Jump to content
Dogomania

ALEX – schroniskowy przystojniak w poszukiwaniu domu….


madzia.uje93

Recommended Posts

Witamy wszystkich serdecznie! :)

 

   DSC_0199.JPG

 

Alex to około 2 letni bardzo urodziwy psiak. Jest średniej wielkości, ma około 45 cm w kłębie, ale niestety jest dość mocno wychudzony. Na spacerze porusza się z wielką gracja oraz interesuje go wszystko dookoła. W stosunku do innych psów jest neutralny, raczej nie szuka kontaktu z nimi. Lubi za to spędzać czas z człowiekiem (przytulanie czy zabawy). Potrafi komendy „siad”, „łapa” oraz „poproś”, uczy się także kolejnych. Ma piękną sierść, która będzie wymagała regularnej pielęgnacji. Na szczęście Alex bez problemów daje się czesać, chyba nawet sprawia mu to przyjemność. W stosunku do obcych jest nieufny, widać, że ktoś kiedyś bardzo go skrzywdził, boi się uniesionej ręki lub nagłych odgłosów.  Kontakt w sprawie adopcji: 692269457 lub [email protected]

 

 

No i więcej zdjęć chłopaka :) :

DSC_0187.JPG 

 

 

DSC_0175.JPG 

 

DSC_0171.JPG 

 

DSC_0194.JPG 

 

Więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Alex695153Lata45Cm11102015RMagdalenaUjejska#6211837937267694114

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Alex pojechał dziś na kastrację, także możesz Kasiu zaznaczyć to na stronach :)

 

Natomiast w czwartek trochę się poszkoliliśmy i wyczesaliśmy trochę sierści :D Alex może pochwalić się komendami: "siad", "łapa", "druga łapa", "waruj", "poproś". A teraz uczymy się obrotu i podszkalamy proszenie :D

Link to comment
Share on other sites

W czwartek Ja wyprowadziłem Alexa na spacerek. Pozytywnie zaakceptował Omegę (moją podopieczną) i poszliśmy do parku. Tam porobiliśmy kilka kółek, po parku biegały jakieś psy, ale Alex nie zwracał na nie uwagi, wolał się skupić na nowej koleżance ;))). Potem wróciliśmy do schroniska, i poszliśmy na wybieg. Niestety Alexowi totalnie to się nie spodobało. Był zdekoncentrowany, podkulił ogon i chciał stamtąd jak najszybciej wyjść, i tak zrobiliśmy. Poszliśmy przed schronisko, gdzie poćwiczyliśmy komendy. Alex utrwalił siad, poproś i daj łapę. Jest przeuroczy *.* 

2qv6qm1.jpg 

Takie bardzo niewyraźne zdjęcie, ale jak widać spacer i Omega na pewno mu się spodobały :P !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W sobotę na szczęście przyjechałam do Alexa, poszliśmy na spacerek wzdłuż torów, potem mała sesja zdjęciowa w lesie (ale bardzo szybka, bo baliśmy się dzików xD). Szkolenie w schronisku, muszę się pochwalić, że Alex pamięta komendę "waruj", której uczył się w zeszły czwartek :D Jedyne co zauważyłam, że rzuca się z agresją na większe samochody (tj. ciężarówki, autobusy) i trzeba z nim bardzo wtedy uważać, żeby pod samochód nie wpadł...

 

A teraz parę zdjęć :)

Normalnie Alex nie jest taki smutny, ale chyba znudziła Go ta sesja :D

DSC_0008.JPG 

 

DSC_0014.JPG

 

DSC_0016.JPG 

 

DSC_0021.JPG

 

Gdzie ten domek...

DSC_0010.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...