Jump to content
Dogomania

Shih z wypadającymi dyskami-czołgający się malec prosi o pomoc !


Bgra

Recommended Posts

Stinky nadal czeka na domek

na razie cieszy się nowymi szeleczkami,wygląda w nich,że ehhh... :) na razie Ciocie,które nie śledzą Fb muszą uwierzyć na słowo,bo dopiero jutro postarma się wkleić nowe fotki

 

mam potwierdzenie,że obie wpłaty:

heaven&Lily 30 zł

Skarpetka Plaskatych 500 zł sa zaksięgowane na koncie 

jeszcze Kasia potwierdzi na wątku i zamieści fakturę na 500 zł ze Skarpetki/patrz regulamin

 

apelujemy nadal,może ktoś z Warszawy pojawi się cudem na wątku...potrzebny dt dla maluszka.

Link to comment
Share on other sites

Bożenko mam kilka fantów na bazarek. 

Problem jest taki ,że lepiej by one zeszły na FB.

Są to hamaczki, domki  szyte z kolorowego nowego polaru i bawełny dla szczurków.

Córka je szyła.  

Trochę używanych miseczek w BDB stanie , półek do klatek.

Czy Fundacja może zrobić taki bazarek na FB?

Myślę że tam są osoby kochające te zwierzaczki i z chęcią by to kupiły.

Można by też poszukać jakiś klubów miłośników tych gryzoni  i ich na bazarek  zaprosić :)

Tu raczej marne szanse na ich sprzedaż będzie :(

Ja bym paczkę z wszystkim na podany adres wysłała.

Tu na dogo by można na reklamach link wstawić.

Link to comment
Share on other sites

Bożenko pewnie na FB apelowaliście o DT dla małego. 

I żadnego odzewu?

 

 

Cały czas lecą apele ...

domki się wykruszyły,niestety

 

mam problem ,znowu! z laptopem

dzisiaj łaskawie nie wiem jak ,ale odpalił,chyba go nie wyłączę wcale

a tablet to chyba poleci razem z laptopem,sruuu na śmietnik,niech tylko kupię nowy...

 

 

Pozdrawiamy Stinkiego jak on się czuje . Buziaki i glaski

 

Elżbietko dzięki wielkie,mizianka dla twoich dziewczynek :)

 

 

A, myślałam, że może już w domku....

no niestety :(

 

 

Bożenko mam kilka fantów na bazarek. 

Problem jest taki ,że lepiej by one zeszły na FB.

Są to hamaczki, domki  szyte z kolorowego nowego polaru i bawełny dla szczurków.

Córka je szyła.  

Trochę używanych miseczek w BDB stanie , półek do klatek.

Czy Fundacja może zrobić taki bazarek na FB?

Myślę że tam są osoby kochające te zwierzaczki i z chęcią by to kupiły.

Można by też poszukać jakiś klubów miłośników tych gryzoni  i ich na bazarek  zaprosić :)

Tu raczej marne szanse na ich sprzedaż będzie :(

Ja bym paczkę z wszystkim na podany adres wysłała.

Tu na dogo by można na reklamach link wstawić.

 

z tymi bazarkami na Fb to wiesz,zależy ile osób przyjmie zaproszenie

podpytam :) odezwę się ,dzieki kochana :)

 

 

Naszyjnik już licytowany za 60 :(

juz pisałam do margi  :(

Link to comment
Share on other sites

Moja pekinka miała problem z paraliżem - prawdopodobnie waga i schody/wskakiwanie na łóżko. Wet na wsi (ale sprawdzony i dobry w fachu) dał zastrzyki i tabletki. Psina ma już prawie 8 lat a szaleje jak szczeniak, także może jeszcze wyzdrowieć, ja myślałam, że moja będzie do uśpienia..

