Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosa Pokrzywa z Radys znalazła kochający dom:) Zamieszkała w Krakowie.


Marysia R.

Recommended Posts

Mattilu też mam taką nadzieję. Ani tak długo jak Alutka ;)

 

Popełniłam tekst do ogłoszeń. Może macie pomysł na jakiś oryginalny tytuł? Bo ten mi jakoś średnio pasuje a nie mam pomysłu na inny :)

 

Suczka na medal!
Łagodna, energiczna, skoczna, wesoła  i niezwykle spragniona kontaktu z człowiekiem - taka właśnie jest Pokrzywa. Ale oprócz tego jest też bezdomna…

Pomimo ponad dwóch lat spędzonych w schronisku, kiedy trafiła do domu tymczasowego błyskawicznie odnalazła się w warunkach domowych. Bardzo ładnie zachowuje czystość, zostaje sama w domu pod nieobecność opiekuna, umie chodzić na smyczy i spokojnie jeździ samochodem. Poza tym jest niezwykle wdzięczną sunią, wpatrzoną w człowieka i uwielbiającą pieszczoty. Dogaduje się z psami, kotami jest zainteresowana jedynie w celach pokojowych :)
No i ma niebywale oryginalną urodę - gęste, niezwykle przyjemne w dotyku szorstkie futerko i piękne oczy w kolorze miodu sprawiają, że jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Jest psem średniej wielkości - waży 13kg i sięga tuż pod kolano.

Pokrzywa ma ok. 3,5 roku, jest zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana, zabezpieczona przeciw pasożytom oraz wysterylizowana. Czeka na nową rodziną w domu tymczasowym pod Warszawą. Jeśli ta wyjątkowa suczka chwyciła Cię za serce - zadzwoń: ....

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za komplementy dla "mojej" paskudy, oby jakiś potencjalny DS docenił jej urodę tak jak Wy ;)

A swoją drogą dzisiaj zdecydowałam, że raz kozie śmierć i... pozbawiłam Pokrzywę całej kryzy. Spod spodu wyszło futerko w całkiem innym kolorze, takie lekko beżowe! Na zdjęcie efektów musicie jeszcze poczekać, pokażę jak wytrymuję do końca (został jeszcze tył :)).

 

No proszę, kto by pomyślał, że nawet w Luksemburgu są takie "Rudaski" :D

Link to comment
Share on other sites

 

Na to wygląda :D

 

A przy okazji zapraszam wszystkich do zaglądnięcia w wolnej chwili na bazarek dla Aresa: http://www.dogomania.com/forum/topic/333579-kolekcje-kwiaty-astrologia-historia-na-aresa-do-2010-godz-2000-zapraszamy/ :)

Link to comment
Share on other sites

O wiele ładniej wygląda. Super, jak prawdziwa dama.

 

Witaj Nowa Pokrzywko

nie ma bata, by wyskubać twą urodę - i z kryzą i bez jesteś urocza :)

 

A ja ją wolę z kryzą, ale na szczęście...odrośnie ;)

 

No cóż, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził ;) :D

 

A, zapomniałam napisać, że sterylka umówiona na piątek o 11 :)

Link to comment
Share on other sites

Znajoma z Fb, podrzuciła mi info, że znajoma( z Warszawy) Jej znajomej, szuka średniej suni (co prawda w wieku 4-7 miesięcy), do towarzystwa dla swojego boksera, syna i męża, no i dla siebie. Przesłałam Jej linki do ogłoszeń Amisi i Pokrzywy. Może któraś się Pani spodoba?

Lerka się "nie łapie" na "średnią", więc jej nie proponowałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...