Jump to content
Dogomania

Pies w mieszkaniu studenckim- przemoc


Guest Ciekawa1992

Recommended Posts

Skoro się denerwujesz to:
- płacą za mało lub
- płacą więcej za wybuchy emocjonalne, czytalność postów rośnie wraz z emocjami :) a czytalność to widzialność reklam i takie tam.
Cóż, praca jak każda inna, ciekawa byłam tylko czy dobrze płatna. Ale to raczej tajemnica.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ciekawa1992

Skoro się denerwujesz to:
- płacą za mało lub
- płacą więcej za wybuchy emocjonalne, czytalność postów rośnie wraz z emocjami :) a czytalność to widzialność reklam i takie tam.
Cóż, praca jak każda inna, ciekawa byłam tylko czy dobrze płatna. Ale to raczej tajemnica.

 

Skoro jesteś taka ciekawska może sama napisz do administracji, wtedy dowiesz się czy i jak dobrze płatna jak to ujęłaś jest ta "praca";)

Link to comment
Share on other sites

Skoro się denerwujesz...


Denerwuje się ta ciekawska o bardzo małym rozumku, bo mleko się rozlało - gdyż miast deliberować nad jej z dupy wziętym problemem, potraktowano ją drwiącym słowem. No cóż, Molier pewnie by jeszcze onej dopowiedział: sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ciekawa1992

Denerwuje się ta ciekawska o bardzo małym rozumku, bo mleko się rozlało - gdyż miast deliberować nad jej z dupy wziętym problemem, potraktowano ją drwiącym słowem. No cóż, Molier pewnie by jeszcze onej dopowiedział: sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało!

 

No cóż a mi się wydaje że trollusia/troll ryss który rozumu w ogóle nie posiada źle znosi krytyke;) I nie znosząc drwin i uszczypliwych komenatrzy na swój temat, pozwala sobie na atakowanie poszczególnych użytkowników tej strony prywatnymi wiadomościami używając przy tym sporo wulgaryzmów;) Jednak po wcześniejszych postach tejże osoby wcale poziom wiadomości przez nią wysłanych mnie nie zdziwił, ni to chłop ni to baba więc co? Niewiadomo:/

Link to comment
Share on other sites

A tu też może lepiej dać "drastyczne, wchodzisz na własną odpowiedzialność" ?

 

Cenna myśl, ostrożności nigdy za wiele. No bo jeśli Zły (tfu przez lewe ramię - apage, Satanas!) już opętał i posiadł podmiotową właścicielkę mieszkania, to czy aby na tym poprzestał - czy tylko ją opętał i posiadł? Czy słowa "pies zdechł" wypowiedziane na psiolubnym forum nie świadczą aby o podszeptach Szatana? Aż strach pomyśleć, że i my możemy doświadczyć dotknięcia Złego poprzez oną ze zdechłym psem na ustach. Ja co prawda mam pokropiony komputer od czasu ostatniej kolędy duszpasterskiej i się nie boję, ale inni? Dlatego popieram pomysł dodania tu - i to na czerwono - wspomnianego ostrzeżenia - drastyczne, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

 

o74x2x.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Ciekawa1992

Ryssio trollusiu czy trollusia bo jak sam/sama określiłeś nie wiesz do końca jakiej płci jesteś;) W twoim opisie lub przy nicku powinien widnieć napis "Uwaga drastyczne odpowiadasz bądź konwersujesz ze mną na własną odpowiedzialność";) Swoją drogą ciekawa jestem dlaczego nie uraczysz tutaj na foum pozaostałych użytkowników swoim słownictwem jakim mnie uraczyłeś/aś w wiadomościach;) Proponuje dobrego psychiatre;)

 

PS. To że ludzie z ciebie drwią i nie traktują cię poważnie nie upoważnia cię co tak wulgarnych prywatnych wiadomości;)

Link to comment
Share on other sites

Moja dobra-rada-zawsze-w-cenie: w noc listopadową o trzeciej czterdzieści osiem nad ranem to trzeba spać, albo się gzić - a nie ślęczeć przed monitorem. No, chyba że Zły (tfu przez lewe ramię - apage, Satanas!) spać nie daje... Poza tym łżesz jak opętana.
 
mvgto6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ubiegłaś mnie, Gojka. Miałem właśnie uzupełnić mój poprzedni wpis, że jako właściciel (tak, wysłane prywatnie listy/maile są nadal własnością nadawcy i publikacja ich wymaga zgody nadawcy) wyrażam zgodę na upublicznienie tych rzekomo napisanych przeze mnie prywatnych postów do Ciekawej1992. Od razu uprzedzę pozwaną (na razie na forum), że podszywanie się pod cudzy nick to już nie rzucanie słów na forumowy wiatr, ale przestępstwo ścigane na wniosek pokrzywdzonego (art. 190a kk). Czas mam, na prawie się znam i na papugę kasę znajdę, więc lecieć ze mną w kulki można, ale do czasu. Przy okazji powiem, iż w moim posiadaniu jest prywatny post "miłosny" od Ciekawej1992 - otrzymany przeze mnie wczoraj o 1:14 - i jeśli ta wyrazi zgodę, to chętnie podzielę się z innymi treścią tego postu. Tak ku przestrodze, jak mówisz.

