Jump to content
Dogomania
gosia7

rozliczam-TO I OWO do domu,dla dzieci,dorosłych i zwierzaków- do 06.12.2015

Recommended Posts

Chciałam się grzecznie zapytać, czy mój zakup dojdzie przed świętami, bo jeśli nie to trochę mija się z celem. Bazarek skończył się 6, a dzisiaj jest 19........ :(

EVA2406 brałaś udział w licytacji biustonoszy na drugim moim bazarku,który skończył się 19.12. w piątek o 21.00.

http://www.dogomania.com/forum/topic/334092-zaraz-koniec-ekspres-tchibodo-domudo-czytaniado-ubrania-do-181215/

Zdecydowałaś na PW (zapytywałam specjalnie o to),że przesyłka ma być wspólna ,by nie dorabiać PP. Wczoraj i dzis poczta zamknięta.

Przesyłka wyjdzie wobec tego jutro.

Nie rozumiem Twego zdziwienia,ustalałyśmy razem i na to sie świadomie zgodziłaś...  :(

Wysłane 12 grudzień 2015 - 20:43

gosia7, w 12 Gru 2015 - 7:59 PM, powiedział:

Witaj,

bardzo dziękuję za udział w bazarku  :)

http://www.dogomania...ów-do-06122015/

Twoje zakupy wyniosły 10zł. Zapakuję i zważę ,wówczas wyślę PW z nr konta. Podaj proszę teraz adres do wysyłki   :)

ps.Licytujesz jeszcze 2 biustonosze na drugim moim bazarku-chcesz poczekać do zakończenia i dostać wszystkie zakupy razem,czy juz wysyłać skarpeteczki?

pozdrawiam,

Gosia

Witaj,

Oczywiście, poczekam i proszę o wspólną wysyłkę. Nie będziemy dorabiać PP.Lepiej zwierzaczki  ;)

Mam nadzieję, że do świąt dojdzie?

Ewa

EVA2406 Twoja przesyłka nadana dziś z samego rana priorytetem :). Mimo,że nie miałam jeszcze Twojej wpłaty (koszty na PW). Mam nadzieję ,że dotrze do Wigilii (pani na poczcie twierdzi,że nadana dziś do 15.00 powinna być na jutro-ale to jest termin umowny...).

EVA2406 Twoja przesyłka nadana dziś z samego rana priorytetem :). Mimo,że nie miałam jeszcze Twojej wpłaty (koszty na PW). Mam nadzieję ,że dotrze do Wigilii (pani na poczcie twierdzi,że nadana dziś do 15.00 powinna być na jutro-ale to jest termin umowny...).

właśnie dostałam sms-a,że przesyłka dziś dotarła do Ciebie :) jednak PP się spisała na medal :)

Moja przesyłka też już u mnie. Bardzo dziękuję!

dziękuję również :) wyobraź sobie,że Twoja książka właśnie się odnalazła! złośliwośc rzeczy martwych- zapraszam już na bazarek książkowy ,który wkrótce -tam będzie wystawiona:)

0heart.gifSerdecznosci w Nowym Roku

dziekuje za przesyleczke

ciocia anecik juz wpisalal dziekuje

pozdrawiam i lece na zakonczony kolejny kramik  boc wszystko padlo .... i dop teraz jestem