Jump to content
Dogomania
Alla Chrzanowska

ROZLICZONY, DO USUNIĘCIA, Aromaty i zapachy - mydełka, olejki, pachnidełka, ed. XVI, na SDA, do 29.11.

Recommended Posts

jutro rano Gosia z panem z hotelu jadą z Lilo na wizytę u Słodkiego. Chłopak nie chciał jeść chappi, a nie chciałam mu juz na te dwa dni zanim karma dojdzie wprowadzć jakiejś kolejnej, więc pani z hotelu kupiła mu woreczek Intestinala, tego który zamówiłam i do tego tez puszkę intestinala i chłopak bardzo się ucieszył z jedzonka. NIestety zwymiotował je w nocy :( Żle się tam dzieje w tym jego brzuszku.

Trzymam za małego kciuki.. Nie wiem czy przy problemach żołądkowych sucha karma dobra-to przecież wysoko-przetworzone jedzenie-więc sądzę że tak samo jak u ludzi-mało zdrowe choć wygodne dla właściciela.

no ja jak w listopadze je nakładam to chyba w kwietniu sciągam. Zwykłe kalosze, raz ze przepuszczają zimno a dwa się nieporównywalnie cięższe od tych piankowych

Ania-Jola i wytrzymują wam??? Ja kupiłam piankowe kalosze raz, kupa forsy bo takie nieco lepsze wzięłam...Nawet do połowy zimy nie wytrwały-zamarzanie i rozmarzanie i zwyczajnie pękły mi na zgięciu-tu nad podbiciem z przodu... Mało mnie krew nie zalała, musiałam wrócić do mniej wygodnych bo zawiązywanych gumo-traperów wysokich jeżdziecko-myśliwskich. Przynajmniej wytrzymują 2 zimy...