Jump to content
Dogomania

Omega - 4 letnia suczka Szuka Domu na ZAWSZE!!!


Konrad01998

Recommended Posts

Troszkę zaniedbałem wątek, ale już wszystko nadrabiam!! : Pani nie skontaktowała się ze mną ani razu, natomiast zadzwonił Pan z Krakowa który był zainteresowany Omegą, po wstępnej rozmowie dom idealny, niestety Pan przestraszył się narośli na oku i tłuszczaka (nowotwór niegroźny) z którym pies normalnie funkcjonuje (Diagnozowane przez weterynarza). I niestety kolejny domek się wykruszył. Przez ten czas było o Omegę 4 telefony, ale niestety nikt poważnie nie zainteresował się Omegą aby ją adoptować... Podczas wczorajszego wolontariatu zrobiłem Omedze przejażdżkę do mojego domu (aby  móc przekazać informacje potencjalnie zainteresowanym adopcją) W samochodzie była na prawdę grzeczna, 2 razy się podniosła aby spojrzeć gdzie jedziemy a resztę jazdy leżała. Gdy wysiedliśmy, chwilę pospacerowaliśmy po okolicy, i poszliśmy do mojego domu. Omega przywitała się z moim psem, i weszła do domu. Na początek odwiedziła wszystkie pokoje i luki (nawet weszła do mojej szafy :P) Później nie odstępowała mnie na krok. Oczekiwała od wszystkich pieszczot, a gdy już nikt jej nie głaskał ukradła mojemu psu zabawkę, i jej pilnowała : ). Później wyszedłem z domu zobaczyć jak zareaguję na moją nieobecność (Została z moją mamą) na początku stała chwilę pod drzwiami wejściowymi, a później położyla się pod nogami mojej mamy (razem z moim psem). Gdy zadzwoniłem dzwonkiem, podniosła uszy i ogon, i podeszła pod drzwi (nie wiedziała pod które, i stała pod drzwiami od mojego pokoju, ale jak otworzyłem te prawidłowe przywitała mnie merdającym ogonem) Poszliśmy na ogródek i tam trochę poszaleliśmy, mój pies był troche zazdrosny i nie chcial się bawić z Omegą (Na którą warknął, ale Ona to zignorowała). Poszliśmy na spacer, gdzie do Omegi podleciały dwa inne psy, nie wykazywała wobec nich agresji, a wręcz przeciwnie : chciała się z nimi bawić!!! Nie brudziła w domu, zdziwiło mnie to że gdy chciała wyjść na dwór stanęła pod drzwiami wejściowymi  : )). Omega jest przekochana, potrzebuję tylko miłości człowieka, miłości którą na pewno odwzajemni !!! 

A poniżej kilka zdjątek :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wiiiiitaaaaam! Dawno tutaj nic nie pisałem, ale to dlatego że albo nie było mnie w schronisku/ albo po prostu nic się nie zmieniło (czasami nie mogłem zalogować się na dogomanie). W zeszły czwartek Omega po mojej dwu-tygodniowej nieobecności bardzo się ucieszyła. Nie mogła powstrzymać uczuć i na spacerzecały czas a mnie skakała i się przytulała. Widać że brakuje jej miłości, tego domu z człowiekiem do którego mogła by się przytulać codziennie. Jak już się do mnie poprzytulała to poszliśmy na spacer razem z 2 innymi psami. Omega zupełnie nie zwraca uwagi na inne zwierzęta, nie wykazuje wobec nich agresji. Pospacerowaliśmy po okolicy i wróciliśmy do schroniska, gdzie troszkę poleniuchowaliśmy. Niestety w tym dniu musiałem szybciej opuścić schronisko więc mój spacer z Omegą trwał tylko godzinę ;(. Resztę czasu spędziliśmy na fotelu gdzie Omega oczywiście się do mnie przytulała i oczekiwała pieszczot. Niestety, pomimo wielu prób (osób zainteresowanych adopcją ) nikt nie podjął się adopcji Omegi, dlatego najprawdopodobniej spędzi swoje święta w schroniskowym boksie, bez możliwości podejścia do człowieka ;((. Zdjęcia postaram się wrzucić po nowym roku, a z okazji nadchodzących świąt, Chciałbym wszystkim życzyć zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo radości i miłości przy wigilijnym stole ;)) ! 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W Czwartkowy spacer udaliśmy się z Omegą na nowe niezznane tereny, omega szła blisko nogi nie chciała się za bardzo oddalać. Szliśmy na początku z innymi 3psami a ba sam koniec szła z koleżanka Brysią . Wobec żadnego psa nie okazywała agresji a nawet bawiła się z nimi :-). Wróciliśmy do schroniskOwego boksu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...