-radosci-cudowny-trojlapek-szuka-domu-CID103-IDfHaxB.html

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

haha! ale super:) trzymam kciuki z całych sił!

Właśnie napisałam mu tekst i zrobiłam olx, ale poczekam do poniedziałku z resztą ogłoszeń, skoro już sie coś ruszyło;)

TRZYMAM KCIUKI!!!

http://www.olx.pl/oferta/sheldon-szczeniaczek-pelen-radosci-cudowny-trojlapek-szuka-domu-CID103-IDfHaxB.html

 

pięknie napisałaś :) dziękuję. można powiedzieć, że trafione w sedno :)

tylko teraz Sheldon to ma pewnie ok.1,5 roku, bo znalazłam go pod koniec listopada i wtedy ocenili na max pol roku i pewnie wazy bliżej 14-15

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, sylwija napisał:

pięknie napisałaś :) dziękuję. można powiedzieć, że trafione w sedno :)

tylko teraz Sheldon to ma pewnie ok.1,5 roku, bo znalazłam go pod koniec listopada i wtedy ocenili na max pol roku i pewnie wazy bliżej 14-15

to juz poprawie;) dzięki że teskt się Wam spodobał...taki sobie wymyśliłam....taki mi pasuje do jego historii...

Może akurat ten pierwszy telefon to będzie ten. Tak często bywa! Trzeba wierzyć:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...