Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
AmartAmi

(ANTY) PLOTKI

Recommended Posts

Tak oficjalnie chciałabym poinformować, że REDIENT SPIRIT OF VICTORY AT AMARTAMI wróciła do hodowcy i nie będzie już wystawiana w Polsce. 

 

Dziękuję tym, którzy mieli odwagę zapytać się wprost, a nie obgadywać za plecami i domniemywać powodów... 

 

 

Niestety w naszym  świcie akiciarzy panuje tylko obłuda, zazdrość, zawiść itp... Mało kto komu pomaga... Szkoda... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marta był czas przywyknąć... 

A może czas zacząć odsuwać się od bajkopisarzy i producentów teorii na poziomie Macierewicza ?? Plujących jadem kółeczek wzajemnej adoracji... gdzie tylko jeden członek odchodzi na 2 min to już ma dupę obrobioną ? Bo mijamy się chyba z celem wyjazdu na wystawy a mianowicie wyjazdu by miło spędzić czas. 

 

Najczęściej na wystawach wg w/w mamy samo gówno wiecznie to samo... dlaczego na zadane pytanie w takim razie co powinno wygrać albo co było ładnego zapada błoga cisza ? Albo jest wieczny brak racjonalnej argumentacji ? Psy których na oczy nie widzieli dla zasady są oplute z góry na dół... 

 

Dlaczego te "cuda" którzy oni trzymają w domu nie wygrywają ? Dlaczego nie widać tych znawców i top hodowców na wystawach zagranicznych na światówkach, europejkach itd... często nawet nie ma ich na międzynarodówkach... Jeżdżą wiecznie na znane z małej ilości wystawy i wielkim hitem jest wygrać samemu w rasie...albo biegać do sędziego i mój pies wygrał tam i tam i jak to się stało, że dziś dostał po dupie ? buhaaaaaa żałosne czyżby jedna wystawa nominuje do wygrania wszystkich ? 

 

A może czas docenić zmiany które następują na polskim podwórku w rasie ? Bo patrząc nawet w perspektywie 2-3 lat do tyłu to zmieniło się bardzo wiele a poziom podniósł się i to zdecydowanie. 

 

Czy wystawy przez grono BARANÓW którzy są zakompleksieni na maksa mamy marnować swój czas ? zamiast spędzać go w miłej atmosferze? 

Warto przemyśleć we własnym zakresie... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu zastawiałam się nad założeniem forum tylko dla akiciarzy (hodowcy i posiadacze), ale to chyba nie ma sensu bo i tak nikt by się nie udzielał :(

 

Wszystko zostaje bez zmian... każdy o sobie nadal  będzie się dowiadywał drogą pantoflową :) a ta jak do tej pory jest niezawodna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×