 

najważniejsze to we właściwym czasie trafić na właściwego weta :) bardzo pozytywna wiadomość ,dzięki :) mizianka dla suni :)

 

Malec stracił za dużo czasu,szkoda,że nie ma kto ogarniać tej reh w Wa-wie 3x w tyg :( bo czas niestety działa na niekorzyść

Link to comment
Share on other sites

U nas to było sprawne leczenie zastrzyki i tabletki, sunia coraz częściej zachowuje się jak szczeniak :), od lat nic się nie działo złego z kręgosłupem.

 wymiziaj serdecznie maleńtaska :)

 

 

 

Zapraszam serdecznie na bazarki :

 

mozna zakupić kalendarz z plaskatymi :http://www.dogomania.com/forum/topic/333863-plaskaty-kalendarz-na-rok-2016/

 

i skarpetki,podkolanówki z kociamberkowymi motywami :http://www.dogomania.com/forum/topic/333860-skarpetkowyna-plaskaty-azyl/

 

 

Słodziak nadal bez domku :( zmęczony spacerkiem do domku wracał wtulony w ramiona Wujka .

2r5fbed.jpg

zacałowałabym !

2q8x40g.jpg

Link to comment
Share on other sites

2q8x40g.jpg

nic tylko schrupać malucha! I wielka szkoda, ze nadal nikt z Wawy czy też Krakowa nie chce pomóc na czas rehabilitacji małemu :(

Bożenko robię dla małego wyprzedażowy.

Jak się znajdzie ktoś chętny na FB na zrobienie bazarku z tych chamaczków to je prześle. Jak za dwa tygodnie nadal będzie cisza to je podeśle do jakiejś szczurkowej fundacji lub DT

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2q8x40g.jpg

nic tylko schrupać malucha! I wielka szkoda, ze nadal nikt z Wawy czy też Krakowa nie chce pomóc na czas rehabilitacji małemu :(

Bożenko robię dla małego wyprzedażowy.

Jak się znajdzie ktoś chętny na FB na zrobienie bazarku z tych chamaczków to je prześle. Jak za dwa tygodnie nadal będzie cisza to je podeśle do jakiejś szczurkowej fundacji lub DT

a możesz obfocić i podesłać zdjęcia ? byłby to wielki problem? to może udało by się coś na wydarzeniu ...

dzięki Kochana :) podaj link tego wyprzedażowego, jak będzie już gotowy :)będę podrzucać :)

Link to comment
Share on other sites

a możesz obfocić i podesłać zdjęcia ? byłby to wielki problem? to może udało by się coś na wydarzeniu ...

dzięki Kochana :) podaj link tego wyprzedażowego, jak będzie już gotowy :)będę podrzucać :)

 

 

Bożenko jeśli mi się uda to najszybciej dopiero jutro po południu. W sobotę przyjeżdża córka z wnusiem i przez tydzień nie będę miała czasu na nic innego jak tylko na zabawy z tym małym moim Kochaniem :)

 

 

 

Bazarek dla maluszka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333847-misz-masz-od-1z%C5%82-wyprzeda%C5%BC-na-shih-z-wypadaj%C4%85cymi-dyskami-do-2311-2000/?p=16634777

Link to comment
Share on other sites

Ale kruszyna, do zagłaskania. Głaski, śliczny jest.

psiepiękny :) już mi się śni po nocach :)

 

 

Bożenko jeśli mi się uda to najszybciej dopiero jutro po południu. W sobotę przyjeżdża córka z wnusiem i przez tydzień nie będę miała czasu na nic innego jak tylko na zabawy z tym małym moim Kochaniem :)

 

 

 

Bazarek dla maluszka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333847-misz-masz-od-1z%C5%82-wyprzeda%C5%BC-na-shih-z-wypadaj%C4%85cymi-dyskami-do-2311-2000/?p=16634777

wiem,wiem o czym mówisz :) ja w tym tygodniu odbieram wnusia ze żłobka i wieczorem dopiero odbiera go mamcia :)

mam też gościa ,siostra przyjechała na tydzień ,ale już w sobotę wraca :( 

 

dzięki za bazarek,serdeczne ! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...