Jump to content
Dogomania

KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.


Anecik

Recommended Posts

O 20.01.2016o15:14, Murka napisał:

Rozliczenie dla Kejli:

Stan konta na 21 grudnia wynosił -255 zł

Wpłaty:

+255 zł elik

Razem: 0 zł

 

Koszty:

-255 zł hotelowanie

-4 zł odrobaczenie

Razem: -259 zł 

 

Stan konta na 20 stycznia wynosi -259 zł.

255 zł na grudzień ja wpłaciłam :D ja anecik :D nie elik :D

 

259 zł wpłacone dziś w dniu 27.1.2016 :)

Link to comment
Share on other sites

Może Kejla albo w tym Hoteliku gdzie jest Kejla jest psiak,który spełnia takie wymagania.Domek jest w Głuchołazach i poszukuje psiaka dla siebie.

Dzień dobry,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej proszę o pomoc w znalezieniu psa do adopcji. Mamy z żoną po ok. 50 lat i dorosłe już dzieci. Jesteśmy czynni zawodowo ale i aktywni po pracy. Lubimy rowery, żagle  i sporo podróżujemy. Mieliśmy już wcześniej psy i  jesteśmy świadomi  kosztów i obowiązków jakie się z posiadaniem psa wiążą. Jesteśmy w stanie stworzyć psu odpowiednie warunki.

Poszukujemy psa młodego, od kilku do kilkunastu miesięcy,  wstępnie zsocjalizowanego z umiejętnościami odpowiednimi do wieku. Średniej budowy i ruchliwości i niezbyt głośnego. Bystrego i chętnego do  nauki. Kanapę może lubić ale nie na pierwszym miejscu. Musi być przyjazny dla dzieci i nie może przejawiać agresji do innych psów ani pozostawiony samemu wyżywać się na wyposażeniu domu. Jak pogoni kota czy wiewiórkę będzie mu wybaczone aczkolwiek nagrody za to nie dostanie.

Będziemy zobowiązani za pomoc w odnalezieniu odpowiedniego pieska.

Z Panem ma kontakt szafirka.

Link to comment
Share on other sites

Z tą głośnością to różnie u Kejli bywa...

Ale można spróbować państwu podesłać zdjęcia dziewczynki - czy mam Ci Anula wysłać na pv?

A jak nie Kejla to może mój Morel spodobałby się?

Psiak ma ok. roku, jest w dt w bloku, sprawuje się bardzo dobrze - chodzi na smyczy, potrafi pozostać w domu nawet na dłuższy czas, jest energiczny, nastawiony na człowieka.

Na spacerach trochę rwie się do psów, ale tylko jak jest an smyczy.

Ale pierwszeństwo ma oczywiście dziewczynka czyli Kejla.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Z tą głośnością to różnie u Kejli bywa...

Ale można spróbować państwu podesłać zdjęcia dziewczynki - czy mam Ci Anula wysłać na pv?

A jak nie Kejla to może mój Morel spodobałby się?

Psiak ma ok. roku, jest w dt w bloku, sprawuje się bardzo dobrze - chodzi na smyczy, potrafi pozostać w domu nawet na dłuższy czas, jest energiczny, nastawiony na człowieka.

Na spacerach trochę rwie się do psów, ale tylko jak jest an smyczy.

Ale pierwszeństwo ma oczywiście dziewczynka czyli Kejla.

Tola,dawaj psiaki jakie pasują do opisu Pana.Kontakt mailowy i telefoniczny ma szafirka (Hania).szafirka prosiła o poszukanie psiaka dla Pana na wątku Pankracka.Może prześlij Hani na maila [email protected] tylko zawiadom Hanię.

Link to comment
Share on other sites

Nie odzywałam się trochę, bo miałam trochę zamieszania i byłam kilka dni w szpitalu. 

Poza tym straciłam subskrypcje (to nowe dogo mnie dobija) - dodałam sobie teraz do obserwowanych najnowsze wątki, więc powinnam być już na bieżąco.

 

U Kejli wszystko ok. Aura teraz fatalna, mokro, błotniście, ale Kejli humor dopisuje. Już tak nie szczeka jak na początku, ale czy nie zacznie znów jak będzie mieć własny dom tego nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...