Jump to content
Dogomania

POMOCY!!!SZUKAM DOMU TYMCZASOWEGO DLA MOJEGO PSA


Scooby_Doo

Recommended Posts

Bardzo proszę o pomoc.

Wielokrotnie wcześniej sama pomagałam zwierzętom,organizowałam domy tymczasowe i pomogłam przeprowadzić udaną adopcję,wspierałam bazarki

no i wreszcie sama przygarnęłam psa ze schroniska...pies ma na imię Homer.

 

Sytuacja zmieniła się diametralnie miesiąc po porodzie (w sierpniu tego roku) pojawiła się u mnie ostra postać astmy,a obecnie również zaostrzyła się

już istniejąca alergia-w efekcie przyjmuję różne rodzaje sterydów i lekarz absolutnie nie zgadza się aby w domu przebywał pies....................................

 

Sytuacja jest dla mnie wyjątkowo dramatyczna ponieważ jest to mój ukochany, uratowany przeze mnie ze skrajnie złych warunków pies........................

Planuję odczulanie i wzmocnienie organizmu ale zajmie to od 3 miesięcy do pół roku.

 

Rodzina nie jest w stanie mi pomóc.

Bardzo proszę o pomoc i np.ewentualne dane domów tymczasowych.

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

JEŚLI CHODZI O HOMERA:

 

Homer jest średniej wielkości psem białym z beżowymi uszami

Nie będę ukrywać że jest psem trudnym - ponieważ 3 lata spędził w paralogicznym schronisku w Rawie Mazowieckiej

i z tego powodu boi się nie znanych mu osób.

Ma około 10 lat.

Najlepiej czułby się w towarzystwie drugiego psa ponieważ jest bardzo towarzyski i lubi obecność innych zwierząt również kotów.

 

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...