Link to comment
Share on other sites

A Ciekawa  się nie odezwie...

 

No to czułbym się trochę zawiedziony, bo już przygotowałem screeny - Rozpoczęte przez Ciekawa1992, wysłane do Ryss - z mojej skrzynki odbiorczej komunikatora Dogo, jak Pan Bóg przykazał w takich przypadkach. A tak to jak psu w...

Link to comment
Share on other sites

No to czułbym się trochę zawiedziony, bo już przygotowałem screeny - Rozpoczęte przez Ciekawa1992, wysłane do Ryss - z mojej skrzynki odbiorczej komunikatora Dogo, jak Pan Bóg przykazał w takich przypadkach. A tak to jak psu w...

Zły wczoraj opanował forum.Co napisałam posta to pojawiał się komunikat,że "ups,coś poszło nie tak" :)

Jak czujesz się zawiedziony to wyślij mi screeny na priva :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ciekawa1992

Ubiegłaś mnie, Gojka. Miałem właśnie uzupełnić mój poprzedni wpis, że jako właściciel (tak, wysłane prywatnie listy/maile są nadal własnością nadawcy i publikacja ich wymaga zgody nadawcy) wyrażam zgodę na upublicznienie tych rzekomo napisanych przeze mnie prywatnych postów do Ciekawej1992. Od razu uprzedzę pozwaną (na razie na forum), że podszywanie się pod cudzy nick to już nie rzucanie słów na forumowy wiatr, ale przestępstwo ścigane na wniosek pokrzywdzonego (art. 190a kk). Czas mam, na prawie się znam i na papugę kasę znajdę, więc lecieć ze mną w kulki można, ale do czasu. Przy okazji powiem, iż w moim posiadaniu jest prywatny post "miłosny" od Ciekawej1992 - otrzymany przeze mnie wczoraj o 1:14 - i jeśli ta wyrazi zgodę, to chętnie podzielę się z innymi treścią tego postu. Tak ku przestrodze, jak mówisz.

 

No to widzę jednak że na prawie się nie znasz, radzę przeczytać jeszcze raz (myślenie nie boli, w twoim wypadku chyba jest inaczej!;) Co do wiadomości z tego co wiem regulamin zabrania wulgaryzmów, więc wkleić nie mogę;) Zresztą co tu dużo mówić myślę że nie tylko ja z tym osobnikiem miałam problemy, zresztą w moim mniemaniu ta osoba jest niezrównoważona emocjonalnie. A i nie strasz nie strasz trolku bo twoje groźby są przezabawne, radzę przestudiować prawo, poza tym myślę że finansowo no cóż to nie ta sama półka co ja (to nie przechwałki)

Link to comment
Share on other sites

Co do wiadomości z tego co wiem regulamin zabrania wulgaryzmów, więc wkleić nie mogę ;)

 

Wystarczy, że wkleisz screen mego postu z Twojej skrzynki odbiorczej komunikatora Dogo, zamazawszy uprzednio te wszystkie wulgaryzmy w nim tak, jak ja to robię ze screenem Twego postu do mnie. I już będzie jasne nie tylko dla mnie, że łżesz jak opętany świr, bo żadnych postów do Ciebie na PW nie pisałem.

 

2isz4i8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mówisz - masz.

Jedno zdanko-ale za to jakie...hmm...menelsko-gimnazjalne:)

Ciekawa-tak się składa,że ja Ci nie wierzę. I jak czytasz wypowiedzi forumowiczów w tematach,które zakładasz-nie jestem w tym odosobniona.

Ale zawsze możesz moją wiarę podbudować wysyłając mi screena na priva:)

Ewentualnie zastosuj radę Ryssa.Dasz radę? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ciekawa1992

Jedno zdanko-ale za to jakie...hmm...menelsko-gimnazjalne:)

Ciekawa-tak się składa,że ja Ci nie wierzę. I jak czytasz wypowiedzi forumowiczów w tematach,które zakładasz-nie jestem w tym odosobniona.

Ale zawsze możesz moją wiarę podbudować wysyłając mi screena na priva:)

Ewentualnie zastosuj radę Ryssa.Dasz radę? :)

 

Pewną sprawę już temu Panu wyjaśniłam;) On wie co;)

Link to comment
Share on other sites

Tobie to radziłabym się przebadać, może jakiś psychiatra?:)


Ty trollu wracaj na psi dzień zadusznych haha:D Z przerażeniem czytałam te głupoty musisz być mocno niezrównoważona:/


Masz wieloraką osobowość czy szurnietą młodszą siostrę, która zna hasło do twojego kompa?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...