Jump to content
Dogomania

problemy z suchą karmą


ferzan

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pies je już karmę miesiąc, dodatkowo dodaje mu kilka kostek karmy Alpha Spirit i teraz zaczyna znów wybierać Alpha S. a zostawia Royala ;) - nie wiem czy po miesiącu znudziła mu się karma Royal ale ewidentnie jej unika i grzebie w misce w poszukiwaniu Alpha Spirit.

Link to comment
Share on other sites

AS jest widocznie smaczniejsza, dlatego wybiera. Jeśli masz problemy z luźniejszym stolcem, to przede wszystkim nie dawaj rybnej AS. Ile w AS jest włókna
bo sprawdzać mi się nie chce, a to też ma wpływ. Karmę się dobiera indywidualnie dp psa. To że wszystkim sluzy jakaś jedna, nie znaczy ze Twojemu psu będzie. Ja osobiście wolę karmy o prostych składach. 1 źrodlo białka, ziemniaki zamiast zbóż, dodatki-te co potrzebne, nieprzebajerowane, bo gdy za dużo, to potem nie wiadomo co szkodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Co do Royala to często widzę ma on negatywne opinie, aż taka straszna ta karma? Raz tylko zdarzyło się, że ją podawałem psom, fakt, że najsmaczniejsza chyba nie była biorąc pod uwagę niezbyt duże chęci do jej zjedzenia przez mojego pupila, ale sądziłem, że to dlatego, że pies jest przyzwyczajony do artemis fresh mix. Doctor dog nie kojarzę, z suchych to jak pisałem podaje wyłącznie artemis.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Karma mocno promowana przez weterynarzy którzy ją też sprzedają, wystarczy poczytać skład. Teraz od 5 miesięcy mój pies je Orijen Red - może nie rzuca się na miskę bo cały dzień "poluje" w kuchni ale wieczorem zjada całą miskę. Psiak wygląda zdrowo i dobrze się czuje, nadwaga raczej mu nie grozi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...