Jump to content
Dogomania

Ralfik-wiekowy psiak bez oczka, jego domem przez 80% życia było schronisko


dorcia2

Recommended Posts

rozmawiałam z opiekunką Ralfika i u niego wszystko dobrze , nic mu nie dolega chociaż do okulisty musimy pojechać się skontrolować , Ralfik w hoteliku czuje się jak u siebie w domku mam nadzieję , że w końcu znajdzie się  dla niego domek 

bawi się i szaleje chociaż czasami ma takie fazy strachu niestety , chowa się i nie chce do hoteliku na noc wejść 

nasza kochana psinka 0heart.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, dorcia2 napisał:

w piątek miałam pierwszy telefon w sprawie adopcji Ralfika, dzwoniła jakaś Pani z Opola , umówiłam się z nią na rozmowę w sobotę , niestety jak dzwoniłam to się rozłączyła i nie odpisała na sms więc nie wiem  pies-ruchomy-obrazek-0013

się zachowała:(

Link to comment
Share on other sites

Ludzie są dziwni. Ogłaszałam kota. Zgłosiła się pani ze Skierniewic. Kota chce do towarzystwa dla drugiego. Będą mieszkać w wypasionej budce a jak zimno to wpuści do domu. Jak powiedziałam czy zgadza się na wizytę to powiedziała, że oddzwoni bo jeszcze ma jedno ogłoszenie na oku. Był też telefon, że kot będzie mieszkał z sunią w budce. Następny -pana nie ma dużo w domu więc kot będzie miał drabinkę i będzie wchodził na pierwsze piętro. Następne ,potrzebny kot aby dzieci przychodziły do piwnicy bawić się , bo wie pani ja jestem pedofilem. W końcu kot jest u mnie. Bo takich debili jeszcze nie słyszałam jak akurat przy ogłaszaniu tego kota.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, bakusiowa napisał:

Ludzie są dziwni. Ogłaszałam kota. Zgłosiła się pani ze Skierniewic. Kota chce do towarzystwa dla drugiego. Będą mieszkać w wypasionej budce a jak zimno to wpuści do domu. Jak powiedziałam czy zgadza się na wizytę to powiedziała, że oddzwoni bo jeszcze ma jedno ogłoszenie na oku. Był też telefon, że kot będzie mieszkał z sunią w budce. Następny -pana nie ma dużo w domu więc kot będzie miał drabinkę i będzie wchodził na pierwsze piętro. Następne ,potrzebny kot aby dzieci przychodziły do piwnicy bawić się , bo wie pani ja jestem pedofilem. W końcu kot jest u mnie. Bo takich debili jeszcze nie słyszałam jak akurat przy ogłaszaniu tego kota.

o jejku, głupota ludzka  nie zna granic , ale z tym pedofilem to chyba jakiś czubek 

ta co dzwoniła w sprawie Ralfa to powiedziała, że ona by chciała tego pieska bez oczka kupić bo jej się szkoda zrobiło 

a kiedyś w sprawie jamnika Maksia taki jeden zadzwonił i chciał go pożyczyć , masakra jakaś z tymi ludźmi 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Jeszcze był telefon, że facet opiekował się kotem koleżanki na czas jej wyjazdu i ten kot uciekł. Ponieważ był bardzo podobny do tego z mojego ogłoszenia więc pomyślał, podstawi mojego kota i będzie ok. 

Łał! Trudno coś jeszcze dodać.....

Link to comment
Share on other sites

Dziwi mnie że ludzie widząc że sprawa jest poważna np przy adopcji czy szukaniu psa i dzwonią i jaja sobie robią, jak dzwonią dzieciaki, przy kolejnym telefonie warto powiedzieć "policja" albo " a wiesz, że jesteś już namierzony", przynajmniej się skończą. 

Link to comment
Share on other sites

ludzie często swoich podopiecznych nie traktują poważnie- tylko jak zabawki albo wypełniacz czasu, to co tu będą się zastanawiać ile czasu i pieniędzy poświęcają osoby dla których los zwierząt jest mega ważny i żarty można sobie z tego stroić 

 

Kochani, jutro na 11 mamy wizytę z chłopakiem u dr Garncarza, opiekunka powiedziała,  że coś się jej nie podoba to oczko , które mu zostało  , aż się boję 

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że wszystko ok, co do traktowania psiaków, jak widzę, że rasowe psiaki z pseudo idą jak świeze bułeczki mam ochotę zapytać tych ludzi czy adoptowaliby nierasowego też, czy akurat rasowy to jedyny który im pasuje do dywanów, ech... a co jak zachowuje czy sie zestarzeje?

Link to comment
Share on other sites

miło było bardzo Ralfika zobaczyć i poprzytulać się do niego 

jak zwykle szalony , jakby nie miał swoich lat , jak psie dziecko

w drodze szalony , starał się do przodu przecisnąć,  dr Garncarz był zadowolony ze stanu jego oczka, następna wizyta za pół roku

w drodze powrotnej byłyśmy jeszcze  u doktora pierwszego kontaktu bo przy dolnym kle ma coś w rodzaju  takiego zęba z tkanki miękkiej , trzeba bedzie to obejrzeć dokładnie przy czyszczeniu ząbków bo znowu mu kamieniem trochę zaszły, ma zakupiony taki proszek na ząbki , który zmienia ph i kamień zmienia strukturę na taką pumyksową i się ściera , zobaczymy czy zadziała 

 

IMG_20140312_190520.jpg.8741c1e7c3d712072a6c725c68d8ac63.jpgIMG_20140312_190912.jpg.52ee2ddf44f1ee70f410fdd9cc7d8a03.jpgIMG_20140312_191624.thumb.jpg.1a18c3b38901818536b511270f0b0e46.jpgIMG_20140312_211702.jpg.b6343d97008ca2c483f521be727f344a.jpgIMG_20140312_211743.jpg.90f9c4bae6f7ae4236afa28f81264ded.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, jaguska napisał:

To czarujemy :)

wrozka-ruchomy-obrazek-0098.gif dom-ruchomy-obrazek-0108.gif

dziękuję Ciociu, przez ostatnie dwa lata odkąd został wyciągnięty ze schroniska była cisza, nikt nie dzwonił nie pisał chociaż ogłoszenia miał ciągle odnawiane  zresztą jak był jeszcze w schronisku i miał dwoje oczu to też był ogłaszany i nikt się nim nie zainteresował , a to idealny psiak

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dorcia2 napisał:

dziękuję Ciociu, przez ostatnie dwa lata odkąd został wyciągnięty ze schroniska była cisza, nikt nie dzwonił nie pisał chociaż ogłoszenia miał ciągle odnawiane  zresztą jak był jeszcze w schronisku i miał dwoje oczu to też był ogłaszany i nikt się nim nie zainteresował , a to idealny psiak

Tak jest bo niestety bardzo mało ludzi patrzy teraz sercem, a "być" przestało mieć znaczenie, zostało tylko "mieć".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...