Jump to content
Dogomania

Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!


auraa

Recommended Posts

Niezłe ziółka! U mnie taka jest "norma", gdy po sezonie letnim zaczynają zostawać w domu...

Mam wieści od Melanii - jeździ z Rodzinką na dłuuuuugie wiosenne spacerki do lasu i nieco... urosła ;) Fotki też mam, ale nie wiem kiedy uda mi się wstawić :(

Link to comment
Share on other sites

O 22.04.2016o19:31, jola_li napisał:

Ale ładny Bruńcio!

Pewnie niedługo się nim nacieszysz ;).

no i pomimo 10 lat Brono od wczoraj w swoim domu. Jolu miałaś rację. Dom wprawdzie znaleziony po znajomości, ale "pańciostwo" byli go zobaczyć już 3 dni po odebraniu go poprzedniemu właścicielowi. Teraz trzymam kciuki, żeby sobie z nim poradzili, bo chłopak bardzo intensywny :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uprzejmie donoszę, że a) ŻYJĘ! ;) i b) Melcia już po sterylce :) Odbyła się już blisko 2 tygodnie temu, w naszej lecznicy, operowała dr Marta w asyście dr Kasi. Państwo bardzo przejęci, ale przy naszym wsparciu dali radę (wszyscy troje ;)). Jutro Melania przyjeżdża do lecznicy na zdjęcie szwów, bo choć to dalej z Wwy niż najbliższa przychodnia, Państwo zauroczeni "obsługą" i podejściem i będą tu przyjeżdżać już z każdym psim problemem, ze szczepieniami włącznie :) No i fajnie, bo będę miała okazję Melciocha spotykać :D Waży CAŁE 5 kg, urosła (najbardziej w... uszach!), jest przekochana i przemądra. Chodzi do szkoły i choć jest najmniejsza, jest najbardziej pojętnym i najbardziej... skocznym uczniem :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

o jak fajnie , że Mela zadomowiona na stałe. Mam trochę urwania głowy przez ostatni miesiąc, bo nowe tymczasy kociopsie sie trafiły, ale musze zadzwonić , czy Lara wysterylizowana. No i nie wiem, czy jakieś zdjęcia dostanę, a chciałabym zobaczyć jak urosła pannica.

a tu moje szczyle aktualne. Szorściaczka 10 mcy-fundacji sznaucerowej, czarnuch jakieś 5 mcy na moim wikcie :) Były razem w przechowalni gminnej i miała do mnie przyjechać tylko szorstka, ale nie miałam serca zostawić w boksie gminnym czarnego malucha.

13162091_1138884842846087_562062898_n.jp

 

 

13115864_1138884906179414_368787801_n.jp

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

czy ja mogę założyć jakiś wspólny wątek tymczasów? powrzucałabym zdjęcia i tzw, "z życia wzięte " bo jednak tak jakoś bez dogo to mi czegoś brakuje.

Najczęściej mam tymczasy na utrzymaniu fundacji sznaucerowej, bo jak wiecie nie mam pracy, więc finanse kiepsko, ale psiaki fajne i może komuś przypadną do serca.

Bella ma dom. Na jej miejsce przyjechał Borys z akcji "Ukraina" z Dniepropietrowska. Tam po walkach jest mnóstwo psiaków, którym zabito właścicieli.

 

Link to comment
Share on other sites

no ja nie mam żadnych nowych wieści. Mam za to kolejną znajdkę. Biegał w Myślenicach na Zarabiu po parkingach, szukał, przebiegał w te i z powrotem ruchliwą bardzo ulicę. Dziw,że nie wpadł pod samochód. Lało jak z cebra jak byliśmy, a ta bida szukała i szukała. No ja za nią latałam, tak,że razem wyglądaliśmy jak zmoknięte kury.

Popatrzcie, kogoś przypomina? :)

 

13900733_1205031622898075_1109319100_n (640x361).jpg

13866764_1205031739564730_2026063783_n (640x361).jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

znaleźli się właściciele. Dostali po uszach ode mnie, no i wskazówki o chipa, kastrację, obroże z wizytownikiem. Piesiorek się bardzo ucieszył na ich widok. No i pokazali mi zdjęcie jak śpi na sofie "kołami do góry" to się uspokoiłam, że nie łańcuchowy.

Jutro zdjęcia Melci i Lary wstawię jak pozmniejszam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...