Jump to content
Dogomania

Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć


ala123

Recommended Posts

Ala, dawaj numer konta. Zakończmy już tę sprawę z Frankiem. Opłace ostatnie 27zł.

 

Dziękuję bardzo :) Niby niewielka kwota,ale naprawdę mam tak dużo zobowiązań,że muszę trzymać dyscyplinę budżetową ;)

Tym bardziej,że z adopcji wrócił (po roku!) mój podopieczny Pucek :( , jest to czwarty pies na utrzymaniu w hoteliku...

http://www.dogomania.com/forum/topic/130368-pucek-przyjazny-kundelek-po-roku-wr%C3%B3ci%C5%82-z-adopcji/page-17

 

Na pw podam Ci od razu nr konta przychodni do wpłaty tych 27zł.

Link to comment
Share on other sites

Rzadko bywam na fb, mam nadzieję, że Franuś ma się dobrze :)

 

Ja niestety też bardzo rzadko, ale zajrzałam. Ostatni wpis z 1 grudnia. I w sumie nic o psie.

Bardzo mnie rozbawił "preparat witaminowy" Karsivan. Duża praktyka opiekunki w opiece nad psami ;)

Zwłaszcza, że jak doczytałam to płatny dom tymczasowy. Chyba o tym mowy nie było?

I nie mogłam znaleźć info o badaniach i stanie zdrowia, oprócz tych "witamin".

Ale ja się kiepsko poruszam w tych "postach". Może gdzieś są.

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety też bardzo rzadko, ale zajrzałam. Ostatni wpis z 1 grudnia. I w sumie nic o psie.

Bardzo mnie rozbawił "preparat witaminowy" Karsivan. Duża praktyka opiekunki w opiece nad psami ;)

Zwłaszcza, że jak doczytałam to płatny dom tymczasowy. Chyba o tym mowy nie było?

I nie mogłam znaleźć info o badaniach i stanie zdrowia, oprócz tych "witamin".

Ale ja się kiepsko poruszam w tych "postach". Może gdzieś są.

 

Ja też na fb niekoniecznie się poruszam,na tyle jednak,aby przeczytać na wydarzeniu oszczerstwa i zarzuty skierowane przeciwko nam,że niby pies wyjechał stą w tragivznym stanie. Dobrze wiem,jak wyglądał w dniu zabrania go z ulicy,a jak w dniu wyjazdu,ostatnią noc spędził u mnie. Handzia wstawiła wszystkie wyniki badań,jakie miał tutaj robione,a tamtych z Poznania jakoś nie widać. A tyle było krzyku.

Link to comment
Share on other sites

A kto w sumie jest "odpowiedzialny" za psa.

Tak jak tu na Dogo mamy "opiekunów" decyzyjnych psów, to kto odpowiada za Frania.

 

 

ps. Ja też mam Frania psiaczka.

 

Ja miałam kontakt z Romą z fb (zapomniałam nazwisko),Krystyna też z nią i jeszcze z kimś,funia z dziewczyną, która wiozła Frania do Poznania.Pies trafił do dt płatnego, Krystyna ma kontakt i jest pewna,że wszystko jest w porządku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja miałam kontakt z Romą z fb (zapomniałam nazwisko),Krystyna też z nią i jeszcze z kimś,funia z dziewczyną, która wiozła Frania do Poznania.Pies trafił do dt płatnego, Krystyna ma kontakt i jest pewna,że wszystko jest w porządku.

 

Czyli ???

Kto?

P. Krystyna?

Bo chyba nikt z Dogo? Może trzeba zamknąć ten watek?

Bo chyba nikt tu nic o psie nie napisze? Chyba, że przekopiuje z fb.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co zrozumiałam na FB Franio jest w Lesznie

Tak,tak w Lesznie. Dla nas z Zamościa i Leszno i Poznań są daleko,dlatego piszę,że Poznań. Roma jest chyba z Poznania.

 

 

mar.gajko

Czyli ???

Kto?

P. Krystyna?

Bo chyba nikt z Dogo? Może trzeba zamknąć ten watek?

Bo chyba nikt tu nic o psie nie napisze? Chyba, że przekopiuje z fb.

 Może na razie nie będę zamykać, chociaż dt pewnie nic nie napisze. Jeżeli będziesz zaglądać na wydarzenie,to bardzo proszę kopiuj. Ja też postaram się zajrzeć na fb od czasu do czasu, o ile uda mi się znaleźć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...