Jump to content
Dogomania
Alla Chrzanowska

ROZLICZONY, DO USUNIĘCIA, Aromaty i zapachy - mydełka, olejki, pachnidełka, ed. XVI, na SDA, do 29.11.

Recommended Posts

jutro rano Gosia z panem z hotelu jadą z Lilo na wizytę u Słodkiego. Chłopak nie chciał jeść chappi, a nie chciałam mu juz na te dwa dni zanim karma dojdzie wprowadzć jakiejś kolejnej, więc pani z hotelu kupiła mu woreczek Intestinala, tego który zamówiłam i do tego tez puszkę intestinala i chłopak bardzo się ucieszył z jedzonka. NIestety zwymiotował je w nocy :( Żle się tam dzieje w tym jego brzuszku.

Jejku! Biedny Lilo... Oby jak najszybciej dało się wyleczyć jego brzuszek!

Ja moje noszę już nie wiem którą jesień-zimę-wiosnę, chyba to będzie ich 5 zima. Najpierw miałam zielone, takie bardziej męskie, a potem kupiłam sobie czarne, takie bardziej oficerki i jak pisalam od kilku lat 5 miesięcy mam je na nogach. Nie wyglądają najpiękniej ale sa niezawodne. coś koło 50 zł kosztowały :)

Gosia- przy takich cenach za hotele ktoś jeszcze mówi że nie ma czasu gotować?? to zakrawa na lekką ironię.

Coś jakby właściciel pensjonatu dla koni powiedział że nie ma czasu koni puszczać na wybieg. W końcu to ich praca i za to biorą nie małe pieniądze! A może ja mam jakieś złudzenia?

Ja moje noszę już nie wiem którą jesień-zimę-wiosnę, chyba to będzie ich 5 zima. Najpierw miałam zielone, takie bardziej męskie, a potem kupiłam sobie czarne, takie bardziej oficerki i jak pisalam od kilku lat 5 miesięcy mam je na nogach. Nie wyglądają najpiękniej ale sa niezawodne. coś koło 50 zł kosztowały :)

Chyba za drogie kupiłam ;)

Gosia- przy takich cenach za hotele ktoś jeszcze mówi że nie ma czasu gotować?? to zakrawa na lekką ironię.

Coś jakby właściciel pensjonatu dla koni powiedział że nie ma czasu koni puszczać na wybieg. W końcu to ich praca i za to biorą nie małe pieniądze! A może ja mam jakieś złudzenia?

Dag, mało który hotel gotowałby psu, w sumie po namyśle to nie wiem czy znam taki

Też takie miałam,ale zahaczyłam w lesie o coś i rozerwałam kawałek.Teraz mam niebieskie,fajne,A,mi kupił,można używać do -50st

Daga,chyba w żadnym hotelu nie ma takiej opcji z założenia

Dag, mało który hotel gotowałby psu, w sumie po namyśle to nie wiem czy znam taki

To naprawdę nie wiem za co jest pobierane 600-900zł miesięcznie(zwł że nie wlicza się w to karma)... Chyba naprawdę należało by otworzyć hotel który przynajmniej zasługuje na takie pieniądze-w końcu przy kilku psach to pełnowymiarowa praca za normalną pensję...

Koń za takie kwoty ma zapewnione codziennie- spacery,czyszczenie,często indywidualne żywienie(np. gotowanie meszu),wcierki,derkowanie a bywa że za bardzo minimalną dopłątą jeszcze treningi...

A za psa się czesze po prostu za miejscówkę,postawienie miski z dostarczoną suchą karmą i w porywach może jakiś spacer?

Żyć nie umierać- jak moje babki końskie odejdą na tamten świat chyba cały budynek ogrzeję i zamienię na psi hotel-choć i tak nie wyobrażam sobie takiej minimalistycznej opieki..