Jump to content
Dogomania

JOSZKO,w typie bordera POJECHAŁ DO DOMU!!!


Romka

Recommended Posts

2,5 roku temu odeszła od nas sunia Iskierka była w typie border collie, zabrałam ją ze schroniska. Cały czas żyjąc z nami była nam wdzięczna...
Była moją najwspanialszą przyjaciółką, za którą bardzo tęsknię, była z nami 12 lat..... <3
Także nie wydaje mi się, aby kundelki były gorsze i nie zasługiwały na godne życie ..
A wiadomo przybycie nowego pieska do rodziny, to jest przeżycie dla pozostałych i muszą poznać nowego kolegę.
Za każdym razem trzeba pracować nad wprowadzeniem nowego psa, członka rodziny. To logiczne i nie ma nad czym dyskutować. .. ;)
Odnoszę wrażenie jakbyś chciała odstraszyć mnie od adopcji Joszko i nie podoba ci się, że to robię??
Naprawdę dziwni są ludzie....przez to ponad wszystko przedkładam psy i inne zwierzaki, które nigdy mnie nie skrzywdzily. .....

 

Chyba źle odbierasz moje wypowiedzi. Po prostu ostrożnie podchodzę do adopcji. Na tym etapie nie widzę powodu do skakania z radości. Życzę jak najlepiej Joszko i bardzo chciałabym, żeby był szczęśliwy w nowym domu. 

Link to comment
Share on other sites

Taki musi być bo Joszko jest taki sprytny ,że i w kołnierzu zajrzy sobie pod ogonek...teraz już nie może tego zrobić

 

Jak jest taki sprytny, to nawet z dużym kołnierzem sobie poradzi. ;) Niektóre psiaki potrafią zdjąć kołnierz lub go porozrywać. Dostaje jakieś leki wyciszające? 

Link to comment
Share on other sites

Jak jest taki sprytny, to nawet z dużym kołnierzem sobie poradzi. ;) Niektóre psiaki potrafią zdjąć kołnierz lub go porozrywać. Dostaje jakieś leki wyciszające? 

 

Masakra hop, bo nikt nie chcę mi konkretnie powiedzieć, kiedy mogę odebrać Joszko i co z nim....... :( W piątek znowu będę dzwoniła do lecznicy......i niebawem będzie miesiąc, odkąd chce zabrać biedaka do domu... :(

Link to comment
Share on other sites

Bettylion,dzwoniłam wczoraj do lecznicy,powiedziano mi,że na weekend, nie pojedzie do domku.Lecznica będzie dzwonić do Ciebie,bo jak mi powiedział lekarz,tak się umówili z Tobą.

 

Joszko,czuje się dobrze,w sobotę po schronisku podjedziemy do niego i zobaczymy co u niego słychać

Link to comment
Share on other sites

Bettylion,dzwoniłam wczoraj do lecznicy,powiedziano mi,że na weekend, nie pojedzie do domku.Lecznica będzie dzwonić do Ciebie,bo jak mi powiedział lekarz,tak się umówili z Tobą.

 

Joszko,czuje się dobrze,w sobotę po schronisku podjedziemy do niego i zobaczymy co u niego słychać

 

Szok Romko, to co oni mu tam zrobili, jeżeli dalej nie jest do zabrania do domu?? Matko kastracja zabieg rutynowy....... zrobiony prawie 3 tyg temu..... :( Jednego nie rozumiem skoro czuje się dobrze to w czym problem, chcemy go zabrać w sobotę i to już kolejną z rzędu.....

A chciałam sama to zrobić, na miejscu i nie byłoby problemów :(

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie jakoś niepokojąco długo to wszystko trwa... Jeżeli są jakieś komplikacje to powinni o tym poinformować, a nie odwlekać termin adopcji bez podania konkretnej przyczyny. Szwy po kastracji ściąga się po 7-10 dniach. Nawet jeżeli rana źle się goi, ropieje, to można wydać psa z zaleceniami (zwykle wystarczy antybiotyk i przemywanie rany). Chyba, że dzieje się coś poważniejszego.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Faktycznie jakoś niepokojąco długo to wszystko trwa... Jeżeli są jakieś komplikacje to powinni o tym poinformować, a nie odwlekać termin adopcji bez podania konkretnej przyczyny. Szwy po kastracji ściąga się po 7-10 dniach. Nawet jeżeli rana źle się goi, ropieje, to można wydać psa z zaleceniami (zwykle wystarczy antybiotyk i przemywanie rany). Chyba, że dzieje się coś poważniejszego.

 

Właśnie hop... coś tam się dzieje... chłopak przecież, miał drugą operację, co nie powinno mieć miejsca.... ale nawet od tej drugiej minęło już sporo czasu.

A jeżeli teraz jest dobrze, to przecież mogę się nim opiekować..

Chyba, że dzieję się coś poważniejszego ...... Martwimy się :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...